Villeroy&Boch Subway 60 XU keraminė plautuvė

861,08 €
645,81 €
645,09 € - 698,78 €

Po stalviršiu montuojama plautuvė, skirta mėgstantiems minimalizmą ir lengvą valymą. Plautuvėje integruotas perpylimas su uždengimu. Plautuvė gali būti montuojama į drėgmės neįgerenčius stalviršius, (pavyzdžiui - akmuo, Compact HPL, marmuras ir pan.). Plautuvė montuojama į 60 cm pločio spintelę.Sumontuota plautuvė po stalviršiu neturi jokių bortelių, todėl itin patogu ją apvalyti. Plautuvė turi 9 keramikos spalvas bei ventilio (dugno vožtuvo) valdymų pasirinkimą. Galite įsigyti ranka paspaudžiamą/atspaudžiamą arba ekscentrinį, t.y. pasukant rankenėlę užsidaro/atsidaro dugno grotelės. Plautuvė padengta specialia Villeroy&Boch "CeramicPlus" danga, kurios dėka nešvarumai ir kalkių nuosėdos neprilips bei bus nuvalomos itin lengvai.

Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu

Pasitikslinkite ar prekė nėra rezervuota/atvykstanti į Lietuvos sandėlius. Susisiekite +37060493329

Spalva1
Ventilis
Kiekis
Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Gaukite į namus už 14,99€Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas

Jums taip pat gali patikti

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

675801R1
Garantija (m)
2 metai
Ilgis mm
545 mm
Montavimo tipas
Montuojama po stalviršiu
Plautuvė tinkama montuoti į spinteles nuo
60cm
Plotis mm
440 mm
Plautuvės serija
subway
Plautuvė pagaminta iš
keramikos
Papildomas plautuvės dubuo
Nėra
Nusausinimo plokštuma
Nėra
Aukštis mm
200mm

Aprašymas

Villeroy&Boch Subway 60 XU - tai keraminė, klasikinio dizaino plautuvė. Plautuvės paviršius yra lengvai valomas, atsparus smūgiams bei įbrėžimams.

Plautuvės matmenys: 545x200x440 mm.

Villeroy&Bovh "Ceramic plus" danga: Ideali švara
"C+" danga iš Villeroy&Boch specialus keramikos apdorojimo būdas. Tokiu būdu apdorotas paviršius neleidžia kauptis nešvarumams. Po apdorojimo paviršius yra toks tankus, kad vandens lašai negali prie jo prikibti ir nuteka žemyn. Kartu nuteka purvas, kalkės ir kitokios detalės, kurios kitu atveju liktų ant paviršiaus. Užsilikę nešvarumai tiesiog nuvalomi drėgna šluoste ir keraminis paviršius vėl spindi ansktesne švara.

Su C+ valymo ir priežiūros palengvinimas
Ceramicplus yra ypatingas ne vien dėl atsparumo nešvarumams, bet taip pat dėl ypatingai paprastos priežiūros. Net savaitės senumo pridžiūvusius nešvarumus yra labai lengva nuvalyti. Drėgna šluostė ir vanduo yra viskas ko reikia- visiškai nereikia naudoti brangių ir aplinkai kenksmingų valymo priemonių. Ceramicplus taupo Jūsų laiką ir pinigus dėl lengvos priežiūros, nes nereikia naudoti valymo priemonių. Todėl sutaupysite pinigus greičiau nei manote.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį