Sklandžiam aptarnavimo internetu proceso užtikrinimui "LaikasNamams" svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą- Duomenų apsauga ir Privatumo politika

Suprantu
Prekių kategorijos
Turite klausimų?

Nerūdijančio plieno plautuvės

Puslapis: 4/5
Rikiuoti pagal: Pavadinimą | Kainą
Prekių puslapyje: 24 32 48
1 2 3 4 5
Puslapis: 4/5
Rikiuoti pagal: Pavadinimą | Kainą
Prekių puslapyje: 24 32 48
1 2 3 4 5


Aprašymas

Nerūdijančio plieno plautuvės – nesenstanti klasika virtuvėje.  Nerūdijantis plienas taip pat puikiai priderinamas praktiškai prie visų virtuvių stilių, o maišytuvai prie jų papildo vientisą dizainą. Šios medžiagos plautuvės turi aibę privalumų.

PRIVALUMAI:

·        Higieniškas paviršius. Plienas yra kur kas lygesnė medžiaga, lyginant su sintetika ar akmens mase, todėl neturi porų, kuriose kauptųsi nešvarumai. Ne veltui, šio tipo plautuvės mėgiamos ne tik mėgėjų, tačiau ir profesionalų.

·       Lengva priežiūra. Šios medžiagos plautuvės irgi reikalauja dėmesio. Sutikite, jog kiekvieną daiktą ir paviršių reikia prižiūrėti, norint ilgesnio daikto tarnavimo bei estetiško vaizdo. Tačiau lygus paviršius nereikalauja šveitimo. Pakanka švelnių mostų naudojant kempinėlę ir skystą muilą, jog plautuvės paviršius spindėtų.

·       Platus kainų pasirinkimas. Nerūdijantis plienas ir šio tipo plautuvių gamyba sąlyginai pigesni, tad plautuvių kainos svyruoja nuo 40€ ir gali pasiekti 700€. Kaina priklauso nuo plautuvės modelio specifikos. Toks didelis kainų pasirinkimas suteikia galimybę, plautuvę išsirinkti kiekvienam iš Jūsų.

·        Tvirta medžiaga. Nerūdijantis plienas yra viena iš tvirtesnių medžiagų, todėl plautuvės yra tvarios, atsparios karšto – šalto vandens temperatūrų skirtumų šokui, krentančių daiktų smūgiams.
 

TRŪKUMAI

Žinoma, tenka susitaikyti ir su nerūdijančio plieno plautuvių trūkumais. Dėl gamybos procesų štampuotos plautuvės turi negilų dubenį, o krentantis vanduo į plautuvę sukelia barškėjimą. Šie trūkumai pašalinami, kuomet plautuvės gaminamos virinimo būdu. Tuomet naudojami sutvirtinimai, ko pasekoje plautuvių dubenys gali būti gilesni, o pačios plautuvės stabilesnės. Tokia gamyba sunaudoja daugiau laiko ir medžiagų, todėl plautuvės yra kur kas brangesnės lyginant su štampuotimis.
 

Nesate įsitikinę dėl plautuvės medžiagos pasirinkimo? Paskaitykite - keraminių,akmens masės ir nerūdijančio plieno plautuvių ypatybės.