Franke PESCARA XL virtuvinis maišytuvas su lanksčiu snapu (nerūdijančio plieno korpusas)

383,00 €
298,00 €
Gaukite į namus už 2,99€ Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141,Kaunas Gaukite į paštomatą už 3,49 €
115.0472.959
Yra sandėliuose - pristatymas per 2-4d.d.

Charakteristikos

115.0472.959
Garantija (m)
2 metai
Maišytuvo pasukimo kampas
360
Spalva
Matinė nerūdijančio plieno
Vandens pajungimas
3/8"
Vandens pratekėjimo greitis litrais/min
82 l / min. (3 bar); Įjungus dušą
Ilgis tarp aeratoriaus ir maišytuvo centrų mm
235 mm
Ištraukiama žarna
Yra
Maksimalus stalviršio storis mm
55 mm
Aukštis nuo plautuvės viršaus iki aeratoriaus mm
181 mm
Vandens pajungimo žarnelių ilgis mm
420 mm
Skylės maišytuvui skersmuo mm
35 mm


Aprašymas

Franke PESCARA XL - tai naujas 2017m. nerūdijančio plieno korpuso maišytuvas plautuvei su lanksčia žarna ir srovės perjungimu į dušelį. Galėsite patogiai prispildyti talpą vandeniu arba nuplauti didelius indus patogiausiu kampu. Maišytuvo snapas fiksuojamas laikiklyje ir gali pasisukti 360 laipsnių kampu, o valdymo rankenėlė montuojasi dešinėje pusėje. Keramikinė rankenėlės kasetė užtikrins ilgaamžį ir sklandų maišytuvo veikimą. Šis maišytuvas priskiriamas prie “Eko” maišytuvų, kurie turi mažesnį vandens pralaidumą.

MontavimasItin lengvas maišytuvo montavimas, nes jungimo žarnelės ir tvirtinimo elementai jau sumontuoti maišytuve. Prie vandentiekio maišytuvas pajungiamas 420 mm ilgio žarnelėmis. Prie šio maišytuvo rekomenduojame įsigyti 2 kampinius ventilius Schell n49070699, maišytuvo pajungimui prie šalto ir karšto vandens. Minimalus atstumas nuo skylės vidurio iki sienos 50 mm. Dėmesio! Montuojant į plieninę plautuvę naudoti papildomą maišytuvo sutvirtinimą. 

Priežiūra.
 Ištraukiamos galvos aeratorius su antikalkiniu silikoniniu paviršiumi, todėl itin lengvai prižiūrimas. Maišytuvo valymui naudokite tik muilą ir vandenį. Niekada nevalykite maišytuvo paviršiaus su šveitikliais bei valikliais turinčiais abrazyvinių dalelių, taip pat venkite naudoti chemines priemones, kurios gali pažeisti maišytuvo paviršių.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį