Nanomax valymo priemonė kepsninėms, krosnelėms, židiniams ir puodams

7,99 €

Profesionali krosnių, židinių, kepsninių, puodų, rūkyklų ir pan. valymo priemonė. Tirpdo riebalus, sudegusius maisto likučius ir suodžius. 

YRA SANDĖLIUOSE - PRISTATYMAS PER 3-5D.D.
Kiekis
YRA SANDĖLIUOSE - PRISTATYMAS PER 3-5D.D.
Gaukite į namus už 2,99€ Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas Gaukite į paštomatą už 2,99€

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

5903240901814
Talpa ml
500

Aprašymas

Nurodymai: užtepti nedidelį kiekį produkto ant šalto paviršiaus, paskleisti, palikti penkioms minutėms, nuvalyti ir nuskalauti vandeniu. Prieš naudojant, supurtyti. Nenaudoti ant aliuminio, variu dažytų ar dengtų paviršių. Rekomenduojama pirmiausia išbandyti produktą ant nematomos paviršiaus dalies. Gamintojas neatsako už jokią žalą, atsiradusią dėl netinkamo produkto naudojimo. Sudedamosios dalys: nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos (< 5 %), fosfonatai (< 5 %). Sudėtyje yra natrio hidroksido ir kalio hidroksido. ĮSPĖJIMAS: smarkiai nudegina odą ir pažeidžia akis. Neįkvėpti dulkių / dūmų / dujų / rūko / garų / aerozolio. Mūvėti apsaugines pirštines / dėvėti apsauginius drabužius / naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PRARIJUS: išskalauti burną. NESKATINTI vėmimo. PATEKUS ANT ODOS (ar plaukų): nedelsiant nuvilkti visus užterštus drabužius. Praskalauti vandeniu / nusiprausti po dušu. ĮKVĖPUS: išvesti nukentėjusįjį į gryną orą ir paguldyti patogiai, kad jis galėtų kvėpuoti. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją. PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra, ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Laikyti užrakintą. 

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį