Sklandžiam aptarnavimo internetu proceso užtikrinimui "LaikasNamams" svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą- Duomenų apsauga ir Privatumo politika

Suprantu
Prekių kategorijos
Turite klausimų?

RadiatoriaiAprašymas

Radiatorius- kiekvienuose namuose esantis daiktas. Radiatoriai būna įvairių tipų, taip pat skiriasi ir medžiaga iš kurios jie yra pagaminti. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite rasti ketaus bei plieninių radiatorių.
Radiatoriai pagaminti iš ketaus - tai laiko patikrintos konstrukcijos ir pagaminti iš puikios kokybės ketaus. Jei gaminami VIADRUS ketaus liejimo gamykloje. Šie radiatoriai yra puikus pakaitalas rekonstruojant gravitacines ir priverstinės cirkuliacijos šildymo sistemas. Radiatoriai tiekiami blokais po 10 sekcijų ir nudažyti pilku vandens pagrindo gruntu. Šių radiatorių konstrukcija leidžia pritaikyti apatinį pajungimą kartu su integruotu termostatiniu ventiliu ITV.
Plieniniai radiatoriai yra skirti montuoti centrinio šildymo sistemose su juodojo plieno, vario arba plastmasės vamzdžais su antidifuzinėmis apsauginėmis priemonėmis, ir kuriose cirkuliuoja šlumos skleidimo priemonė– vanduo.
Juos galima montuoti vieno ir dviejų vamzdžų sistemose. Šiuos radiatorius taip pat galima montuoti gravitacinėse sistemose, tačiau atsiželgiant į hidraulinį pasipriešinimą. 
Plieniniai radiatoriai yra skirti šildyti gyvenamąsias, biurų, viešojo naudojimo patalpas, kurių ore nėra kenksmingų koroziją sukeliančių medžiagų ir kuriose radiatoriaus paviršus nerasoja. Šie radiatoriai negali būti naudojami tose patalpose, kuriose galimi šie kenksmingi veiksniai, pvz.: vonios kambariuose, skalbyklose, pirtyse, baseino patalpose, automobilių plovyklose, šildymo patalpose, maisto pramonės įmonėse. Dėl tų pačių priežasčių „Purmo“ radiatorių negalima montuoti pastatuose, kurie per pirmuosius metus po statybos arba modernizavimo nebus šildomi.
Radiatoriai gali būti pajungiami šoniniu, kryžminiu, balniniu, apatiniu arba tarpiniu pajungimu. Pajungimo tipas priklauso nuo konkretaus radiatoriaus modelio.

Išsirinkus radiatorius namų erdvėms, taip pat reikėtų pasirūpinti ir vonios gyvatukais. Juos galima pritaikyti prie kambarių dizaino ir sukurti vientisą stilių.