Potinkiniai sprendimai - WC rėmai, mygtukai, dušo latakai

Ideal Standard gali pasiūlyti WC rėmus kiekvienam Jūsų atvejui - standartinio dydžio, ploną (8cm) ar žemą (82cm). Gamintojo asortimente taip pat galima rasti ir itin retus modelius (35cm siaurumo). Šalia rasite populiariausius modelius, kuriuos galite atsiimti tą pačią dieną iš mūsų sandėlio Kaune. Judančioms dalims ir bakeliams taikoma 3 metų garantija, rėmams – 10 metų garantija, o atsargines dalis galima įsigyti 25 metus.

Vandenį taupanti SmartValve Visuose ProSysTM bakeliuose sumontuoti specialūs įleidimo vožtuvai, kurie padeda sutaupyti iki 63 litrų vandens per savaitę. Reguliuojamas dvigubo nuleidimo tūris. Galima keisti rankiniu būdu reguliuojant išleidimo vožtuvą, nereikia keisti įleidimo vožtuvo padėties;

Klozetai

Ideal Standard turi vieną plačiausių keramikos pasirinkimų. Gamintojas yra inovatorius pristatęs rinkai "Rimless" higieniškus puodo apiplovimo kraštus. Taip pat turintis asortimente ir "Quablade" naujausią nuleidimo technologiją, kuri yra tylesnė ir efektyvesnė. 

Keramikai gamintojas suteikia 25 metų garantiją, dangčiams 2 metų garantiją, o atstovybė ir servisas Lietuvoje užtikrina sklandų atsarginių dalių tiekimą.

Gamintojas turi aplinkosaugos, gamybos kokybės, sveikatos ir saugumo sertifikatus, todėl tai ne tik produkto pirkimas. Tai pasirūpinimas tiek savo gyvenimo kokybe, tiek Jus supančia aplinka.

Dušo sistemos ir maišytuvai

Dušo sistemų pasirinkimas iš ties platus - nuo standartinio iki premium vonios kambario. Kiekvienas gali atrasti sau tinkančius sprendimus įvairių formų, funkcijų ir dydžių. Gamintojas pirmasis pradėjo naudoti keramikines maišytuvo kasetes, kas užtikrina presizišką ir lengvą temperatūros valdymą.

Maišytuvams suteikiama 5 metų garantija. Juodos spalvos padengimui - 2 metai. 

Vonios, dušo padai ir dušo sienelės

Ideal Standard asortimente galima rasti ir akrilinių vonių, dušo padų bei dušo zonos pertvarų. 

Dušo padams ir vonioms suteikiama 25 metų garantija, dušo sienelėms- 10 metų garantija.

Vonios maišytuvai

Pasirinkite spalvą, formą ar montavimo tipą - Ideal Standard turi atnaujintą asortimentą, kuriame bendradarbiaujant su Palomba Serafini Associati, sukurtos kolekcijos - funkcionaliai ir estetiškai išpildytos. Gamintojas pirmasis pradėjo naudoti keramikines maišytuvo kasetes, kas užtikrina presizišką ir lengvą temperatūros valdymą.

Maišytuvams suteikiama 5 metų garantija. Juodos spalvos padengimui - 2 metai. 

Vonios spintelės ir kiti baldai

Iš plataus gamintojo asortimento mūsų komanda išskyrė populiariausias serijas, tinkančias praktiškai visiems.

  • i.Life S serija - mažo dydžio vonios kambariams. Kompaktinės spintelės (37,5cm gylio) ir joms skirtos ūkinės spintelės.
  • i.Life a serija - įprasto dydžio vonios kambariams su plačia spalvų gama.
  • Tempo - standartinio lygio vonios kambariams. Tiems, kurie nori funkcionalumo, kokybės ir žemos kainos.
  • Conca - Premium lygio vonios kambariams. Spintelės turi modernų dizainą ir pagamintos iš medžio lukšto.

Didžiausi privalumai - aiški, 5 metų gamintojo garantija su atsarginių dalių palaikymu bei servisu. Jokio galvos skausmo ateityje. Išdirbti modeliai ir kruopščiai atrinktos spalvos gaminamos itin greitai. Pritaikyti priedai, praustuvai. 

Veidrodžiai

Veidrodis su apšvietimu - ne tik funkcionaliai išpildys vonios kambarį, tačiau ir pagyvins visą aplinką. Jaukus, galinis apšvietimas sukurs SPA jausmą ir pasitiks Jus ryte bei vakare.

Praustuvai

Platus pasirinkimas praustuvų - po stalviršiu klijuojami, dubenėliai ant stalviršio, pakabinami ar statomi ant baldo karkaso. Viskas, kad sukurti savo norimą funkcionalumą ir dizainą. Keramika yra aukščiausios rūšies, todėl gamintojas suteikia 25 metų garantiją.

Praustuvo maišytuvai

Chromuoti, juodi matiniai, PVD dangos (aukso, nerūdijančio plieno, grafito) - sukurkite norimą namų jaukumą derindami spalvas ir formas. 

Gamintojas suteikia 5 metų garantiją maišytuvui. Juodai spalvai suteikiama 2 metų garantija.

Reikėtų atkreipti dėmesį į maišytuvo dydį ir praustuvą ant kurio jį montuosite. Proporcijos turi atitikti, nes kitu atveju bus nepraktiška nusiplauti rankas.

Rankšluosčių džiovintuvai

Rankšluosčių džiovintuvai turi keletą labai svarbių pasirinkimo aspektų. Techninė dalis yra bene svarbiausia - reikia žinoti (ar nuspręsti), kokio tipo yra, arba planuojamas džiovinimo tipas. Jis gali būti elektrinis, vandeninis arba šildyti abiem būdais (kombinuotas). Vandeninis papildomai išskiriamas į uždarą (namo šildymo sistema) ir atvirą (karšto vandens recirkuliacijos sistemos) tipus. Paprasčiausias sprendimas - elektrinis, nes reikalauja mažiausiai komplektuojamų dalių ir mažiau meistrų darbo. Daugiausiai iššūkių reikalaujantis - kombinuotas, nes reikia surinkti ne tik elektrinę dalį, tačiau ir vandens prijungimui skirtus termostatinius reguliatorius, atitinkančius Jūsų namuose išvestus vamzdžius. Mažiausiai pasirinkimų turintis - atviros sistemos džiovintuvai. Šios sistemos (dažniausiai senos statybos daugiabučiuose) reikalauja džiovintuvų pagamintų iš vario, todėl modelių pasirinkimas dažnai yra ribotas.

Atkreipiame dėmesį, kad paprasto plieno ir nerūdijančio plieno kopėtėlių negalima jungti į atvirą karšto vandens recirkuliacinę sistemą.

Šalia rasite mūsų klientų populiariausius įvairių šildymo tipų sprendimus, tačiau rekomenduojame pasitarti ir su mūsų komanda, kokių papildomų dalių reikia, norint sukomplektuoti džiovintuvą bei, ar išsirinktas modelis Jums tinkamas.

Santechnikos priedai

Įvairūs sifonai, praustuvų dugno vožtuvai, silikonas - neatsiejami daiktai, norint sumontuoti ir naudotis keramikos gaminiais ar maišytuvais. Dažniausiai mūsų klientai linkę šias dalis patikėti savo santechnikui, todėl galimai už jas permoka. Mūsų pasiūlymas - jei nepasitikite savo jėgomis, patikėti komplektavimą galite mūsų komandai.

Aksesuarai


Taisyklės ir sąlygos

1. Organizatorius

1.1. LN TRADE mb (juridinio asmens kodas: 303017125, reg. buveinės adresas: Taikos pr. 141, LT-51132 Kaunas) (toliau – „Organizatorius“) organizuoja akciją „Įsirenk vonios kambarį su Ideal Standard ir atgauk iki 300€“, kuri yra vykdoma pagal šias taisykles (toliau – „Taisyklės“). Taisyklės yra viešai skelbiamos Organizatoriaus interneto svetainėje https://www.laikasnamams.lt/lt/isirenk-vonios-kambari-su-ideal-standard-atgauk-dali-islaidu.html (toliau – „Svetainė“).

1.2. Organizatorius turi teisę vienašališkai pataisyti arba pakeisti šias Taisykles, iš anksto viešai apie tai pranešęs Svetainėje.

1.3 Organizatorius turi teisę vienašališkai pakeisti, papildyti arba išimti prekes iš akcijos puslapio svetainėje.

2. Akcijos sąlygos ir laikotarpis

2.1. Akcija vyksta nuo 2023 m. rugsėjo 15 d. iki 2023 m. gruodžio 31 d. (imtinai).

3. Akcijos dalyviai

3.1. Akcijoje gali dalyvauti visi fiziniai asmenys, vyresni nei 18 metų ir juridiniai asmenys,registruoti Lietuvoje.

4. Dalyvavimas

4.1. Norėdami dalyvauti Akcijoje, dalyviai privalo atlikti šiuos veiksmus:

4.1.1. Akcijos laikotarpiu iš Svetainės akcijos puslapio įsigyti nurodytų prietaisų už ne mažiau, kaip 500 €.

4.2. Vienas Akcijos dalyvis Akcijoje dalyvauti gali neribotai.

5. Pinigų grąžinimas

5.1. Akcijos sąlygas įvykdęs asmuo turi galimybę susigrąžinti šias sumas:

5.1.1. Perkant prietaisų iš nurodyto puslapio už 500 – 999 EUR sumą (įskaitant PVM): į sąskaitą grįžta 50 EUR

5.1.2. Perkant prietaisų iš nurodyto puslapio už 1000 – 1999 EUR sumą (įskaitant PVM): į sąskaitą grįžta 100 EUR

5.1.3. Perkant prietaisų iš nurodyto puslapio už 2000 – 2999 EUR sumą (įskaitant PVM): į sąskaitą grįžta 200 EUR

5.1.4. Perkant prietaisų iš nurodyto puslapio už daugiau nei 3000 EUR sumą (įskaitant PVM): į sąskaitą grįžta 300 EUR

6. Pinigų grąžinimas

6.1. Akcijos sąlygas įvykdžiusiam asmeniui pinigai bus pervesti į nurodytą asmeninę banko sąskaitą, pilnai įvykdžius užsakymą ir prekių pristatymą (arba atsiėmimą), po 20 kalendorinių dienų.

7. Ginčų nagrinėjimo tvarka

7.1. Visus skundus, susijusius su Akcija nagrinėja Organizatorius.

7.2. Skundai Organizatoriui turi būti pateikti Akcijos laikotarpiu, adresu info@laikasnamams.lt

8. Atsakomybė

8.1. Organizatorius neatsako už nuostolius, susijusius su Akcijos panaikinimu ar Akcijos vykdymo termino pakeitimu.

9. Mokesčiai ir kitos išlaidos

9.1. Organizatorius neatlygina Akcijos laimėtojui jo patirtų su pinigų atsiėmimu susijusių išlaidų.

10. Kitos sąlygos

10.1. Akcijos dalyviai, dalyvaujantys Akcijoje, patvirtina, kad sutinka su šiomis Taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.

10.2. Organizatorius turi teisę vienašališkai be išankstinio perspėjimo keisti prizų įteikimo tvarką. Dėl visų šiose Taisyklėse neaptartų klausimų Organizatorius turi teisę priimti vienašališką sprendimą, vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.

10.3. Visus šiose Taisyklėse neaptartus klausimus reguliuoja Civilinio kodekso, Vartotojų teisių apsaugos įstatymo ir kitų taikytinų Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatos.

10.4. Organizatorius turi teisę vienašališkai nutraukti Akciją bet kuriuo metu, jeigu įvyktų esminis šių Taisyklių pažeidimas ir/ar piktnaudžiavimas jomis arba jeigu atsirastų nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybės. Apie Akcijos nutraukimą Organizatorius privalo paskelbti tinklalapyje interneto svetainėje www.laikasnamams.lt

10.5. Kilus klausimams, galima kreiptis šiuo el. pašto adresu: info@laikasnamams.lt

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį