Sklandžiam aptarnavimo internetu proceso užtikrinimui "LaikasNamams" svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą- Duomenų apsauga ir Privatumo politika

Suprantu
Prekių kategorijos
Turite klausimų?

Pakabinami klozetai

Puslapis: 1/6
Rikiuoti pagal: Pavadinimą | Kainą
Prekių puslapyje: 24 32 48
1 2 3 4 5 6
400,00 €
250,00 €
Puslapis: 1/6
Rikiuoti pagal: Pavadinimą | Kainą
Prekių puslapyje: 24 32 48
1 2 3 4 5 6


Aprašymas

Kam reikalingas pakabinamas klozetas, ar tai praktiška?

Atsakymas lyg ir aiškus, juk jis sukuria estetiškesnį vaizdą, padidina vonios kambario erdvę ir jį prižiūrėti yra kur kas paprasčiau.
Estetiškesnis vaizdas. Pakabinamas unitazas vizualiai atrodo mažesnis nei pastatomas unitazas, dėl to šio tipo klozetus galima naudoti norint vonioje sukurti minimalistinį dizainą. Trumpesnis unitazo ilgis nuo sienos sukuria erdvės pojūtį. 
Valymas. Sunku nesutikti, jog pakabinamą unitazą prižiūrėti yra lengviau lyginant su pastatomu kozetu, nes paprasta išvalyti grindis po juo. Jis taip pat  turi mažensį paviršiaus plotą ant kurio nusėda dulkės. Pačio unitazo priežiūros privalumai yra aprašyti klozetų kategorijos apraše  skiltyje (Berėmiai klozetai – „Rimless“, „Directflush“, „Aquablade“ ir daugelis kitų)
Aukščiau išvardinome pagrindines priežastis, dėl ko žmonės renkasi pakabinamą klozetą, tačiau ar tai išties tinkamas sprendimas Jūsų vonios kambaryje, tai jau kur kas sudėtingesnis klausimas. 

Įrengimą ribojantys veiksniai

Pakabinamas klozetas, kitaip dar vadinamas unitazas, yra dažnai pasirenkamas naujai įrenginėjamuose būstuose. Tais atvejais, kai vonios kambarys yra pakankamai didelis ir nuotekų vamzdynai išvesti arti sienos, tai yra tikrai neblogas sprendimas.

Sienos bei pertvaros. Norint įsirengti tokį unitazą reikia įvertinti, jog jam būtinas potinkinis rėmas. Potinkiniai rėmai gali būti montuojami ir paslepiami jau esamoje sienoje arba atremiami į  sieną. Pirmuoju atveju, kai WC rėmas yra įleidžiamas į sieną, tam turi būti tinkamo storio ir tvirtumo siena. Antrasis montavimo būdas, kai rėmas tvirtinamas šalia sienos yra dažnesnis. Taip yra dėl to, jog dažnai būstas yra perkamas su išmūrintomis nestoromis pertvaromis ir keisti jų nėra galimybės. Šiuo atveju, reikia atsiminti, jog potinkinį rėmą montuojant prie sienos ir jį apsiuvant gipsu, sumažėja vonios kambario plotas ir tai gali būti vienas iš ribojančių veiksnių. Tai svarbu įsirenginėjant nedidelės kvadratūros būstus.
Senos statybos butai. Sudėtingesnė situacija yra renovuojantiems senos statybos būstus, nes senos statybos būstuose yra labai nedidelės erdvės ir pastatyti potinkinį rėmą gali būti neįmanoma neardant pagrindinio fekalinio stovo. Taip dažniausiai yra dėl per aukštai esančių jungčių į pagrindinį kanalizacijos stovą.
Kaina. Potinkinis unitazas dažniausiai kainuoja daugiau nei paprastas pastatomas unitazas. Mes šį teiginį galime pagrįsti įvertindami to paties gamintojo pastatomų ir pakabinamų unitazų kainų skirtumą bei prie to pridėdami WC rėmo bei jo komplektuojamųjų dalių kainą.
Baimė. Vis dar pasitaiko žmonių, kurie bijo, jog pakabinamas klozetas gali nulūžti neatlaikius potinkiniam rėmui. Tai yra visiška netiesa. Rėmai yra sukonstruoti taip, jog atlaikytų bent 400 kg svorį. Vienintelė nealaimingo atsitikimo galimybė yra santechniko neprofisionalumas ir netinkamas pritvirtinimas prie sienos.

Ko reikia nusprendus turėti pakabinamą klozetą?

Jei jau apsisprendėte, jog toks klozetas yra Jums tinkamiausias, Jums belieka išsirinkti WC potinkinį rėmą , jam skirtą vandens nuleidimo mygtuką bei patinkančio klozeto modelį. Atkreipiame dėmesį, jog skirtingų gamintojų rėmams tinka tik jų gamybos mygtukai. Renkantis pakabinamą unitazą, mes galime pasiūlyti platų keramikos  produkcijos asortimentą.  Klientų patogumui sudarėme komplektus iš potinkinio rėmo bei pakabinamo klozeto. Įvairių formų, dizaino bei matmenų klozetai suteiks galimybę surasti tai ko Jūs ieškote!