Sklandžiam aptarnavimo internetu proceso užtikrinimui "LaikasNamams" svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą- Duomenų apsauga ir Privatumo politika

Suprantu
www.laikasnamams.ltPaskutinės naujienos ir atnaujinimai
Prekių kategorijos
Turite klausimų?
Paskutinės naujienos ir atnaujinimai Laikasnamams.lt
2020.09.10 - Dėl darbo laiko 2020-09-10 dieną

 INFORMACIJA DĖL DARBO LAIKO  2020-09-10 DIENĄ!

Informuojame, jog klientus 2020-09-10 dieną aptarnausime iki 13 val. 
Į visas užklausas atsakysime kitą darbo dieną. 

Pagarbiai,

www.laikasnamams.lt komanda

2020.03.16 - SVARBI INFORMACIJA

SVARBI INFORMACIJA!!!

 

Gerbiami Klientai,

 

Nors paskelbtas karantinas, prekių judėjimas ir mūsų darbas nesustoja!

 

Tačiau reaguodami į šalyje susiklosčiusią ekstremalią padėtį ir saugodami tiek savo klientų, tiek darbuotojų bei jų artimųjų sveikatą nuo pavojaus užsikrėsti koronavirusu, skubiai ėmėmės priemonių, užtikrinančių Jums saugų būdą įsigyti ir gauti prekes.

 

Klientų konsultavimas

 

Visos konsultacijos vyks telefonu ( 860493329 ), elektroniniu paštu (uzsakymai@laikasnamams.lt) bei el. parduotuvėje (www.laikasnamams.lt) esančiais susirašinėjimo įrankiais.

Karantino metu, mūsų biure konsultacijos nevyks.

 

Siuntų pristatymo ir atsiėmimo pasikeitimai

 

ĮSIGYTŲ PREKIŲ ATSIĖMIMAS.

 

Mūsų biuro darbuotojai turi visas privalomąsias dezinfekavimo priemones. Įsigytas prekes galite atsiimti iš anksto suderintu laiku prie mūsų ofiso, adresu Taikos pr. 141 c korpusas (kontaktiniai duomenys). Rekomenduojame už prekes atsiskaityti bankiniu pavedimu, tačiau esant reikalui, turime galimybę priimti ir grynuosius pinigus bei atsiskaitymus bankine kortele.

 

BEKONTAKTIS SIUNTŲ PRISTATYMAS.

 

Nuo 2020.03.16 (pirmadienio) pradedamas vykdyti bekontaktis pristatymas. Visos siuntos pristatomos siuntą paliekant 2 metrų atstumu nuo Gavėjo ir tiesiogiai su juo nekontaktuojant.

 

Pristatymo procesas. Gavėjo parašas kurjerio skeneryje keičiamas vienu iš šių būdų:

 

1. Kurjeris su savo skeneriu nufotografuoja Gavėją šalia siuntos.

2. Gavėjui atsisakius fotografuotis, jis šalia siuntos lipduko padeda savo asmens tapatybės dokumentą. Tuomet kurjeris su skeneriu nufotografuoja siuntą su dokumentu.

3. Gavėjui atsisakius vykdyti aukščiau nurodytus veiksmus, kurjeris neįteikia siuntos. Siunta grąžinama siuntėjui.

 

ATSISKAITYMAS UŽ PIRKINIUS TIK BANKO KORTELĖMIS (COD).

 

Nuo 2020.03.17 (antradienio) siuntų gavėjai už prekes pristatymo metu galės atsiskaityti tik banko kortelėmis.

Kurjeriai grynųjų pinigų laikinai nepriims.

2018.11.21 - SUŽINOKITE DAUGIAU INFORMACJOS!

Skaitykite naudingus patarimus ir informaciją prieš įsigydami! Mes suteikiame Jums šią galimybę ir informaciją talpiname tiek skiltyje "PRAKTIŠKI PATARIMAI", tiek ir kiekvienos prekių kategorijos aprašuose. Tai nėra informacija skatinanti pirkti, tai informacija padedanti apsispręsti!

2017.06.26 - Dėl elektros ir elektroninės įrangos atliekų surinkimo

Elektros ir elektroninės įrangos atliekose esančios pavojingos medžiagos kelia pavojų aplinkai ir žmonių sveikatai. Patekusios į aplinką (vandenį, gruntą, atmosferą), atliekos gali užteršti ją pavojingomis ir toksišmokis medžiagomis (gyvsidabriu, švinu, kadmiu, arsenu, chromu, freonu ir t.t.). Patekę į aplinką sunkieji metalai, rūgštys bei kitos toksiškos medžiagos teršia aplinką, didina kancerogeninį poveikį, kuris gali sukelti vėžinius susirgimus.

Siekiant išvengti žalingo poveikio, nurodytas atliekas būtina rūšiuoti ir atiduoti perdirbimui, kadangi tik tokiu būdu užtikrinamas aplinkos saugojimas ir gamtos išteklių tausojimas. Všį "Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija" yra sukūrusi elektros ir elektroninės įrangos atliekų tvarkymo sistemą. 

Daugiau informacijos, kur galima pristatyti atliekas rasite čia:
http://www.eei.lt/gyventojams-ir-imonems/#gyventojams

2017.05.05 - PATARIMAI
Aplankykite aktualios informacijos rubriką mūsų svetainėje. https://www.laikasnamams.lt/praktiski-patarimai-jusu-namams/ Joje mes pastoviai talpiname aktualią informaciją, kuri susijusi su Jūsų užduodamais klausimais.
2016.09.01 - Kabineto numerio pasikeitimas

 Informuojame, jog nuo 2016-09-01 persikėlus į naujas patalpas keičiasi mūsų įmonės kabineto numeris, nuo šiol mus galite rasti Kaune, Taikos pr. 141 -300 kabinete.

2016.03.24 - Sveikinimas Velykos

SVEIKINAME VISUS SU ŠV. VELYKOMIS!
TEGUL ATBUNDANTI GAMTA JUMS ATNEŠA GERĄ NUOTAIKĄ IR DŽIAUGSMĄ, O MES PASIRŪPINSIME, KAD JO BŪTŲ DAR DAUGIAU!

www.laikasnamams.lt kolektyvas

2016.02.01 - Dėl atsiskaitymo lizingu paskeitimo

DĖL LIZINGO SUTARČIŲ SUDARYMO PAKEITIMŲ

Pagal LR vartojimo kredito įstatymo pakeitimus, įsigaliojančius š.m. vasario 1 d., nuo 22.00 val. vakaro iki 7.00 val. ryto negali būti sudaromos vartojimo kredito sutartys.

Norime atkreipti dėmesį, kad klientų įvertinimas šiomis valandomis vykti galės kaip įprasta, o pratęsti sutarties pasirašymą klientai galės nuo 7.00 val. ryto.

Apie šią galimybę klientus iš karto informuosime el. laišku. Paspaudę laiške esančią nuorodą, jie galės sugrįžti į sutarties pasirašymo procesą.

 

2016.01.30 - Dėl dar patogesnio mūsų elektroninės parduotuvės naršymo

Informuojame, jog nuo 2016-02-02 mūsų svetainės turinį  bus lengviau ir paprasčiau surasti naudojant mobiliuosius įrenginius. Labai lauksime Jūsų komentarų ir pastebėjimų susijusių su naršymo bei apsipirkimo patogumu atnaujintoje
mūsų svetainėje. Jūsų pastebėjimų lauksime elektroniniu paštu info@laikasnamams.lt
Vienam iš pasidalinusiųsavo pastebėjimais padovanosime orginalų Hansgrohe skėtį.
 

 

2015.06.01 - Dar viena galimybė pasirinkti Jums labiausiai patinkančius kurjerius.

RINKITĖS KURJERIŲ ĮMONĘ KURI PRISTATYS JUMS PREKES!

Mes stengiamės dėl Jūsų ir nuo šių metų birželio mėnesio 1 dienos suteikiame Jums galimybę mūsų elektroninėje parduotuvėje pasirinkti  Jums labiausiai patinkančią kurjerių tarnybą, kuri pristatys Jums Jūsų užsakytas prekes. Jūs galite pasirinkti Venipak, DPD lietuva arba LP express kurjerius. Pristatymo kaina nuo to Jums nepasikeis.

Stengiamės dėl Jūsų.
www.laikasnamams.lt kolektyvas

 

2015.05.01 - NUO ŠIOL PAS MUS GALITE PASIRINKTI DAR DAUGIAU ATSISKAITYMO BŪDŲ

NUO ŠIOL PAS MUS GALITE PASIRINKTI DAR DAUGIAU ATSISKAITYMO BŪDŲ!

Nuo šių metų Gegužės 1 dienos, mūsų elektroninėje parduotuvėje Jūs galite atsiskaityti pasinaudoję tiesiogine BANKLINK paslauga. Tai reiškia, jog Jūs galite sutaupyti bei patogiau sumokėti už užsakomas prekes.  Atliekant užsakymą Jums tereikia pasirinkti banką, kuriame turite sąskaitą ir po užsakymo patvirtinimo, Jūs būsite nukreipti į pasirinkto banko elektroninę bankininkyste, kurios pagalba atliksite mokėjimą. 

P. S. Primename, jog Jūs taip pat galite atsiskaityti:
1) Lizingu-  per mokilizingo elektroninę sistemą.
2) Grynaisiais pinigais pristatymo metu-  atsiskaitoma kurjeriams prekių pristatymo metu.
3) Pavedimu pagal išankstinę sąskaitą faktūrą- pasirenkama kai norite pavedimą atlikti vėliau, o ne iš kart užsakymo metu.

2015.01.20 - NEMOKAMAS PRISTATYMAS FAGOR greitpuodžiams iki Sausio 25 d.!

 NEMOKAMAS PRISTATYMAS FAGOR GREITPUODŽIAMS TIK IKI SAUSIO 25 d.!

 

Tik iki šio sekmadienio dovanojame Jums nemokamą greitpuodžių pristatymą. Naudokis proga įsigyt kokybišką greitpuodį. 
 
 
 
2014.01.15 - Įmonė registruota Duomenų valdytojų registre!

MŪSŲ ELEKTRONINĖJE PARDUOTUVĖJE PIRKTI SAUGU! 

Mūsų įmonė nuo 2014-01-15 yra įregistruota vartotojų duomenų valdytoju Valstybinėje duomenų apsaugos inspekcijoje!  Duomenų valdytojo identifikavimo kodas P5786 .
Ką tai reiškia?- Tai reiškia, jog www.laikasnamams.lt administruojanti įmonė (LN trade, MB) laikosi duomenų apsaugos teisės aktų reikalavimų.
Be to, visi su Pirkėjų suvedami su užsakymu susiję duomenys mūsų elektroninėje parduotuvėje yra šifruojami.
www.laikasnamams.lt įdiegtas Comodo Positive SSL sertifikatas. Naudojant SSL sertifikatą tarp lankytojo naršyklės ir serverio siunčiama informacija yra šifruojama, todėl Jūs galite būti garantuoti, jog informacija nepateks tretiesiems asmenims.

 


 

2014.01.01 - DABAR PIRKTI LIZINGU DAR PAPRASČIAU IR SAUGIAU!

DABAR PIRKTI LIZINGU DAR PAPRASČIAU IR SAUGIAU! 


Nuo šiol mūsų elektroninėje parduotuvėje prekes įsigyti Mokilizingu galėsite nesiųsdami jokių asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų, Jums taip pat nebereikės pildyti ar pasirašinėti sutarčių prekių pristatymo metu!

Mes vieni pirmųjų įdiegėme tiesioginę sąsają su Mokilizingo sistema, todėl norėdami įsigyti Jums norimą prekę, tiesiog atlikite pirkimą mūsų elektroninėje parduotuvėje ir pasirinkite apmokėjimą "Mokilizingas" bei įveskite savo asmens kodą. Patvirtinę užsakymą Jūs būsite nukreipti į Mokilizingas savitarnos svetainę, kurioje turėsite užpildyti visą su lizingo sutarties sudarymu susijusią informaciją. Lizingo sutartis sudaryta šiuo būdu turi lygiai tokią pačią juridinę galią kaip ir įprastu būdu sudaryta sutartis.

Mokilizingo sutarties sudarymo eiga:
Pirmiausia suvedę savo asmens duomenis Jūs turėsite save identifikuoti 1 cnt perlaida į vieną iš nurodytų Mokilizingo sąskaitų. Tai reikalinga tam, jog Lizingo bendrovė galėtų patikrinti Jūsų duomenis ir įvertinti ar gali Jums suteikti galimybę pirkti prekę išsimokėtinai. Kliento duomenų vertinimas atliekamas tik darbo valandomis bei užtrunka nuo 10 minučių iki 2 valandų, todėl pildydami sutartį ne darbo valandomis, Jūs turite įvertinti, jog atsakymą dėl lizingo sutarties sudarymo Jūs gausite tik kitą darbo dieną.
Pervedę 1 cnt Jūs dar nesudarote lizingo sutarties, todėl rekomenduotina palaukti kol lizingo bedrovė Jus įvertins ir atsiųs sms žinutę apie tai, jog jie sutinka su Jumis sudaryti lizingo sutartį. Gavę Mokilizingo sms žinutę, Jūs galite tęsti lizingo sutarties sudarymo procedūrą Mokilizingas savitarnos svetainėje ir atlikę paskutinius du žingsnius Jūs gausite patvirtinimą bei lizingo sutartį į Jūsų nurodytą elektroninio pašto dėžutę. Taigi Jums nebereikės pasirašinėti sutarties gaunant prekes bei nereikės siųsti skanuoto ar duoti kurjeriams atšviesto savo asmens tapatybės dokumento. Prekė per nurodytą terminą pas Jus atvežama per pasirinktą kurjerių bendrovę.

Išbandyk- tai tikrai paprasta!