Sklandžiam aptarnavimo internetu proceso užtikrinimui "LaikasNamams" svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą- Duomenų apsauga ir Privatumo politika

Suprantu
Prekių kategorijos
Turite klausimų?
Pristatymas

PRISTATYMO TERMINAS

Užsakytos prekės pristatomos per 2-3 darbo dienas, tačiau jei  užsakymo metu užsakomų prekių sandėlyje nėra, jų pristatymas gali užtrukti nuo 3 iki 5 savaičių.
Užsakomų prekių pristatymo terminas yra derinamas su kiekvienu klientu atskirai. 


 UŽSAKANT PREKES  Į NAMUS TAIKOMI ŠIE ĮKAINIAI

*Savo klientams, priklausomai nuo prekių kainos, mes dalinai arba pilnai padengiame transportavimo išlaidas. 

Perkant prekių, kurių vertė  iki 60 EUR - pristatymas  papildomai kainuoja 3 EUR ;
Perkant prekių už sumą nuo 60 EUR iki 150 EUR- pristatymas papildomai kainuoja  2 EUR;
Perkant prekių už didesnę nei 150 EUR  sumą - pristatymas PAPILDOMAI NEKAINUOJA!!! *

Nemokamai prekes galite atsiimti patys adresu Taikos pr. 141 Kaunas;
 

UŽSAKANT PREKES Į "LPexpress" TERMINALUS TAIKOMI ŠIE ĮKAINIAI
Perkant prekių, kurių vertė  iki 60 EUR  - pristatymas papildomai kainuoja  3 EUR;
Perkant prekių už sumą nuo 60 EUR iki 150 EUR - pristatymas papildomai kainuoja  2 EUR ;
Perkant prekių už didesnę nei 150 EUR sumą - pristatymas  PAPILDOMAI NEKAINUOJA!!! *
 

PREKIŲ UŽNEŠIMAS. Siuntos iki 31 kg yra užnešamos iki Jūsų namų durų, o sunkiasvorės (virš 31 kg) bei didelių gabaritų prekės (vonios, dušo kabinos, ir t.t...) yra atvežamos iki Jūsų nurodyto namo, tačiau į pristatymo kainą neįskaičiuota užnešimo palsauga. Norint užsakyti užnešimo paslaugą būtina tai padaryti užsakymo metu. 

Sunkiasvorių daiktų (nuo 31 kg iki 80 kg) užnešimo paslauga papildomai kainuoja 20 Eur. Atvyksta du kurjerių tarnybos darbuotojai ir užneša daiktą į Jūsų namą ar butą. Siuntos užnešimo paslauga neapima siuntos pastatymo į konkrečią vietą, jos išpakavimo ar pajungimo.
Sunkiasvorių daiktų (nuo 80 kg iki 120 kg) užnešimo paslauga papildomai kainuoja 50 Eur. Atvyksta 3-4 kurjerių tarnybos darbuotojai ir užneša daiktą į Jūsų namą ar butą. Siuntos užnešimo paslauga neapima siuntos pastatymo į konkrečią vietą, jos išpakavimo ar pajungimo.
Norint pasinaudoti užnešimo paslauga, rekomenduojama prieš tai susisiekti su pardavėju ir išsiaiškinti, ar ši paslauga įmanoma Jūsų atveju, nes jos suteikimas priklauso nuo daug faktorių: namo/buto aukštas, laiptinės plotis, aukštis, laiptų konstrukcija ir pan.

Užnešimo paslauga sunkesniems kaip 120 kg daiktams yra negalima.


Pristatymas į Kuršių Neriją papildomai kainuoja 22 Eur.
 Platesnė informacija apie prekių pristatymą ir įkainius pateikiama žemiau.

1. Prekės pristatomos tiesiogiai Pardavėjo arba pasinaudojus kurjerio bendrovės paslaugomis. Klientai gali pasirinkti kurjerių bendrovę, kuri jiems pristatys prekes. Jūs galite pasirinkti Jums patogų įsigytų prekių pristatymo būdą per šias kurjerių bendroves:
UAB "DPD Lietuva"- smulkios bei sunkiasvorės prekės pristatomas Jūsų nurodytu adresu. Siuntos iki 31 kg užnešamos iki Jūsų namo ar buto durų. Galimas sunkiasvorių prekių užnešimas už papildomą mokestį. Įkainiai nurodyti 9 punkte. Įkainiai nurodyti 9.1-9.8 punkte.
UAB „Baltic Post" - prekės pristatomos į Jūsų mieste esantį "LPexpress" terminalą, kurio vieta bus su Jumis suderinta telefonu arba elektroniniu paštu. Tai ypač pigus būdas gauti prekes. Taip pat galimas pristatymas Jūsų nurodytu adresu. Įkainiai nurodyti 9.9 punkte.
Siuntos atsiėmimo vaizdines instrukcijas galite pamatyti paspaudę čia.

2. Prekės pristatomos Pirkėjo nurodytu adresu per 1-7 darbo dienas nuo Pirkimo sutarties sudarymo dienos. Šis terminas yra preliminarus, be to, netaikomas tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju, Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas.

3. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

4. Prekių pateikimo Pirkėjui metu Pirkėjas privalo kartu su Pardavėju arba jo įgaliotu atstovu patikrinti siuntos ir prekės(-ių) būklę bei pasirašyti važtaraštį ar kitą siuntos perdavimo – priėmimo dokumentą. Pirkėjui pasirašius važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės, prekių pažeidimų, kurių atsiradimo pagrindas priskirtinas ne gamykliniam brokui, bei prekės(-ių) komplektacijos neatitikimų (tokių, kuriuos galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu) nėra.

5. Pastebėjęs siuntos pažeidimą, prekių kiekio, kokybės neatitikimą, Pirkėjas siuntos privalo nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Pirkėjui priėmus siuntą ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad perduota siunta yra be defektų, prekių kiekis, kokybė atitinka pirkimo - pardavimo sutarties sąlygas.

6. Prekes pristačius Pirkėjo anketoje nurodytu adresu, prekės perduodamos Pirkėjui arba, jei Pirkėjo nėra, asmeniui esančiam (rastam) Pirkėjo nurodytu adresu. Tokiu atveju laikoma, kad prekės pirkėjui yra perduotos. Jei planuojamą prekių pristatymo dieną prekės nepristatomos, Pirkėjas nedelsiant, tačiau ne vėliau, kaip kitą dieną po planuotos prekių pristatymo dienos, apie tai informuoja Pardavėją. Priešingu atveju Pirkėjas praranda teisę reikšti Pardavėjui reikalavimus, susijusius su prekių nepristatymu.

7.  Jei prekes priims ne Pirkėjas, Pirkėjas privalo nurodyti prekes priimsiančio asmens duomenis, pildydamas užsakymo pristatymo informaciją.

8. Prekių pristatymas, numatytomis sąlygomis vykdomas visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją. Pristatymo į Kuršių Neriją kainos pateikiamos atskiru kliento užklausimu.

9.  Pristatymo įkainiai:
Užsakius transportavimo paslaugas per UAB "DPD Lietuva", UAB "Baltic post" kurjerių tarnybas, siuntos pristatomos kliento nurodytu adresu.
Prekių pristatymui taikomi šie įkainiai
9.1. Prekės Kauno mieste pristatomos nemokamai;
9.2. Perkant prekių iki 60 EUR  - pristatymas 3 EUR;
9.3. Perkant prekių už sumą nuo 60 EUR iki 150 EUR - pristatymas 2 EUR ;
9.4. Perkant prekių už didesnę nei 150 EUR sumą - pristatymas PAPILDOMAI NEKAINUOJA!!! *

9.7. Sunkiasvorių bei didelių gabaritų siuntų pristatymas- tai prekės atgabenimas iki Jūsų namo (laiptinės), sunkiasvoriams daiktams užnešimo iki durų paslauga netaikoma ir į pristatymo kainą neįeina, tačiau kurjeris visuomet pasirengęs Jums padėti užnešti prekę (už kurjerio pagalbą rekomenduojame atsidėkoti arbatpinigiais).
9.8. Sunkiasvorių daiktų užnešimo paslauga papildomai kainuoja 20 Eur. Ši paslauga galima visoje  Lietuvos teritorijoje.
9.9. Pristatymas į Kuršių Neriją papildomai kainuoja 22 Eur.

"LPexpress"paslaugos bei įkainiai.
9.9. Smulkias siuntas galima atsiimti Jums artimiausiame "LPEXPRESS" terminale, kurie įrengti daugelyje Lietuvos miestų, prie didžiųjų prekybos centrų. Siuntos į reikiamą terminalą pristatomos kitą dieną po išsiuntimo. Siuntą reikia pasiimti per parą nuo jos pristatymo į terminalą. Pasiimti galite bet kuriuo paros metu.
9.9.1. Perkant prekių už sumą iki 30 EUR  - pristatymas 3 EUR
9.9.2. Perkant prekių už sumą nuo 30 EUR iki 60 EUR  - pristatymas 2 EUR
9.9.3 Perkant prekių už didesnę nei 60 EUR  sumą - pristatymas  PAPILDOMAI NEKAINUOJA!!! *
9.9.4 Galimas prekių pristatymas Jūsų nurodytu adresu, tačiau tokiu atveju, taikomi 9.1-9.5. nurodyti įkainiai.