Hansgrohe AXOR Starck (10458000) į grindis montuojamas vonios maišytuvas, chromo sp.

1 625,01 €
1 204,01 €
Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 6-9 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu

Pasitikslinkite ar prekė nėra rezervuota/atvykstanti į Lietuvos sandėlius. Susisiekite +37060493329

Kiekis
Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 6-9 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Gaukite į namus už 3,99€ Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

hg10458000
Garantija (m)
5 metai
Spalva
Blizgus chromas
Montavimo tipas
montuojamas į grindis
Vandens pajungimas
1/2"
Vandens pratekėjimo greitis litrais/min
22 l/min
Silikonu padengtas aeratorius/dušo galvos purkštukai (antikalkinė funkcija)
Yra
Oro pamaišymas
Yra
Pasukamas snapas
ne
Snapo ilgis nuo maišytuvo pajungimo centro mm
140 mm
Su rankiniu dušeliu komplekte
taip
Termostatinis maišytuvas
Ne
Aukštis mm
685-765 mm

Aprašymas

Hansgrohe AXOR Starck (10458000- tai gerai žinomo dizainerio į grindis montuojamas maišytuvas voniai. Prie maišytuvo yra 1,25m ilgio dušo žarna ir rankinio dušelio galvutė. Didžiausias vandens pralaidumas siekia 22 litrus per minutę. Dušo galvos vandens purkštukai padengti specialiu silikoniniu paviršiumi, kuris leidžia lengvai nuvalyti kalkes ir nešvarumus. Dėl specialios AirPower technologijos vandens srovė yra prisotinama oro, todėl paduodama vandens purslų srovė yra švelni ir mažiau taškosi. Dėmesio! Norint sumontuoti maišytuvą, reikalinga potinkinė dalis, kuri parduodama atskirai. Prekės kodas (10452180). Taip pat reikalinga izoliacinė medžiaga. Prekės kodas (96441000). Šias dalis galite rasti prekės dešinėje pusėje, šalia rekomenduojamų įsigyti prekių. Didžiausias galimas grindų storis - 16cm. Pajungimas į vandentiekį - 1/2". Maišytuvo snapo kampas - 60 laipsnių. 

„Axor“ prekių ženklo produktai - išskirtinės kolekcijos išskirtiniams vonios kambariams. „Axor“ atskleidžia individualaus gyvenimo būdo įvairovę ir žavesį vonios kambaryje. Bendradarbiaujant su keletu garsiausių pasaulio dizainerių, gimsta universalios vonios kambario kolekcijos, o kartu tokios individualios kaip ir pats žmogus. Philippe Starck - vienas iš labiausiai žinomų pasaulio dizainerių,dirbantis su AXOR serijos gaminiais nuo 1992 metų. Interjero dizaineris turi tokius partnerius kaip Allesi, Duravit, Fossil and Cassina.  Modernus minimalizmas vonioje, niekada neišeis iš mados. Atsižvelgiant į vartotojų norus, buvo sukurta serija atspindinti visišką funkcionalumo aiškumą, paprastumą.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį