Sklandžiam aptarnavimo internetu proceso užtikrinimui "LaikasNamams" svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą- Duomenų apsauga ir Privatumo politika

Suprantu
Prekių kategorijos
Turite klausimų?

Tectonite plautuvės

Rikiuoti pagal: Pavadinimą | Kainą
Prekių puslapyje: 24 32 48
Rikiuoti pagal: Pavadinimą | Kainą
Prekių puslapyje: 24 32 48


Aprašymas

 Tectonite - tai sintetinė medžiaga, sudaryta iš stiklo pluošto bei poliesterio dervos junginio ir padengta liejimo masės danga. Plautuvė 100% perdirbama ir nekensminga aplinkai. Šios medžiagos plautuvės savo ypatumais panašios į akmens masės plautuves ir pasižymi atsparumu karščiui, smūgiams, dėmėms bei UV spinduliams.
   Sintetinių plautuvių privalumas yra kaina, Tectonite plautuvės savo išvaizda yra panašios į akmens masės (granitines) plautuves, tad ieškant pigių alternatyvų, tai vienas iš galimų sprendimų.
Sintetinių plautuvių trūkumai: šios medžiagos plautuvės turi kur kas siauresnį modelių bei spalvų pasirinkimą, todėl ne visuomet gali atitikti pirkėjo poreikius. Prie šių plautuvių taip pat nėra galimybės pasirinkti specializuotų priedų (pritaikytų pjaustymo lentelių, ar nuvarvėjimo indų).
Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį, jog sintetinės plautuvės savo parametrais neprilygsta granitinėms plautuvėms. Dėl nedidelio sintetinės medžiagos storio, krentantis vanduo sukelia didesnį garsą nei akmens masės ar keraminėse plautuvėse.
Norite sužinoti daugiau apie plautuvių medžiagų privalumus ir trūkumus? Paskaitykite - keraminių,akmens masės ir nerūdijančio plieno plautuvių ypatybės.