Sklandžiam aptarnavimo internetu proceso užtikrinimui "LaikasNamams" svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą- Duomenų apsauga ir Privatumo politika

Suprantu
Prekių kategorijos
Turite klausimų?

Kampinės bei asimetrinės vonios

Puslapis: 2/3
Rikiuoti pagal: Pavadinimą | Kainą
Prekių puslapyje: 24 32 48
1 2 3
315,00 €
251,99 €
429,01 €
343,00 €
339,01 €
254,00 €
439,00 €
351,00 €
399,00 €
320,00 €
Puslapis: 2/3
Rikiuoti pagal: Pavadinimą | Kainą
Prekių puslapyje: 24 32 48
1 2 3


Aprašymas

Kampinės vonios – ką būtina žinoti prieš perkant?


Kampinės arba asimetrinės vonios neabejotinai vienos patogiausių sprendimų vonios kambaryje. Jos turi itin komfortiškas vidaus formas, todėl džiugins savo erdvumu. Priklausomai nuo dydžio, kampinėje ar asimetrinėje vonioje galima patogiai gulėti ir dviese! Šio tipo voniose itin populiaru montuoti masažines sistemas, kurios praturtina praleidžiamą laiką vonioje. Renkantis šio tipo vonią reikėtų įvertinti:


  •  Turimą erdvę vonios kambaryje. Ne visuomet pakanka vietos tokio tipo voniai, dėl jos matmenų, kadangi kampinė vonia turi panašaus dydžio ilgį ir plotį.
  • Jei norėsite sumontuoti vonios sienelę ant kampinės vonios, rekomenduojame pasikonsultuoti su pardavėju, kadangi ne visi modeliai turi tokią galimybę dėl vonios linkių.
  • Ne visos kampinės vonios turi jai pritaikytą apdailos plokštę, o dėl vonios linkio gali būti kėblu sukonstruoti ją patiems (ar pasamdytiems meistrams), todėl prieš pirkdami pasikonsultuokite su mumis. Mes padėsime atrasti Jums tinkamą sprendimą.
  • Dažnu atveju kampinės vonios išbėgimo angos (skirtos sifonui) yra nutolusios šiek tiek daugiau, lyginant su standartinėmis,stačiakampėmis voniomis, todėl prieš pasirenkant sifoną voniai, atkreipkite dėmesį į jo didžiausią, galimą ilgį tarp pajungimų.

  

Iš pirmo žvilgsnio, kampinė vonia atrodo brangus sprendimas, tačiau gamintojų ir medžiagų, iš kurių pagamintos vonios, pasirinkimas leidžia kiekvienam atrasti tinkamą, prieinamą ir patinkantį variantą. Plačiausias dydžių ir formų pasirinkimas yra akrilinių vonių. Tokie gamintojai kaip Ravak, Kyma ar Roltechnik turi savo asortimente itin patrauklių modelių, atitinkančių kiekvieno norus. Renkantis akmens masės vonią, rekomenduojame pasižvalgyti į PAA bei Vispool vonias. Tai vieni iš didžiausių ir populiariausių tiekėjų pabaltijo ir Europos šalyse. Ieškant išskirtinumo dizaino ir kokybės aspektais, siūlome pasidomėti Villeroy&Boch Quaryl medžiagos voniomis.

Žinoma, kilus papildomiems klausimams, mielai laukiame Jūsų skambučių.