Nanomax universali grindų priežiūros priemonė

7,99 €

Profesionali, efektyvi ir koncentruota įvairių grindų maitinamoji ir apsauginė valymo priemonė. Dėl antistatinių savybių neleidžia kauptis dulkėms. Grindys tampa lygios, bet ne slidžios. Po valymo ilgam išlieka malonus kvapas. Sudėtyje yra aktyviųjų nanosidabrinių dalelių. 

YRA SANDĖLIUOSE - PRISTATYMAS PER 3-5D.D.
Kiekis
YRA SANDĖLIUOSE - PRISTATYMAS PER 3-5D.D.
Gaukite į namus už 2,99€ Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas Gaukite į paštomatą už 2,99€

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

5903240901890
Talpa ml
500

Aprašymas

Nurodymai: praskiesti 50–1 00ml produkto 10 l vandens, priklausomai nuo nešvarumų kiekio. Prieš naudojant, supurtyti. Gamintojas neatsako už jokią žalą, atsiradusią dėl netinkamo produkto naudojimo. Sudedamosios dalys: anijoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos (< 5 %), amfoterinės aktyviosios paviršiaus medžiagos (< 5 %), nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos (< 5 %), fosfonatai (< 5 %), EDTA ir jo druskos (< 5%), kvapiųjų medžiagų mišiniai: heksilcinamonas, citronelolis, hidroksicitronelolis, butilfenilas, metilpropionas, geranolis. Sudėtis: benzeno sulfoninė rūgštis, C10-13-alkildariniai, natrio druskos, C12–14 riebieji alkoholiai, etoksilinti, alkilsulfatai, C12-15 alkoholiai, šakotieji ir linijiniai, etoksilinti, propoksilinti. ĮSPĖJIMAS: smarkiai dirgina akis. Mūvėti apsaugines pirštines / dėvėti apsauginius drabužius / naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra, ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Laikyti užrakintą.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį