Gartraukis Elica MAJESTIC SENSE BL/F/90 (Stream)

789,00 €
Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Kiekis
Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Gaukite į namus už 9,99€ Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

PRF0120209
Garantija (m)
2 metai
Spalva
Juoda
Laikmatis
Nėra
Valdymas
Sensorinis
Plotis cm
90
Apšvietimas
LED
Filtro užterštumo indikatorius
Yra
Ištraukimo galios intervalas m³/val
600-700
Triukšmo lygio intervalas dB
46-60 (66)
Recirkuliacijos režimas
Galimas
Perimetrinė traukos sistema
Nėra
Garų surinktuvo tipas
Vertikalūs
Metalinis filtras
yra
Anglinis filtras
Užsakomas papildomai
Galingumo lygiai
3 + intensyvus režimas
Galingumas (m3/h pagal IEC 61591)
min. 240 - max. 496 m3/h (603 m3/h intensyvus)
Variklių skaičius
1
Jungties skersmuo mm
150

Aprašymas

Garų surinktuvas Elica MAJESTIC - tai 90 cm pločio, juodo stiklo, išskirtinio dizaino, vertikalus gartraukis. Gartraukis valdomas sensoriniu valdymu. Galėsite lengvai pasirinkti norimą gartraukio ištraukimo galią iš 4 lygių, galios intervale nuo 240 iki 603 m3/hNuo pasirinktos galios priklausys ir gartraukio triukšmingumas. Gamintojas nurodo 46-66 dB triukšmo lygį. LED apšvietimą taip pat galėsite įjungti/išjungti palietę valdymo skydelyje esančią ikonėlę

Stream serijos gartraukiai gali veikti kartu su Elica kaitlentėmis. Sensorių dėka gartraukis atpažįsta garų kiekį ir nustato reikiamą ištraukimo galią. Šis garų surinktuvas išskirtinis apsaugos nuo kondensato funkcija, kuri padeda išvengti kondensato susidarymo ant gartraukio paviršiaus. Energijos klasė A. Anglies filtras įeina į komplektą.

Dėmesio! Jei norite šį gartraukį jungti į ventiliaciją Jums papildomai reikia igyti kaminą. Montavimas. Rekomenduojama gartraukį montuoti taip, kad atstumas iki elektrinės kaitlentės būtų nuo 45 cm, o nuo dujinės kaitlentės nuo 60 cm.

Priežiūra. Gartraukio gaubtą reikia valyti tiek iš vidaus, tiek ir iš išorės. Valymui naudokite šluostę, suvilgytą skystu neutraliu valikliu. Nenaudokite jokių abrazyvinių valymo priemonių ar spirito! Metalinį riebalų filtrą valykite kartą per mėnesį švelniais valikliais arba plaukite indaplovėje. Anglies filtrą reikia keisti mažiausiai kas keturis mėnesius, priklauso nuo Jūsų gaminimo dažnumo. Negalima šio filtro plauti. Kondensato vonelę reikia bent kartą per savaitę išpilti ir išvalyti.  

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį