Dušo kabina Brasta Glass Milda SOFT 110,120,130cm

1 060,00 €
954,00 €
954,00 € - 1 180,65 €

Dušo kabinos aukštis - 200cm. Dušo kabinos MILDA SOFT duris galite montuoti  tiek dešinėje, tiek kairėje kabinos pusėje (išskyrus kabinas raštuotu/satin stiklu). Dušo kabinos furnitūra - chromo blizgios spalvos. Ši dušo kabina gali būti pagaminta ir pagal Jūsų spec. matmenis. Dėl kainos ir matavimo kreiptis - užsakymai@laikasnamams.lt arba telefonu - 860493329

Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu

Pasitikslinkite ar prekė nėra rezervuota/atvykstanti į Lietuvos sandėlius. Susisiekite +37060493329

Dydis
Vitražas
Kiekis
Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Gaukite į namus už 29,99€Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas

Jums taip pat gali patikti

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

KFMX011180200
Garantija (m)
7 metai
Aukštis mm
2000 mm
Pagaminta iš
Saugaus 8mm grūdinto stiklo
Įėjimas mm
470-500 mm
Profilių spalva
Blizgus profilis
Dušo durų atidarymo tipas
Stumdomos durys

Aprašymas

Stačiakampė dušo kabina "Milda" su naująja soft slankiąja sistema. Soft close mechanizmas džiugins ilgą laiką atidarant ir uždarant duris dėl preciziškai tikslių bėgelių. Visi tvirtinimo elementai uždengti taip, kad ant mechanizmų nepatektų vanduo ir kiti nešvarumai, taip pat būtų lengvas valymas. Dušo kabina pritaikyta didelėms vonios kambario erdvėms. Kabinos duris galite montuoti tiek dešinėje, tiek kairėje pusėje (išskyrus kabinas satin stiklu). ! Užsakydami kabiną satin stiklu laukelyje papildoma informacija būtinai nurodykite kairinės ar dešininės bus kabinos durys (schemoje pavaizduotos dešininės durys). 

Dušo kabina montuojama ant grindų, kuriose įrengtas nutekamasis latakas/trapas. Sandaresnės vertikalios jungtys. Dušo kabinose ir sienelėse nereikia pjauti tarpinių, sandarinančių lankstų jungiamus stiklus. Tai sumažina tikimybę per pjūvius ar lankstų tarpus į išorę patekti vandeniui.

GREITI LAŠAI – tai technologija, apsauganti dušo kabinų stiklus nuo vandens poveikio. Ji medžiagai suteikia papildomų savybių, todėl stiklas tampa itin lengvai valomas. Paviršių padengus šia specialia danga dingsta tiesioginis molekulių sąlytis su stiklu ir jie yra fiziškai lengvai atstumiami nuo paviršiaus.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį