Sklandžiam aptarnavimo internetu proceso užtikrinimui "LaikasNamams" svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą- Duomenų apsauga ir Privatumo politika

Suprantu
Prekių kategorijos
Turite klausimų?

Kavos pupelės, malta kava

Rikiuoti pagal: Pavadinimą | Kainą
Prekių puslapyje: 24 32 48
11,87 €
11,58 €
Rikiuoti pagal: Pavadinimą | Kainą
Prekių puslapyje: 24 32 48


Aprašymas

Kava - neabejotinai labiausiai paplitęs pasaulyje gėrimas. Ji mėgstama ne tik dėl malonaus skonio ir kvapo, bet ir dėl joje esančio kofeino, kuris aktyvina centrinės nervų ir kraujotakos sistemų veiklą. Labiausiai paplitusios ir vartojamos yra dvi kavos rūšys - Arabika ir Robusta. Didžiausios arabika plantacijos yra Pietų ir Centrinėje Amerikoje. Apie 60-70% robusta auginama Afrikoje, dalis Pietryčių Azijoje.
Arabika pupelės dėl savo sodraus skonio ir aromatingumo geriau vertinamos nei robusta. Robusta kavos pupelės dažniausiai naudojamos tirpiai kavai gaminti, taip pat, stipriausiai espreso kavai paruošti. Yra keletas priežasčių, kodėl kavos gamintojai maišo arabika kavos pupeles su robusta:

  • Robusta pupelės yra daug pigesnės už arabika.
  • Robusta pupelės turi daugiau kofeino;
  • Robusta pupelės duoda labai gražią putą užplikius kavą (norint išgauti gražią putą 100 proc. arabika pupelių kavos mišinyje, reikia naudoti ypač aukštos kokybės pupeles).

Robusta rūšis mišinyje suteikia kartumo. Kartumo gali suteikti ir skrudinimo būdas. Stipriai skrudinta kava bus kartesnė už vidutiniškai ar silpnai skrudintą kavą.

Mes Jums galime pasiūlyti aukštos kokybės žinomų gamintojų kavos pupelėmis kavos aparatams, taip pat maltos kavos greitam kavos paruošimui.