Sklandžiam aptarnavimo internetu proceso užtikrinimui "LaikasNamams" svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą- Duomenų apsauga ir Privatumo politika

Suprantu
Prekių kategorijos
Turite klausimų?

PRAKTIŠKI PATARIMAIAprašymas

     Mes gyvename didelio pasirinkimo ir didelių galimybių laikotapriu. Dėl didelio pasirinkimo, mes dažnai sutrinkame ir pasimetame. Prie to labai prisideda mums reklamomis  brukami daiktai, kurie mums visai nereikalingi. Galbūt keista skaityti tokią mintį vieno iš pardavėjų skiltyje, tačiau mūsų nuomone, svarbiausia yra žmogaus pasitenkinimo lygis. Jei mes padedame žmogui priimti teisingą sprendimą, jis tikėtina mūsų nepamirš bei, jei žmogus nepasikuklins, pasidalins informacija apie mus su savo kaimynais ar artimaisiais. O tai mūsų mažoje šalyje yra svarbu. Mes tikime supratingumu.
   Nežinodami visos informacijos apie produktus, naudojame  prastesnės kokybės prekes už santykinai mažą kainą. Tačiau taip neturėtų būti, todėl padėsime gauti tinkamą informaciją ir Jums neteks gailėtis.

    Dažniausias Lietuvoje girdimas klientų poreikis - kad būtų kokybiškas ir pigus (už kuo geresnę kainą). Iš to išplaukia nuostabi tiesa, kurią sunkiai paneigsi - mes naudojame abejotinos kokybės prekes už santykinai nedidelę kainą. Dėl to reikėtų kaltinti būtent tokį poreikį išsakančią visuomenę bei gamintojus su pardavėjais, kurie nepateikia pilnos informacijos.
    Ar yra tokių produktų, kurių mes ieškome? Taip, tačiau kad juos surasti  mums reikia išanalizuoti daug informacijos, tačiau tai padaryti labai sunku, nes mes neturime tam laiko. Dėl šios priežasties, mes ir pateikiame produkcijos aprašus bei patarimus. Suprantame, jog negalime perteikti visos informacijos, todėl visąlaik rekomenduojame pasikonsultuoti su mumis, kad mes išsiaiškinę Jūsų lūkesčius bei esamą faktinę vamzdynų sitauciją, padėtume Jums priimti geriausius sprendimus.