Sklandžiam aptarnavimo internetu proceso užtikrinimui "LaikasNamams" svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą- Duomenų apsauga ir Privatumo politika

Suprantu
Prekių kategorijos
Turite klausimų?

Elektriniai virduliai

Puslapis: 1/2
Rikiuoti pagal: Pavadinimą | Kainą
Prekių puslapyje: 24 32 48
1 2
29,90 €
74,58 €
64,96 €
29,90 €
29,00 €
29,90 €
17,90 €
44,00 €
40,60 €
65,59 €
21,95 €
22,51 €
79,00 €
12,50 €
Puslapis: 1/2
Rikiuoti pagal: Pavadinimą | Kainą
Prekių puslapyje: 24 32 48
1 2


Aprašymas

Virdulys - tai vienas dažniausiai buityje naudojamų prietaisų, todėl itin svarbu išsirinkti patikimą ir funkcionalų virdulį. Virduliai būna įvairaus dydžio, formų bei atspalvių. Renkantis virdulį reikia atkreipti dėmesį į keletą pagrindinių dalykų:
Virdulio galia. Kuo virdulys galingesnis, tuo greičiau užvirs vanduo.
Virdulio talpa. Virdulio dydis priklauso nuo Jūsų poreikių, tačiau kuo jis talpesnis, tuo daugiau galite vienu metu užvirinti vandens.
Korpuso medžiaga. Virduliai būna pagaminti iš plastiko, nerūdijančio plieno ir stiklo. Ryškiausias skirtumas tarp šių virdulių yra skleidžiamas garsas. Nerūdijančio plieno virduliai triukšmingiausi, stikliniai  tylesni už nerūdijančio plieno, tačiau veikia garsiau nei plastikiniai. Plastikiniai mažiausiai triukšmingi iš išvardintų virdulių.
Temperatūros reguliavimas. Arbatos mėgejams būtina funkcija, nes tik jos dėka galima įpilyti reikiamos temperatūros vandenį taip atskleidžiant aromatą bei geriausias arbatos savybes. 
Virdulio saugumas. Virduliuose galima rasti daug įvairių funkcijų, kurios skirtos saugumui užtikrinti, tokių kaip savaiminis išsijungimas užvirus vandeniui, apsauga nuo išvirimo, neslystantis padas, vėsios sienelės, apsauga nuo vandens taškymosi ir t.t.
Kitos virdulio savybės. Tokios kaip garsinis signalas, susisukantis laidas, filtrai nuo kalkių ir nuosėdų ir t.t., yra skirtos jo naudojimo patogumui bei praktiškumui.
Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite rasti įvairių gamintojų, tokių kaip Electrolux, Philips, Bosch, Bomann, Adler, Braun ir t.t. virdulių.