Nanomax valymo priemonė kalkėms šalinti

7,99 €

Profesionali, efektyvi ir koncentruota kalkių šalinimo priemonė, skirta buitiniams prietaisams (virduliams, kavos virimo aparatams, indaplovėms) ir nerūdijančiojo plieno bei nikeliuotam paviršiui. Nepažeidžia paviršių. Šalina kalkes ir neleidžia joms kauptis. 

YRA SANDĖLIUOSE - PRISTATYMAS PER 3-5D.D.
Kiekis
YRA SANDĖLIUOSE - PRISTATYMAS PER 3-5D.D.
Gaukite į namus už 2,99€ Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas Gaukite į paštomatą už 2,99€

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

5903240901845
Talpa ml
500

Aprašymas

Nurodymai: atskiesti nuo 30 iki 200 ml produkto 1 l vandens, palikti 15–30 minučių, nuskalauti vandeniu. Jei reikia, pakartoti veiksmus. Indaplovėms naudoti 30–200 ml produkto 1 plovimo ciklui, tada atlikti 1 plovimo ciklą ir nuplauti vandeniu. Prieš naudojant, supurtyti. Rekomenduojama pirmiausia išbandyti produktą ant nematomos paviršiaus dalies. Gamintojas neatsako už jokią žalą, atsiradusią dėl netinkamo produkto naudojimo. Sudedamosios dalys: fosforo rūgštis. ĮSPĖJIMAS: smarkiai nudegina odą ir pažeidžia akis. Neįkvėpti dulkių / dūmų / dujų / rūko / garų / aerozolio. Mūvėti apsaugines pirštines / dėvėti apsauginius drabužius / naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PRARIJUS: išskalauti burną. NESKATINTI vėmimo. PATEKUS ANT ODOS (ar plaukų): nedelsiant nuvilkti visus užterštus drabužius. Praskalauti vandeniu / nusiprausti po dušu. ĮKVĖPUS: išvesti nukentėjusįjį į gryną orą ir paguldyti patogiai, kad jis galėtų kvėpuoti. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją. PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra, ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Laikyti užrakintą.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį