Gaminiui suteikiama 7 metų garantija

Dušo kabina Brasta Glass Vita Plius 80cm, 90cm, 100cm

749,00 €
669,00 €
669,00 € - 779,00 €

Dušo kabinos aukštis - 200cm. Užsakydami dušo kabiną VITA PLIUS, būtinai nurodykite, kairėje ar dešinėje pusėje, bus montuojamos durys. Dušo kabinos furnitūra - chromo blizgios spalvos. Ši dušo kabina gali būti pagaminta ir pagal Jūsų spec. matmenis. Dėl kainos ir matavimo kreiptis - [email protected] arba telefonu - 860493329

Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Dydis
Vitražas
Kiekis
Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Gaukite į namus už 9,99€ Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

vitaplius100skad
Garantija (m)
7 metai
Aukštis mm
2000 mm
Pagaminta iš
Saugaus 6mm grūdinto stiklo
Profilių spalva
Blizgus profilis
Dušo durų atidarymo tipas
Varstomos durys

Aprašymas

Premium klasės Baltijos Brastos kvadratinė dušo kabina atveriamomis durimis Vita Plius. Dušo kabina turi saugų 6mm grūdintą stiklą bei chromuotus lankstus. Dėl vertikalių jungčių dušo kabina itin sandari. Dušo kabinos kosntrukcija yra stabili ir tvirta. Užsakydami kabiną būtinai atkreipkite dėmesį kurioje pusėje Jums bus montuojamos durys (dešinėje R ar kairėje L). Dušo kabina Vita Plius padengta papildoma mikroskopine danga "Greiti lašai".

GREITI LAŠAI – tai speciali papildoma danga, apsauganti dušo kabinų stiklus nuo vandens poveikio ir palengvinanti valymą. Dėl šios dangos vandens lašai fiziškai atstumiami nuo paviršiaus lengvai nuteka. "Atstūmus" vandenį ir nešvarumus, stiklus valyti kur kas lengviau lyginant su paprastu stiklu.

Dėmesio!
Dušo kabina - tai profilių su užpildu konstrukcija, sujungianti dvi kampines sienas. Nuotraukose matomi dušo padai,sifonai ir kita dušo įranga - įsigyjama papildomai. Vartotojams suteikiama teisė pasirinkti ir papildomai nusipirkti akrilo,akmens masės ar plieninį dušo padą (pagal poreikius), sifoną bei maišytuvų sistemas dušui. Jei dušo kabina bus statoma tiesiai ant grindų, tuomet turi būti įrengtas grindų nuolydis su nutekamuoju lataku arba trapu. Visas papildomai įsigyjamas prekes rasti galima mūsų elektroninėje parduotuvėje. 

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį