Hansgrohe AXOR Citterio (39134000) trijų dalių maišytuvas praustuvui

1 045,00 €
784,00 €
Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 6-9 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu

Pasitikslinkite ar prekė nėra rezervuota/atvykstanti į Lietuvos sandėlius. Susisiekite +37060493329

Kiekis
Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 6-9 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Gaukite į namus už 2,99€ Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas Gaukite į paštomatą už 2,99€

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

hg39134000
Garantija (m)
5 metai
Spalva
Blizgus chromas
Montavimo tipas
Montuojamas į stalviršį arba praustuvą
Ventilis komplekte
Yra
Vandens pajungimas
3/8"
Vandens pratekėjimo greitis litrais/min
5 l/min
Silikonu padengtas aeratorius/dušo galvos purkštukai (antikalkinė funkcija)
Nėra
Oro pamaišymas
Yra
Aukštis nuo montuojamo paviršaus iki aeratoriaus mm
166 mm
Ilgis tarp aeratoriaus ir maišytuvo centrų mm
140 mm
Maišytuvo dydis
L (15-23cm)
Pasukamas snapas
Nėra
Vandens taupymo funkcija
Yra
Su bidete dušeliu
ne

Aprašymas

Hansgrohe AXOR Citterio (39134000- tai garsaus dizainerio AXOR linijos, trijų dalių maišytuvas praustuvui. Citterio linijos maišytuvą galite rinktis su kryžminėmis rankenėlėmis arba  tiesiomis. Tai suteiks galimybę improvizuoti kuriant vonios dizainą. Šis maišytuvas pasižymi preciziškai pagamintu korpusu ir tiesių linijų kontūrais. Skirtingų dydžių įvairovė suteiks vietos improvizacijai. Nuo montuojamų į praustuvus iki montuojamų į stalviršius šalia pastatomo praustuvo. Išskirtinio dizaino valdymo rankenėlė su keramikine kasete. Vokiečių inžinieriai į šį maišytuvą sudėjo visas inovatyviausias technologijas: "Eco smart" - padės sutaupyti iki 60 proc. sunaudojamo vandens, "Air Power" - tekantį vandenį sumaišo su oru ir paduoda vandens purslų srovę, kuri yra švelnesnė ir mažiau taškosi. Dėl savo patogios geometrijos bei snapo projekcijos priskiriamas Hansgrohe Comfortzone 170 serijos gaminiams. Tai reiškia, jog parinkus tinkamą paustuvą šiuo maišytuvu bus itin patogu naudotis.

„Axor“ prekių ženklo produktai - išskirtinės kolekcijos išskirtiniams vonios kambariams. „Axor“ atskleidžia individualaus gyvenimo būdo įvairovę ir žavesį vonios kambaryje. Bendradarbiaujant su keletu garsiausių pasaulio dizainerių, gimsta universalios vonios kambario kolekcijos, o kartu tokios individualios kaip ir pats žmogus. Antonio Citterio - architektas ir dizaineris iš Italijos.Įkvėpimo gaminiams semiasi iš modernaus gyvenimo- tai atsispindi AXOR gaminiuose. Prie Hansgrohe išskirtinių gaminių serijos kūrimo prisijungė 2001 metais. Šis dizaineris taip pat yra tokių garsių vardų partneris: B&B Italia, Viltra, Kartell, Arclinea, Artemide and flos. Nesensantis klasikinis dizainas, su prabangos detalėmis. Iš pirmo žvilgsnio chaotiškos linijos bei geometrija, tačiau įsižiūrėjus, galima pastebėti, kad šie maišytuvai tarsi brangakmeniai. Supaprastinta prabanga suteikiant gyvybės vandens tėkmei.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį