Villeroy&Boch Aveo new generation pakabinamas praustuvas 680x500, su ceramic plus padengimu

964,77 €
733,22 €
Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Kiekis
Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Gaukite į namus už 5.99€ Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas

Charakteristikos

413070r1
Garantija (m)
5 metai
Ilgis mm
680 mm
Spalva
balta
Plotis mm
500 mm
Aukštis mm
200 mm
Ilgio intervalas
61cm-80cm

Aprašymas

                Villeroy&Boch Aveo new generation (413070r1) - Tai pakabinamas praustuvas,itin kompaktiškas, skirtas rankoms plauti. Turi vieną skylę maišytuvui. Padengtas Ceramic plus danga, kuri apsaugo praustuvo keramiką nuo nešvarumų ir bakterijų. Vanduo ir kiti skysčiai itin lengvai nuslysta paviršiumi, tad neužsistovi ir tokiu būdu nelieka įsisenėjusių nešvarumų. Labai lengvai valomas pavišius. Vokietijoje ištirtas ir turintis visus saugumo sertifikatus.Pastaba: Praustuvas parduodamas be maišytuvo.

Ceramicplus: Ideali švara

Ceramicplus iš Villeroy&Boch specialus keramikos apdorojimo būdas. Tokiu būdu apdorotas paviršius neleidžia kauptis nešvarumams. Po apdorojimo paviršius yra toks tankus, kad vandens lašai negali prie jo prikibti ir nuteka žemyn. Kartu nuteka purvas, kalkės ir kitokios detalės, kurios kitu atveju liktų ant paviršiaus. Užsilikę nešvarumai tiesiog nuvalomi drėgna šluoste ir keraminis paviršius vėl spindi ansktesne švara.

Su Ceramicplus valymo ir priežiūros palengvinimas

Ceramicplus yra ypatingas ne vien dėl atsparumo nešvarumams, bet taip pat dėl ypatingai paprastos priežiūros. Net savaitės senumo pridžiūvusius nešvarumus yra labai lengva nuvalyti. Drėgna šluostė ir vanduo yra viskas ko reikia- visiškai nereikia naudoti brangių ir aplinkai kenksmingų valymo priemonių. Ceramicplus taupo Jūsų laiką ir pinigus dėl lengvos priežiūros, nes nereikia naudoti valymo priemonių. Todėl sutaupysite pinigus greičiau nei manote.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį