Franke KBG 110-50 granitinė plautuvė su užkemšamu ventiliu

278,00 €
216,84 €

Montuojama po stalviršiu, akmens masės ("Fragranit") plautuvė KBG 110-50 su rankiniu ventiliu komplekte. Plautuvės dugno vožtuvas užkemšamas/atkemšamas ranka. Plautuvėje integruotas perpylimas su uždengimu. Plautuvė montuojama tik į drėgmės neįgeriančius stalviršius (pavyzdžiui - akmuo, Compact HPL, marmūras ir pan.). Plautuvė montuojama į 60 cm pločio spintelę. Virtuvinis maišytuvas montuojamas į stalviršį. Esant poreikiui plautuvės ventilis pritaikytas atliekų smulkintuvui sumontuoti. Plautuvę galima rinktis iš 5 Franke spalvų. Papildomai galima įsigyti vietą taupantį Franke sifoną.

Yra sandėliuose - pristatymas per 3-5d.d.
Spalva
Kiekis
Yra sandėliuose - pristatymas per 3-5d.d.
Gaukite į namus už 3,99€ Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas

Jums taip pat gali patikti

  • SUTAUPOTE -68,00 €

Franke Active-plus maišytuvas su ištraukiama žarna

Bazinė kaina 318,00 € Kaina 250,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra
  • SUTAUPOTE -3,30 €
  • SUTAUPOTE -5,70 €
  • SUTAUPOTE -46,00 €

FRANKE šiukšlių rūšiavimo sistema FX - 60

Bazinė kaina 220,00 € Kaina 174,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

125.0477.949
Garantija (m)
2 metai
Ilgis mm
500
Montavimo tipas
Montuojama po stalviršiu
Plautuvė tinkama montuoti į spinteles nuo
60 cm
Plotis mm
440
Plautuvės serija
KUBUS
Plautuvės modelis
KBG 110-50
Ventilis komplekte
Užkemšamas 3½” ventilis
Plautuvė pagaminta iš
Akmens masės (Fragranit)
Dubuo (/Plotis/Ilgis/Gylis) mm
50/40/20 (R-25mm)
Papildomas plautuvės dubuo
Nėra
Nusausinimo plokštuma
Nėra
Stalviršio išpjova mm
540 x 440 mm
Ventilio valdymas
Užkemšamas ranka

Aprašymas

Franke KUBUS serijos plautuvė KBG 110-50 - tai minimalistinio dizaino, kompaktiška, vieno dubens plautuvė. Plautuvė padengta antibakteriniu Sanitized® paviršiumi su sidabro jonais, kurie suardo bakterijų ląstelių membraną ir neleidžia Joms kauptis. Į plautuvės komplektaciją įeina įeina užkemšamas 3½” ventilis. Užkemšamas ventilis - tai 3,5 colio skersmens ventilis, kuris turi lengvai išimamas dugno groteles ir gali būti užspaudžiamas ir atspaudžiamas paspaudus plautuvės dugne esančias groteles. Šis ventilis yra paprastas naudoti.

Montavimas. Ši plautuvė montuojasi iš apačios. Montuojant po stalviršiu plautuvė sudarys lygų, vientisą paviršių, kurį itin lengva valyti. Plautuvę rekomenduojama dėti į vandeniui atsparų stalviršį. Montuojant plautuvę, reikalingas pajungimas į kanalizaciją (sifonas). Rekomenduojame įsigyti Franke vietą taupantį sifoną, kurio speciali konstrukcija, leis sutaupyti šiek tiek vietos po plautuve. Dėmesio! maišytuvas tvirtinsis į stalviršį. 

Franke fragranit plautuvių privalumai: - Plautuvė atspari 280 laipsnių temperatūrai; - Gamyboje naudojamos skirtingų dydžių granito dalelės, todėl paviršius lygiai užsipildo mažesnėmis dalelėmis. - Spalva atspari buityje naudojamiems teršalams; - Plautuvės paviršius itin kietas, todėl nesibraižo ir yra atsparus smūgiams (krentant nedideliems daiktams) - Fragranitas yra atsparus temperatūrų sukeltam šokui (šaltas/karštas vanduo); - Fragranitas atsparus UV spinduliams, todėl originali spalva išlieka ilgą laiką;

Priežiūra. „Franke“ granitinės plautuvės yra itin patvarios ir ilgalaikės. Jas galima valyti su paprastu muiluotu nailoniniu šepetėliu, šveičiant sukamuoju judesiu. Tik baigus valyti reikia gerai nuplauti likusį muilą. Sunkiai pašalinamas dėmes geriausia valyti su melamininėmis Franke kempinėlėmis. Kempinėlės nepašalina kalkių  todėl rekomenduojama plautuvę periodiškai nukalkinti. Tam geriausia tinka citrinos rūgštis (50g/150gr karšto vandens). Šiuo tirpalu reikėtų išvalyti  plautuvę, palikti 15min ir po to nuplauti švariu vandeniu.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį