Franke ABK 611-100 keraminė plautuvė

424,00 €
Spalva
Gaukite į namus už 5.99€ Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141,Kaunas
124.0515.528
Pristatymo terminas 3-4 savaitės, tačiau tiksliname užskymo metu

Charakteristikos

124.0515.528
Garantija (m)
2 metai
Išgręžtos skylės
2 išgręžtos skylės (maišytuvui ir ekscentrinio ventilio mygtukui)
Montavimo tipas
Montuojama iš viršaus
Plautuvė tinkama montuoti į spinteles nuo
60cm
Ventilis komplekte
ekscentrinis 3½” ventilis su paspaudžiamu valdymo mygtuku
Dubuo (/Plotis/Ilgis/Gylis) mm
451/423/20
Stalviršio išpjova mm
980 x 490 (R10 mm)


Aprašymas

Franke ABK 611-100 - tai AMBION serijos keraminė plautuvė, montuojama ant stalviršio. Fraceram - tai išskirtinės kokybės keramikos gaminiai, kuriems yra keliami itin aukšti higienos reikalavimai. Šios plautuvės priežiūra yra labai lengva, dėl paviršiaus lygumo. Naudojant mažiau agresyvių cheminių priemonių, sutaupysite nemažą dalį savo pajamų, taip pat saugosite gamtą nuo teršalų patekimo į ją.

Franke keraminių plautuvių komplektacijoje yra laikikliai (tvirtinti plautuvę prie stalviršio). Taip pat visos keraminės plautuvės turi ekscentrinį ventilį su "Push-up" mygtuku. Paspaudus šį mygtuką atsidaro-užsidaro ventilis. Dėmesio! Plautuvės yra užsakomos iš gamyklos ir atvažiuoja užsakovui pagal užsakymą. Plautuvėje yra išgręžtos 2 - 35mm skylės maišytuvui ir ventilio rankenelei.

„Fraceram“ keramika - Tai ypatingo tvirtumo medžiaga, atspari karščiui, šalčiui ir tiesioginiams saulės spinduliams. Taip pat plautuvė nesibraižo bei yra atspari smūgiams. Dėl specialaus keramikos apdorojimo Franke keraminė plautuvė nepraranda savo hiegieninių savybių, taip pat neblunka ir nepraranda tvirtumo. Mišinys keramikos gamybai ruošiamas iš natūralių medžiagų: molio, kaolino, kvarco ir lauko špato. Po to jis sumalamas, suformuojamas, padengiamas glazūra ir išdegamas.„Fraceram“ keramika stabilumą ir atsparumą įgauna dėl ypatingos receptūros ir išdegimo proceso esant 1200°C temperatūrai.

! Dėl gamybos specifikos keraminės plautuvės išmatavimai galit turėti tam tikrų nukrypimų, pagal tolerancijos normas. Tikslūs išmatavimai bus tik esant kiekvienai pagamintai plautuvei.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį