Gaminiui suteikiama 7 metų garantija

Dušo durys Baltijos Brastos Irma 80-120cm

489,00 €
440,10 €
440,10 € - 512,10 €

Dušo durų aukštis - 200cm. Užsakydami sienelę raštuotu/satin/secret stiklu būtinai nurodykite dešinėje ar kairėje pusėje bus montuojamos durys.

Šios dušo durys gali būti pagamintos ir pagal Jūsų spec. matmenis. Dėl kainos ir matavimo kreiptis - uzsakymai@laikasnamams.lt arba telefonu - 860493329

Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Dydis
Vitražas
Kiekis
Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Gaukite į namus už 9,99€ Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

irma80sk
Garantija (m)
7 metai
Aukštis mm
2000 mm
Pagaminta iš
Saugaus 6mm grūdinto stiklo
Įėjimo plotis cm
60
Profilių spalva
Chromo blizgi
Sienelės/Durų dydis cm
80 cm
Plotis cm
79.7-80.5cm
Ieškote dušo durų ar sienelės?
Dušo durys
Užpildas
skaidrus stiklas

Aprašymas

Baltijos Brastos berėmės dušo durys nišai Irma su sienele. Šios dušo durys su spec. lankstais pasižymi ilgaamžiškumu, sandarumu ir patogumu. Dušo durų lankstai atsidarymo metu pakyla - tai leidžia geriau užsandarinti dušo kabinos apačią. Dušo durų užpildas - saugaus, 6mm storio grūdintas stiklas. Dušo vyriai - blizgaus chromo spalvos. Geltoname laukelyje galimi variantai galite pasirinkti stiklo spalvas. 

Dėmesio!
- Norėdami pakeisti durų atidarymo kryptį, montuojamas duris apverskite 180 laipsnių kampu (išskyrus sieneles satin/raštuotu stiklu)
- Užsakydami sienelę raštuotu/satin būtinai nurodykite dešinėje ar kairėje pusėje bus montuojamos durys.

GREITI LAŠAI – tai nauja technologija, apsauganti dušo kabinų stiklus nuo vandens poveikio. Ji medžiagai suteikia papildomų savybių: stiklas tampa atsparus įbrėžimams ir lengvai valomas. Vanduo lieka ant stiklo dėl molekulinės jėgos, vadinamos paviršiaus įtempimu. Paviršių padengus šia danga, dingsta tiesioginis molekulių sąlytis su stiklu, lašai virsta rutuliukais ir nuteka, nes yra fiziškai atstumiami nuo paviršiaus. Stiklo paviršius atstumia vandenį ir nešvarumus, tad jį valyti iki 90 proc. lengviau.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį