Sklandžiam aptarnavimo internetu proceso užtikrinimui "LaikasNamams" svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą- Duomenų apsauga ir Privatumo politika

Suprantu
Prekių kategorijos
Turite klausimų?

Veidrodžių gamyba

Prekių pagal nurodytus kriterijus nėra.Aprašymas

Veidrodžių gamyba

Ar žinojote, jog veidrodžiui vietą reikia numatyti dar projektuojant elektros planus? 
Padėsime Jums išsiaiškinti Jūsų poreikį veidrodžiams bei pasiūlysime sprendimus. Jums pageidaujant, mūsų specialistai atvyks į vietą (Kauno m. ir Kauno raj.), išmatuos bei patars. Nelieka rizikos, kad bus pateikti neteisingi matmenys. Taip Jūs sutaupysite ne tik laiką, bet ir pinigus (esant neteisingiems išmatavimams).

 

Kokius sprendimus galime Jums pasiūlyti?

  • Veidrodžių be apšvietimo gamyba pagal individualius užsakymus. Gaminame tiek klijuojamus tarp plytelių, tiek kabinamus veidrodžius, pagal Jūsų matmenis. Kauno mieste ir rajone teikiame matavimo ir klijavimo paslaugas (mokamas). Tai naudinga, veidrodį klijuojant tarp plytelių. Tokiu būdu gali būti tikri, jog pagamintas gaminys Jums tiks.
  • Veidrodžių su apšvietimu gamyba ir pardavimas. Gaminame individualius sprendimus veidrodžiams pagal Jūsų matmenis. Ypatingą dėmesį kreipiame į Jūsų vonios kambarį, tad galime pasiūlyti veidrodžius su šildomu kilimėliu (apsauga nuo rasojimo). Taip pat veidrodžiai su foniniu arba pagrindiniu LED apšvietimais.
  • Dekoratyvius sprendimus su veidrodžiais. Galime pasiūlyti įvairių spalvų arba efektų veidrodžius Jūsų baldams ar namų erdvėms. Veidrodžiai gali būti su specialiais kraštų apdirbimais (facetavimas, šlifavimas);

Veidrodžių panaudojimas Jūsų namų erdvėse gali būti labai platus, o įsivaizduoti rezultatą gana sunku, tad galime pasiūlyti patikimus partnerius – architektus ir dizainerius, kurie padės sudėlioti ne tik veidrodžius, tačiau ir kitus funkcinius sprendimus.

 

Kaip užsakyti paslaugą? Nuo ko pradėti?

Kaip jau žinote, veidrodžių vietą reikia numatyti iš anksto. Mes padėsime Jums išsiaiškinti poreikius ir pasiūlysime sprendimus. Visuomet mielai laukiame skambučio (8 604 93329) arba elektroninio laiško (užsakymai@laikasnamams.lt). Taip pat galite ir užsukti į mūsų ofisą (Taikos pr. 141, Kaunas), kur mūsų konsultantai Jums padės rasti norimą veidrodžių sprendimą. Žinodami Jūsų poreikius, galėsime paskaičiuoti sąmatą.

 

Kur atliekame montavimo paslaugą?

Veidrodžių klijavimas tarp plytelių – gana sudėtingas darbas. Kauno mieste bei Kauno rajone mes atliekame matavimo bei montavimo paslaugas. Klijuojame veidrodžius tik be apšvietimo.

  • Matavimo paslauga Kauno m. ir Kauno raj. – 25,00€
  • Montavimo paslauga – priklauso nuo sprendimo bei veidrodžio dydžio.
    Į paslaugą įeina transportavimas, medžiagos bei darbas. Kiekvienu atveju, tai individualus paskaičiavimas.

Veidrodį galite klijuotis ir patys, tačiau dėl profesionalių medžiagų naudojimo ir patirties, rekomenduojame palikti tai mums.

Mes galime pasiūlyti veidrodžius  kuriuos galima klijuoti ant sienos tarp išklijuotų plytelių, klijuoti tiesiog ant sienos tam paruoštoje vietoje arba kabinti laikikliais gęžiant skylutes veidrodžio kampuose. Galime pasiūlyti veidrodžius nuo 2 mm storio iki 6 mm.

2 mm ir 3 mm storio veidrožiai skirti montuoti į baldus, klijuoti ant baldo fasado arba vidinėje baldo durelių pusėje.Tarp plytelių klijuojami veidrodžiai 4 mm, 5 mm ir 6 mm storio, tai kiekvienu atveju priklauso nuo plytelės storio. Galime pasiūlyti ir Clearvision (išskaidrintus) veidrodžius, kurie yra 4 mm , 5 mm ir 6 mm storio.Veidrodžius galime pasiūlyti su šlifuotais (matinis kraštas) arba poliruotais kraštais (skaidrus kraštas).

Prieškambario patalpoms galime pasiūlyti 4mm ir 6 mm tonuotus veidrodrodžius. 4 mm tonuotus  pilko, bronzinio ir žalio atspalvio. 6 mm pilko atspalvio. Taip pat galime pasiūlyti veidrodžius su facetu.

Facetas- tai dekoratyvinis stiklo briaunų apdirbimas, padarant nuožulą aplink viso paviršiaus perimetrą.
Facetas gali būti nuo 10 mm pločio iki 30 mm pločio priklausomai nuo veidrodžio išmatavimų ir storio.

Ant sienos klijuojamiems veidrodžiams rekomenduojama iš nugarinės pusės klijuoti apsauginę plėvelę.

Apsauginės plėvelės veidrodžiams skirtos laminuoti veidrodžius iš galinės jų pusės. Esant dūžiams, plėvelės pagalba veidrodžio šukės nepabirs, liks vietoje ir taip apsaugos aplinkinius nuo susižeidimo.Apsauginė plėvelė garantuoja, kad po smūgio, kritimo ar spyrio, stiklai liks vietoje, šukės nepasklis po patalpą, tad išvengsite sužalojimų. Išvengsite ir atvejo, kuomet smulkios šukės patenka ant netoliese esančių daiktų arba baldų, o jų surinkimas – sunkus ir sudėtingas darbas.

Prabangiam dekoriui galime pasiūlyti sendintus veidrodžius 4 mm „Morena“ ir 4 mm „Antiq bronzinis“. Sendintas veidrodis dar yra žinomas kaip antikinis veidrodis, turintis nepasikartojančius raštus bei spalvų niuansus ir interjere naudojamas kaip prestižinė medžiaga. Šis dirbtinai sendintas veidrodinis stiklas įvairiomis formomis naudojamas restoranuose, baruose, gyvenamuosiuose namuose  – tose vietose, kur reikalingas prabangos efektas. 

Kaip prabangų dekorą sendintą veidrodį galima naudoti ir vonios kambaryje. Sendintas veidrodis puikiai dera su vonios šviesiomis plytelėmis. Mažose patalpose toks veidrodis praplės erdvę ir sukurs tam tikrą nuotaiką. Veidrodį galima įrėminti arba klijuoti ant sienos kaip vientisą plokštumą.

 

Turite klausimų? Pasikalbėkime!

LN Trade, MB
Adresas: Taikos pr. 141 C korpusas
LT-51132 Kaunas

užsakymai@laikasnamams.lt
8 604 93329