FRANKE Mondial maišytuvas plautuvei verdančio, filtruoto ir įprasto vandens

1 930,00 €
1 498,00 €
Yra sandėliuose - pristatymas per 3-5d.d.
Kiekis
Yra sandėliuose - pristatymas per 3-5d.d.
Gaukite į namus už 3,99€ Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

119.0480.690
Garantija (m)
2 metai
Maišytuvo pasukimo kampas
360
Spalva
Matinė nerūdijančio plieno
Vandens pajungimas
3/8"
Vandens pratekėjimo greitis litrais/min
8 L/min ; karšto vandens išeiga 2.7 l
Ilgis tarp aeratoriaus ir maišytuvo centrų mm
200
Ištraukiama žarna
Nėra
Maksimalus stalviršio storis mm
10
Aukštis nuo plautuvės viršaus iki aeratoriaus mm
330
Vandens pajungimo žarnelių ilgis mm
800

Aprašymas

FRANKE MONDIAL maišytuvas plautuvei yra puikus sprendimas žmonėms, besižavintiems naujomis ir inovatyviomis technologijomis. 
Išbėgimas - 360° pasukamu maišytuvu teka karštas, šaltas ir filtruotas vanduo. Dėl padarytos apsaugos nuo karščio, liečiamas čiaupas visada yra vėsus.
Valdymas išskirtinai paprastas ir saugus - atsižvelgiant į modelį, reguliuojant maišymo svirtį arba slėgio ir sukamąją rankeną su šviesios diodais, Jums bus tiekiamas toks vanduo, kokio pageidausite.

Išskirtinis šio maišytuvo privalumas - galimybė išgauti verdantį vandenį, kuriuo iš karto galėsite užsiplikyti mėgstamą kavą ar arbatą!

a) 1 kartą paspauskite ir suaktyvinsite čiaupą. Pasukus į priekį - bėgs šaltas filtruotas vanduo, atgal - filtruotas, verdantis vanduo.

b) Laikykite mygtuką nuspaudę, kol reikės šalto filtruoto vandens. Paspaudus 2 kartus, vanduo tekės 20 sekudžių, pavyzdžiui, tai patogu, kai norite pripildyti didesnio tūrio ąsotį.

c) Laikykite mygtuką nuspaudę, kol reikės verdančio filtruoto vandens. Paspaudus 2 kartus, vanduo tekės 30 sekundžių, pavyzdžiui, tai patogu, kai norite pripildyti didesnį puodą.

,,M-Box" - tai sistema, kurios dėka montuodami valdiklį, užtruksite vos 20min. Montuoti reikia horizontaliai arba vertikaliai ir stengtis užimti kuo mažiau vietos plautuve.
,,Franke Pro M" filtras - vandenyje išsaugo svarbias mineralines medžiagas, sumažina kenksmingų teršalų kiekį. Taip pat ši sistema sumažina vandens kietumą ir apsaugo nuo kalkių. Šį filtrą reikia keisti tik maždaug kas 6-9 mėn., atsižvelgiant į vandens kietumą ir suvartojimą.
Atostogų rėžimas - jei planuojate ilgesnį laiką nenaudoti vandens, šildytuvas automatiškai persijungia į atostogų režimą ir vandenį šildo mažiau (iki 45° ). O siekiant apsisaugoti nuo legionelių, tam tikrais intervalais pradeda kaitinti vėl iki 100° .

 

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį