www.laikasnamams.ltNAUDA KLIENTAMS!
Prekių kategorijos
Turite klausimų?
NAUDA KLIENTAMS!

NAUDA MŪSŲ KLIENTAMS!


      Mes esame dėkingi kiekvienam mūsų elektroninės parduotuvės pirkėjui. Atsidėkodami bei norėdami pateisinti Jūsų lūkesčius, mes įgyvendiname lojalumo programą. Kiekvienas apsipirkęs mūsų elektroninėje parduotuvėje gauna lojalumo pinigų.
 Lojalumo pinigai. Lojalumo pinigai gaunami įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje. 1 lojalumo pinigas lygus 1 Lietuvos respublikos litui. Kiekvieno apsipirkimo metu lojalumo pinigų pavidalu Jums sugrįžta 1% bendros pirkinio sumos. Įsigydamas prekes pirkėjas gali pasinaudoti sukauptais lojalumo pinigais, kuriais gali atsiskaityti iki 10 % įsigyjamos prekės vertės. Užsakant prekes jau kartą mūsų elektroninėje parduotuvėje pirkusiems klientams,  reikia paspausti prekių krepšelyje esantį mygtuką "Panaudoti lojalumo pinigus". 


*Lojalumo pinigai suteikiami, įvykdžius užsakymą t.y. mums išsiuntus prekes, o pirkėjui atsiskaičius už prekes. KAIP PANAUDOTI LOJALUMO PINIGUS?

Jeigu norite panaudoti savo sukauptus lojalumo pinigus, tą galima padaryti prekių užsakymo metu. Žemiau pateikiame vaizdinę informaciją, kaip tai galima padaryti.
 
1. Įsidėję prekę į krepšelį bei prisijungę prie savo paskyros automatiškai pamatysite, kiek lojalumo pinigų galite panaudoti apsipirkimo metu (galima padengti 10 proc. pirkinio sumos). 
 

2. Į tuščią laukelį įrašoma lojalumo pinigų suma, kurią Jūs norite panaudoti ir paspaudžiamas mygtukas "Panaudoti lojalumo pinigus".


3. Sistema perskaičiuos galutinę užsakymo sumą. 
 

 
Svarbu! 

1. Lojalumo pinigų sumą galite matyti tik prisijungusi prie savo paskyros, t.y. atsidariusi krepšelio langą ir prisijungusi su savo duomenimis prie puslapio. Tik tuomet bus galimas lojalumo pinigų pritaikymas.
 
2. Lojalumo pinigais atsiskaitoma tik pirkimo metu. 
 

Jeigu kiltų papildomų klausimų, mielai prašome kreiptis tel. 860493329.