Franke keraminė plautuvė MTK 611-100, (dubuo kairėje, 2 skylės)

538,99 €
Spalva
Gaukite į namus už 9,99€ Atsiimkite nemokamai
124.0335.863
Pristatymo terminas 3-4 savaitės, tačiau tiksliname užskymo metu

Jums taip pat gali patikti

Charakteristikos

124.0335.863
Garantija (m)
2 metai
Išgręžtos skylės
2 išgręžtos skylės (maišytuvui ir ekscentrinio ventilio mygtukui)
Montavimo tipas
Montuojama iš viršaus
Plautuvė tinkama montuoti į spinteles nuo
60cm
Ventilis komplekte
ekscentrinis 3½” ventilis su paspaudžiama valdymo rankenėle
Dubuo (/Plotis/Ilgis/Gylis) mm
492 x 372 x 190
Stalviršio išpjova mm
980 x 480 mm

Aprašymas

    Tai keraminė plautuvė, montuojama ant stalviršio. Fraceram - Tai išskirtinės kokybės keramikos gaminiai, kuriems yra keliami itin aukšti higienos reikalavimai.  Šios plautuvės priežiūra yra itin lengva, dėl paviršiaus lygumo. Naudojant mažiau agresyvių cheminių priemonių, sutaupysite nemažą dalį savo pajamų, taip pat saugosite gamtą nuo teršalų patekimo į ją.

Franke keraminių plautuvių komplektacijoje yra laikikliai (tvirtinti plautuvę prie stalviršio). Taip pat visos keraminės plautuvės turi ekscentrinį ventilį su nauja "Push-up" rankenėlę. Paspaudus šią rankenėlę atsidaro-užsidaro ventilis. Dėmesio! Plautuvės yra užsakomos iš gamyklos ir atvažiuoja užsakovui pagal užsakymą. Plautuvėje yra išgręžtos 2 - 35mm skylės. Plautuvės dubuo yra kairėje pusėje.

„Fraceram“ keramika - Tai ypatingo tvirtumo medžiaga, atspari karščiui, šalčiui ir tiesioginiams saulės spinduliams. Taip pat plautuvė nesibraižo bei yra atspari smūgiams. Dėl specialaus keramikos apdorojimo Franke keraminė plautuvė nepraranda savo hiegieninių savybių, taip pat neblunka ir nepraranda tvirtumo.

Mišinys keramikos gamybai ruošiamas iš natūralių medžiagų: molio, kaolino, kvarco ir lauko špato. Po to jis sumalamas, suformuojamas, padengiamas glazūra ir išdegamas.„Fraceram“ keramika stabilumą ir atsparumą įgauna dėl ypatingos receptūros ir išdegimo proceso esant 1200°C temperatūrai.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį