Villeroy&Boch Hommage pakabinamas praustuvas, 750x580, su ceramicplus padengimu

732,18 €
556,46 €
Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Kiekis
Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Gaukite į namus už 5.99€ Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas

Charakteristikos

710175r1
Garantija (m)
5 metai
Ilgis mm
750 mm
Spalva
balta
Plotis mm
580 mm
Aukštis mm
270 mm
Ilgio intervalas
61cm-80cm

Aprašymas

           Villeroy&Boch Hommage (710175r1)- Tai praustuvas su viena skyle maišytuvui. Pagamintas iš higieninio porceliano. Praustuve jau yra išmušta skylė maišytuvui. Galima rinktis praustuvą su trimis išmuštomis skylėmis. Praustuvas yra padengtas specialia ceramicplus danga, kuri yra itin slidi,tad visi nešvarumai bei vanduo labai lengvai nuslysta. Ši danga leis lengviau prižiūrėti praustuvą, bei išlaikyti jį itin blizgų.

Pastaba: praustuvas parduodamas be maišytuvo, sifono dangčio. Visi priedai praduodami atskirai.

Ceramicplus: Ideali švara

Ceramicplus iš Villeroy&Boch specialus keramikos apdorojimo būdas. Tokiu būdu apdorotas paviršius neleidžia kauptis nešvarumams. Po apdorojimo paviršius yra toks tankus, kad vandens lašai negali prie jo prikibti ir nuteka žemyn. Kartu nuteka purvas, kalkės ir kitokios detalės, kurios kitu atveju liktų ant paviršiaus. Užsilikę nešvarumai tiesiog nuvalomi drėgna šluoste ir keraminis paviršius vėl spindi ansktesne švara.

Su Ceramicplus valymo ir priežiūros palengvinimas

Ceramicplus yra ypatingas ne vien dėl atsparumo nešvarumams, bet taip pat dėl ypatingai paprastos priežiūros. Net savaitės senumo pridžiūvusius nešvarumus yra labai lengva nuvalyti. Drėgna šluostė ir vanduo yra viskas ko reikia- visiškai nereikia naudoti brangių ir aplinkai kenksmingų valymo priemonių. Ceramicplus taupo Jūsų laiką ir pinigus dėl lengvos priežiūros, nes nereikia naudoti valymo priemonių. Todėl sutaupysite pinigus greičiau nei manote.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį