Franke MTK 611-78 keraminė plautuvė (dubuo kairėje, 2skylės)

518,00 €
Spalva
Gaukite į namus už 5.99€ Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141,Kaunas
124.0433.442
Pristatymo terminas 3-4 savaitės, tačiau tiksliname užskymo metu

Charakteristikos

124.0433.442
Garantija (m)
2 metai
Išgręžtos skylės
2 išgręžtos skylės (maišytuvui ir ekscentrinio ventilio mygtukui)
Montavimo tipas
Montuojama iš viršaus
Plautuvė tinkama montuoti į spinteles nuo
45cm
Ventilis komplekte
ekscentrinis 3½” ventilis su paspaudžiamu mygtuku
Dubuo (/Plotis/Ilgis/Gylis) mm
365/371/19
Stalviršio išpjova mm
760 x 490 (R10)


Aprašymas

Franke MTK 611-78 - tai keraminė plautuvė, montuojama ant stalviršio su dubeniu kairėje. Šios plautuvės priežiūra yra itin lengva, dėl paviršiaus lygumo. Naudojant mažiau agresyvių cheminių priemonių, sutaupysite nemažą dalį savo pajamų, taip pat saugosite gamtą nuo teršalų patekimo į ją. Franke keraminių plautuvių komplektacijoje yra laikikliai (tvirtinti plautuvę prie stalviršio). Taip pat visos keraminės plautuvės turi ekscentrinį ventilį su nauju "Push-up" mygtuku. Paspaudus šią rankenėlę atsidaro-užsidaro ventilis. Dėmesio! Plautuvės yra užsakomos iš gamyklos ir atvažiuoja užsakovui pagal užsakymą. Plautuvėje yra išgręžtos 2 - 35mm skylės.

„Fraceram“ keramika - Tai ypatingo tvirtumo medžiaga, atspari karščiui, šalčiui ir tiesioginiams saulės spinduliams. Taip pat plautuvė nesibraižo bei yra atspari smūgiams. Dėl specialaus keramikos apdorojimo Franke keraminė plautuvė nepraranda savo hiegieninių savybių, taip pat neblunka ir nepraranda tvirtumo. Mišinys keramikos gamybai ruošiamas iš natūralių medžiagų: molio, kaolino, kvarco ir lauko špato. Po to jis sumalamas, suformuojamas, padengiamas glazūra ir išdegamas.„Fraceram“ keramika stabilumą ir atsparumą įgauna dėl ypatingos receptūros ir išdegimo proceso esant 1200°C temperatūrai.

! Dėl gamybos specifikos keraminės plautuvės išmatavimai galit turėti tam tikrų nukrypimų, pagal tolerancijos normas. Tikslūs išmatavimai bus tik esant kiekvienai pagamintai plautuvei.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį