Prekių kategorijos
Turite klausimų?

KLASIKINIS STILIUS VIRTUVĖJE

Puslapis: 1/2
Rikiuoti pagal: Pavadinimą | Kainą
Prekių puslapyje: 24 32 48
1 2
628,99 €
237,00 €
239,00 €
269,00 €
239,00 €
390,00 €
386,00 €
Puslapis: 1/2
Rikiuoti pagal: Pavadinimą | Kainą
Prekių puslapyje: 24 32 48
1 2


Aprašymas

                                                                                                      Kaip sukurti klasikinį stilių virtuvėje?

Virtuvėje mes praleidžiame ypatingai daug laiko gamindami įvairiausius patiekalus ir bendraudami su šeima, todėl jauki ir patogi virtuvė itin svarbu. Virtuvių dizainai yra labai individualūs ir priklauso nuo kiekvieno asmeninių poreikių ar norų. Šioje skiltyje, mes siūlome pažvelgti ir pasisemti idėjų  tiems, kurie nori sukurti savo namuose klasikinio stiliaus virtuvę. Retro stiliaus gaminių kolekcijos skirtos žmonėms, kurie mėgsta senove dvelkiančią prabangą. Įsigiję pas mus esančius gaminius Jūs gausite klasikinį dizainą su naujausiomis technologijomis, kurios palengvins Jūsų darbą virtuvėje ir leis džiaugtis gaminant. Mes pasistengėme atrinkti žymiausių gamintojų klasikinio stiliaus gaminius ir virtuvių vizualizacijas, kad galėtumėte pasistemti idėjų ir išsirinkti gaminius savo išsvajotai virtuvei vienoje vietoje!

                                                                                                                Gorenje Classico kolekcija 

                                                        
                                     

2014 metais pasirodžiusi Gorenje Classico kolekcija - tai prabangaus bei dinamiško dizaino gaminiai su klasikai būdingais elementais. Minkštos orkaičių linijos ir reljefai primena tradicines, senovines krosnis. Rankenėlės – sendinto aukso spalvos, o laikmatis elektroninis. Prie orkaitės galite rinktis ir derančią kaitlentę, pagal poreikį dujinę arba indukcinę. Dujinės kaitlentės su ilgaamžiais itin patvariais ketaus laikikliais ir integruotu elektriniu uždegimu. Prie visiško dizaino išpildymo yra ir gartraukis su aukso spalvos apdailomis.

         
                                                                                                                         Electrolux Rococo kolekcija 

                                   
 

Electrolux Rococo viena iš naujausių klasikinio stiliaus kolekcijų. Kai kurie orkaičių modeliai netgi turi garų funkciją! Gaminiai su aukso/vario atspalvių apdailomis papuoš Jūsų virtuvę.