Maišytuvas praustuvui Hansgrohe PuraVida 110

500,26 €
376,26 €
Yra sandėliuose - pristatymas per 3-5d.d.
Kiekis
Yra sandėliuose - pristatymas per 3-5d.d.
Gaukite į namus už 2,99€ Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas Gaukite į paštomatą už 2,99€

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

hg15074000
Garantija (m)
5 metai
Spalva
Blizgus chromas
Montavimo tipas
Montuojamas į stalviršį arba praustuvą
Ventilis komplekte
Yra
Vandens pajungimas
3/8"
Minimalus skylės maišytuvui skersmuo mm
32 mm
Vandens pratekėjimo greitis litrais/min
5 l/min
Silikonu padengtas aeratorius/dušo galvos purkštukai (antikalkinė funkcija)
Yra
Oro pamaišymas
Nėra
Aukštis nuo montuojamo paviršaus iki aeratoriaus mm
113 mm
Ilgis tarp aeratoriaus ir maišytuvo centrų mm
113 mm
Maišytuvo dydis
M (10-15cm)
Pasukamas snapas
Nėra
Vandens taupymo funkcija
Yra
Su bidete dušeliu
ne

Aprašymas

Maišytuvas praustuvui Hansgrohe PuraVida 110 - tai išskirtinio, futuristinio dizaino gaminys, skirtas montuoti į įvairaus dydžio praustuvus su anga maišytuvui. Šis maišytuvas išsiskiria labai paprastu ir patogiu valdymu - jie valdomi viršuje esančia aukšta svirtele, kurią ypač lengva reguliuoti vandens tėkmės greitį bei temperatūrą. Dėl aukštai esančio ir kampu pakreipto vandens išbėgimo aeratoriaus, kuris siekia 10 cm nuo praustuvo paviršiaus, šis maišytuvas yra patogus naudoti net esant ir negiliam praustuvui, nes po juo galima lengvai pakišti rankas, o vandens tėkmės kryptis reguliuojama. Jei vandens bėgimo kampas Jums bus netinkamas, Jūs lengvai galėsite jį reguliuoti, pirštu pakreipdami aeratorių Jums reikiamu kampu. Šis maišytuvas yra su praustuvo dugno vožtuvu, kurio dėka praustuvo dugne esanti vandens nubėgimo anga užkemšama arba atkemšama paspaudžiant dugno vožtuvo apdailą, sumontuotą praustuve.

Maišytuvo aeratorius vandens srovę prisotina oro, todėl paduodama vandens purslų srovė yra švelni ir mažiau taškosi. Maišytuvo aeratorius padengtas specialiu silikoniniu paviršiumi, kuris leidžia lengvai nuvalyti kalkes, tiesiog perbraukus pirštu. Maišytuve yra įmontuotas specialus priedas, leidžiantis sutaupyti išleidžiamo vandens kiekį nesumažinant efektyvumo.

Montavimas. Prie šio maišytuvo rekomenduojame įsigyti 2 kampinius ventilius Schell n49070699, maišytuvo pajungimui prie šalto ir karšto vandens.

Priežiūra. 
Maišytuvo valymui naudokite tik muilą ir vandenį. Niekada nevalykite maišytuvo paviršiaus su šveitikliais bei valikliais turinčiais abrazyvinių dalelių, taip pat venkite naudoti chemines priemones, kurios gali pažeisti maišytuvo paviršių.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį