Sklandžiam aptarnavimo internetu proceso užtikrinimui "LaikasNamams" svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą- Duomenų apsauga ir Privatumo politika

Suprantu
Prekių kategorijos
Turite klausimų?

Namų perliukai

Rikiuoti pagal: Pavadinimą | Kainą
Prekių puslapyje: 24 32 48
226,00 €
23,99 €
5,00 €
Rikiuoti pagal: Pavadinimą | Kainą
Prekių puslapyje: 24 32 48


Aprašymas

NAMŲ PERLIUKAI- tai geriausia, ką galite turėti savo namuose!

Namų perliukų  prekių kategorijoje atrinkti geriausiomis funkcijomis, itin dideliu patogumu naudojimui, pažangiomis gamybos technologijomis bei gamybai naudotų medžiagų saugumu ir patikimumu pasižįmintys namų apyvokos daiktai ir prietaisai.

Renkantis daiktą ilgam ir patikimam naudojimui svarbu ne vien prekės ženklo vardas ar kilmės šalis, dar svarbiau būti užtikrintam, kad įsigytas daiktas taps tikru namų ruošos pagalbininku, juo bus paprasta naudotis, lengva prižiūrėti ir neteks sukti galvos dėl jo taisymo ar atsarginių dalių keitimo. Kartą įsigijus, tiesiog džiaugsitės daikto funcionalumu be jokių rūpesčių.

Namų perliukų kategorija sukurta tam, kad būtų paprasčiau išskirti geriausiomis charakteristikomis pasižyminčius įvairius buities daiktus ir prietaisus bei susipažinti su jais vienoje vietoje. Kuo būtent pasižymi konkretus daiktas ar prietaisas rasite prekės skiltyse „SPECIFIKACIJA“, „DETALUS APRAŠYMAS“ ir jei prekė turi vaizdo klipą - „VIDEO“.