Baltijos Brasta dušo durys nišoms Tina Plius 90-120cm

629,00 €
566,10 €
566,10 € - 629,10 €

Dušo kabinos aukštis - 200cm. Užsakydami kabiną TINA PLIUS, būtinai nurodykite dešinėje ar kairėje pusėje bus montuojamos durys. Dušo kabinos furnitūra - chromo blizgios spalvos. Ši dušo kabina gali būti pagaminta ir pagal Jūsų spec. matmenis. Dėl kainos ir matavimo kreiptis - užsakymai@laikasnamams.lt arba telefonu - 860493329

Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Dydis
Vitražas
Durų pusė
Kiekis
Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Gaukite į namus už 9,99€ Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

tinaplius90sk
Garantija (m)
2 metai
Aukštis mm
2000 mm
Pagaminta iš
iš 6 mm storio saugaus grūdinto stiklo
Profilių spalva
Chromo blizgi

Aprašymas

Baltijos Brasta dušo durys nišoms Tina Plus - tai gaminys pilnas naujausių sprendimų. Durelių lankstas yra integruotas į stiklą vidinėje dalyje. Dėl specialaus tvirtinimo lankstas gaunasi lygiai su stiklu, todėl tai dar labiau palengvina durų valymą. Stabilius stiklus prie sienos galite lengvai reguliuoti iki 15 mm dėka aliuminio profilio sistemos. Šio gaminio konstrukcija yra 200mm aukščio, taigi aukštesnė nei standartinė, todėl puikiai tiks ir aukštesniems žmonėms. Lankstai su pakilimo funkcija leidžia geriau užsandarinti duris. Stiklai padengti specialia greitų lašų danga, kuri palengvina valymą, padeda išvengti įbrėžimų ir stiklo senėjimo. Užsakant gaminį būtinai nurodykite kurioje pusėje bus montuojamos durys. Durų puses galite matyti prie nuotraukų pateiktame brėžinyje.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį