Sklandžiam aptarnavimo internetu proceso užtikrinimui "LaikasNamams" svetainėje naudojame slapukus. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą- Duomenų apsauga ir Privatumo politika

Suprantu
Prekių kategorijos
Turite klausimų?

Viryklės

Rikiuoti pagal: Pavadinimą | Kainą
Prekių puslapyje: 24 32 48

Prekių pagal nurodytus kriterijus nėra.

Rikiuoti pagal: Pavadinimą | Kainą
Prekių puslapyje: 24 32 48


Aprašymas

Viryklė - vienas būtiniausių prietaisų virtuvėje maistui pasigaminti. Tiesa, klientai gamindamiesi naujus virtuvės baldus šiuo metu dažniausiai renkasi atskirai įmontuojamus gaminius, tačiau atnaujinti viryklių modeliai taip pat gali pasiūlyti Jums naujausias funkcijas ir modernų dizainą. Galite rinktis dujines arba elektrines virykles pagal Jūsų poreikius. Pasirinkti tinkamiausią modelį Jums padės filtrai esantys puslapio viršuje. Trumpą informaciją apie viryklių funkcijas, į kurias labiausiai reikėtų atkreipti dėmesį renkantis, ir patarimus, kaip išsirinkti, pateikiame žemiau. 
- Dujinė ar elektrinė viryklė? Dujinei viryklei turi būti atvestas dujų pajungimas. Pilnai dujinės viryklės nėra itin populiarios, nes nėra tokios funkcionalios kaip elektriniai prietaisai. Šių viryklių pasiūla ganėtinai nedidelė, tačiau tai puikus sprendimas jei nėra galimybės prijungti elektrinės viryklės. Elektrinės viryklės gali būti su dujiniais arba su elektriniais/indukciniais paviršiais, todėl daugelis galės išsirinkti jiems tinkamiausią variantą. Elektrinę viryklę su dujiniu paviršiumi itin pravartu turėti sodo namelyje arba tokioje vietoje, kurioje gali kilti problemų dėl elektros sutrikimų, nes galėsite pasigaminti maistą ir dingus elektrai. Elektrinė orkaitė su indukciniu paviršiumi lyginant su elektriniu, sunaudoja mažiau elektros energijos ir turi daugiau funkcijų, todėl jei Jums svarbus funkcionalumas rinkitės šį variantą.
- Plotis. Atkreipkite dėmesį į viryklės plotį. Jei norite, kad ji užimtų mažiau vietos rinkitės 50 cm pločio viryklę, o jei vietos turite pakankamai - 60 cm. 
- Savaiminio išsivalymo sistemos. Jei norite, kad viryklė nereikalautų daug priežiūros, rinkitės modelius su pirolize arba katalitinėmis sienelėmis.
Pirolizė Jums bus labai naudinga jeigu gaminate dažnai ar didesniais kiekiais. Ši programa įkaitina orkaitę iki aukštos temperatūros ir nudegina joje esančius riebalus, paversdama juos pelenais. Jums beliks su paprasta šluoste juos nuvalyti. Katalitinių sienelių sienelių danga sudaryta iš mikroporų, kurios neleidžia kauptis riebalams ir juos skaido, tačiau, kad katalitas pradėtų veikti temperatūra turi pasiekti 250 C, tad patariame kartais įkaitinti tusčią orkaitę ir palikti tokioje temperatūroje.
- Jei dažnai gaminate kažkokį patiekalą pasitikrinkite ar Jūsų pasirinkta viryklė turi geriausią kepimo režimą tam patiekalui. Galbūt kitas gaminys ją turės ir galės prisidėti prie dar gardesnio patiekalo pagaminimo. Kai kurios AEG ir Electrolux gamintojų viryklės jau gali pasiūlyti ir papildomą garų funkciją, kuri leis iškepti dar skanesnį patiekalą, minkštu ir drėgnu vidumi bei apskrudusia plutele.
- Dar keli naudingi parametrai: teleskopiniai bėgeliai leidžiantys lengvai ištraukti ir įstumti skardas bei laikmatis.
Pasinaudokite šiais patarimais ir išsirinkite Jums tinkamiausią gaminį, kuriuo galėsite džiaugtis Jūs bei džiuginti savo šeimą skaniais patiekalais. Mūsų el. parduotuvėje rasite žinomiausių ir patikimų gamintojų virykles su įvairiomis funkcijomis ir 24 mėn. gamintojo garantija.