Prekių kategorijos
Turite klausimų?

Barzdaskutės

Puslapis: 1/2
Rikiuoti pagal: Pavadinimą | Kainą
Prekių puslapyje: 24 32 48
1 2
30,10 €
40,00 €
19,99 €
44,02 €
115,56 €
77,91 €
Puslapis: 1/2
Rikiuoti pagal: Pavadinimą | Kainą
Prekių puslapyje: 24 32 48
1 2


Aprašymas

Barzdaskutė- tai greitas ir patogus būdas nusiskusti, tačiau ne kiekvienas ryžtasi ją naudoti dėl savo odos reakcijos. Greičiausiai pirmąjį barzdaskutės naudojimo mėnesį, jos naudojimas sudarys rūpesčių, nes maždaug per tokį laikotarpį oda pripranta prie naujo skutimosi būdo. Vėliau skutimasis barzdaskute sukels vis mažesnes odos reakcijas. Visgi, prieš renkantis barzdaskutę reikėtų žinoti keletą dalykų.
1) Renkantis barzdaskutę reikia atkreipti dėmesį į savo odos jautrumą. Kuo jautresnė oda, tuo mažiau ji turi būti dirginama. Todėl, jei Jūsų oda jautri, rekomenduotina naudoti tinklelius
arba žiedinius peiliukus, tačiau jie turi turėti kuo daug peiliukų. Kuo peiliukų daugiau, tuo barzdaskutė švariau nuskus ir mažiau dirgins odą.


2) Barzdaskutės priežiūra. Barzdaskutės gali būti plaunamos arba valomos šepetėliu. Plaunamas barzdaskutes kur kas lengviau prižiūrėti. Prie kai kurių Philips bei Braun barzdaskučių komplekte būna barzdaskutės dėklas, kuriame ji ne tik kraunama, tačiau valomi peiliukai bei drėkinami. Philips šią sistemą vadina „Jet Clean" , o Braun "Clean & Renew" sistema. Skirtumas tarp šių sistemų yra tas, kad Braun sistema, ne tik valo barzdaskutę, bet ir ją dezinfekuoja alkoholio tipralu.


3) Barzdaskutės įkrovimas. Barzdaskutės gali būti pakraunamos arba veikti tik įjungus į tinklą. Pakraunamos barzdaskutės gali turėti greito įkrovimo funkciją, kuri patogi daug keliaujantiems bei užimtiems vyrams.
4) Kirpiklis. Ši papildoma barzdaskutės funkcija yra ne visuose barzdaskutėse ir labai svarbi bakenbardus bei ūsus formuojantiems vyrams.
Barzdos formavimui labai patogus specialus priedas, kuris pridedamas tik prie kai kurių barzdaskučių.
Papildomos funkcijos, tokios kaip savaiminis išsivalymas, ekranėlis, drėgnas skutimasis, dažniausiai yra įdiegtos brangesnėse barzdaskutėse, todėl kiekvienas besirinkdamas barzdaskutę, turi apsispręsti kas jam yra būtina. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galėsite išsirinkti keletos gamintojų, tokių kaip Philips, Braun, Adler ir t.t. barzdaskutes. Prekes pristatysime 1-3 dienų laikotarpyje!