AKCIJA: Villeroy&Boch ViClean-I 100 išmanus pakabinamas klozetas, su C+ danga

3 221,00 €
2 000,00 €
Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu

Pasitikslinkite ar prekė nėra rezervuota/atvykstanti į Lietuvos sandėlius. Susisiekite +37060493329

Kiekis
Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Gaukite į namus už 14,99€Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

V0E100R1
Garantija (m)
5 metai
Spalva
balta
Komplektacija
WC puodas tvirtinimo elementai unitazo dangtis valdymo pultelis
Komplektas
Be potinkinio rėmo
Gaminio Serija
ViClean
Vandens nuleidimo technologija
DirectFlush
Atstumas tarp tvirtinimo taškų
18 cm
WC puodo plotis
38.5 cm
Dangčio tvirtinimas
Standartinis
Papildoma danga
Padengta papildoma "CeramicPlus" danga
Specialios žymos
Speciali kaina

Aprašymas

Villeroy&Boch ViClean-I 100 - Tai pakabinamas klozetas, pagamintas iš sanitarinės keramikos.  Elegantiška šio modelio išorė slepia aukštos kokybės bidė funkcijas, kurios sumaniai integruotos keramikoje.

Unikalus ir elegantiškas dizainas. Elegantiškos unitazo linijos ir plokščias dangtis.

Plovimas šiltu arba karštu vandeniu. "Harmonic Wave" dušelio technologija - kombinuojami banguojantys ir besisukantys judesiai leis mėgautis maloniu švariu jausmu ir gaivinančiu šviežumu. Asmeniniai vandens temperatūros, srovės stiprumo ir dušelio pozicijos nustatymai. Paprastas ir intuityvus naudojimas.

Lengvesnis montavimas ir efektyvi priežiūra. Pakuotėje esantis montavimo rinkinys leidžia lengvai ir greitai sumontuoti unitazą. Protinga priežiūros koncepcija - valdymas ir gedimų diagnostika programėlės pagalba ir paprastas priėjimas prie techninių komponentų.

Maksimali higiena ir paprastas valymas. Automatinis dušelio apiplovimas. Beapvadinis "DirectFlush" technologijos unitazas su "Ceramic Plus" padengimu.

Ceramicplus: Ideali švara

Ceramicplus iš Villeroy&Boch specialus keramikos apdorojimo būdas. Tokiu būdu apdorotas paviršius neleidžia kauptis nešvarumams. Po apdorojimo paviršius yra toks tankus, kad vandens lašai negali prie jo prikibti ir nuteka žemyn. Kartu nuteka purvas, kalkės ir kitokios detalės, kurios kitu atveju liktų ant paviršiaus. Užsilikę nešvarumai tiesiog nuvalomi drėgna šluoste ir keraminis paviršius vėl spindi ansktesne švara.

Su Ceramicplus valymo ir priežiūros palengvinimas

Ceramicplus yra ypatingas ne vien dėl atsparumo nešvarumams, bet taip pat dėl ypatingai paprastos priežiūros. Net savaitės senumo pridžiūvusius nešvarumus yra labai lengva nuvalyti. Drėgna šluostė ir vanduo yra viskas ko reikia- visiškai nereikia naudoti brangių ir aplinkai kenksmingų valymo priemonių. Ceramicplus taupo Jūsų laiką ir pinigus dėl lengvos priežiūros, nes nereikia naudoti valymo priemonių. Todėl sutaupysite pinigus greičiau nei manote.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį