Sklandžiam aptarnavimo internetu proceso užtikrinimui "LaikasNamams" svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą- Duomenų apsauga ir Privatumo politika

Suprantu
Prekių kategorijos
Turite klausimų?

Laisvai pastatomos vonios

Puslapis: 3/9
Rikiuoti pagal: Pavadinimą | Kainą
Prekių puslapyje: 24 32 48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Puslapis: 3/9
Rikiuoti pagal: Pavadinimą | Kainą
Prekių puslapyje: 24 32 48
1 2 3 4 5 6 7 8 9


Aprašymas

 

Laisvai statoma vonia - ar viską žinote?

 

Sparčiai didėjančios Jūsų užklausos, dėl laisvai pastatomų vonių tik rodo jų populiarėjimą. Tai paskatino mus plačiau išdėstyti informaciją, kuri būtų naudinga prieš pasirenkant voniąNenuginčijamas faktas – laisvai statoma vonia, vienas iš vizualiai patraukliausių variantų, suteikiantis vonios kambariui erdvumo pojūtį bei visavertį atsipalaidavimą. Besimaudant vonioje, žmogus nėra įspraustas į vonios kambario kampą, o jį supa erdvė.

 

Deja, šis malonumas netinka visiems vonioms kambariams, todėl prieš perkant siūlome įvertinti keletą mūsų pastebėjimų iš praktikos.

 

  • Svarbiausias kriterijus – vonios kambario erdvė. Nors nuosavuose namuose bei kotedžuose vonios kambario erdvė didėja, tačiau tai ne taisyklė, juolab, jog rinkoje turime ir nemažai senos statybos daugiabučių su nedidelėmis erdvėmis. Nors ir yra rekomendaciniai rėmai kiek vietos reikia kievienai vonios kambario zonai, reikėtų įvertinti bendrą Jūsų būsimos erdvės koncepciją – kokie bei kokio dydžio bus likusieji daiktai. Žinoma, įspūdingiausiai atrodo vonia pastatyta pačiame centre su šalia stovinčiu stilingu vonios maišytuvu iš grindinio.

 

  • Pratęsiant mintį apie vonios maišytuvą – įvertinkite vandens padavimo sistemas į vonią. Jei tai bus iš grindinio išvestas maišytuvas, tai reikia suplanuoti kur kas anksčiau nei išklijuosite grindinio plyteles vonios kambaryje. Šie maišytuvai dažnu atveju turi dvi dalis – potinkinę bei viršutę (matomą). Norint funkcionuojančio maišytuvo, reikėtų jį išsirinkti kartu su laisvai pastatoma vonia ir užsakyti potinkinę maišytuvo dalį. Atvedus vamzdyną iki norimos vietos ir sumontavus potinkinę dėžutę, galėsite vystyti statybos darbus toliau. Žinoma, galima vonią statyti ir prie sienos ar kitos platformos bei naudoti kito tipo maišytuvą – tai tik Jūsų ar Jūsų stilisto vaizduotė, kaip išsvajotas vonios kambarys bus išdėstytas.

 

  • Kaip ir vonios pripildymą, taip ir vandens išleidimą turite numatyti iš anksto. Tam turi būti atvestas kanalizacijos vamzdis iki planuojamos voniai vietos. Renkantis vonią, pasidomėkite sifonu. Priklausomai nuo gamintojų bei modelių, sifonai būna vonios komplekto dalis arba jį reikia užsakyti papildomai. Taip pat vieni laisvai pastatomų vonių modeliai turi paslėptą sifono sujungimą (vamzdelį), kiti būna atviri. Esant atviriems mechanizmams, dažnu atveju kuriamas klasikinis stilius užsakant žalvarinius sifono vamzdelius.

Apsvarsčius šiuos tris momentus, taps šiek tiek lengviau priimti sprendimą ar Jūsų atveju yra galimybė pastatyti vonią bet kurioje vonios kambario vietoje. Nors ir vienas gražiausių pasirinkimų, tai kartu ir nemažų investicijų reikalaujantis projektas, todėl visuomet įvertinkite pasiruošimo bei gaminiams skirtas išlaidas. Planuojant tokį kambarį, jo nekeisite po kelių metų, todėl pasirinktos medžiagos ir produktai turėtų būti aukštos kokybės.

Žinoma, situacijų būna labai daug ir įvairių, todėl kylant papildomiems klausimams, mūsų komanda pasiruošusi Jums padėti apgalvojant ir patariant nuo mažiausios smulkmenos iki projekto pabaigimo.

Vonių idėjų galite pasisemti mūsų Pinterest nuotraukų albume - Spustelkite ant logotipo