Akrilinė vonia Ravak Formy 01, 170x75cm

400,00 €
316,00 €

RAVAK Formy serijos vonia, pagaminta iš aukštos kokybės akrilo. Stačiakampė vonia, puikiai tinka, jei planuojate vonios maišytuvą montuoti į vonios kraštą. Platusis vonios bortelis siekia 9,5cm pločio, todėl yra tinkamas daugeliui maišytuvų. Patogiai išformuotas dubuo su persipylimo anga centre, todėl gulėti galima iš abiejų pusių. 

Voniai reikiamus priedus - sifoną, apdailą, atramas reikia užsakyti papildomai. Žiūrėti prie rekomenduojamų prekių, žemiau. 

Voniai taikoma 10-ies metų garantija! Nuoroda į gamintojo puslapį. Esant poreikiui, galima užsakyti vonios sumontavimo paslaugą. Ją teikiame visoje Lietuvoje. Vonios su atramomis, sifonu bei apdailos plokšte montavimo kaina - 160€

Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu

Pasitikslinkite ar prekė nėra rezervuota/atvykstanti į Lietuvos sandėlius. Susisiekite +37060493329

Vonios dydis
Kiekis
Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Gaukite į namus už 20,99€Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas

Jums taip pat gali patikti

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

C691000000
Garantija (m)
10 metų
Ilgis mm
1700
Spalva
balta
Plotis mm
750
Pagaminta iš
Akrilo
Tūris litrais
203
Galimybė įmontuoti maišytuvą vonioje
Yra
Galimybė įmontuoti masažo sistemą
Yra
Aukštis su kojomis mm
610
Aukštis be kojų mm
434

Aprašymas

Akrilinė, stačiakampė vonia "Formy" (C691000000) - 2016 metų naujiena. Šios serijos vonia yra iš Ravak vonios kambario koncepcijos, todėl prie jos galima įsaigyti, tokių pat formų bei stiliaus, ant stalviršio statomą praustuvą. Šis vonios variantas yra 175cm x 75cm dydžio, tad yra itin patogi maudymuisi. Sifonas montuojamas vonios centre. Vonia pagaminta iš kokybiško akrilo bei rišamųjų dalių, todėl yra itin tvirta. Akrilas- tai šilta bei ilgaamžė medžiaga. Šio tipo vonios yra praktiškos, nes jų priežiūra itin paprasta. Svarbu! Esant poreikiui, šioje vonioje galima sumontuoti vonios maišytuvą, kadangi vonios bortelio plotis siekia 8 centimetrus.

Dėmesio! Visos Ravak vonios, įskaitant ir šią, parduodamos be papildomos įrangos. Gamintojas siekia, jog kiekvienas žmogus turėtų galimybę pasirinkti jam tinkamą komplektaciją ir nepermokėti už nereikalingas dalis. Priklausomai nuo pasirinkto montavimo būdo (tik su priekine apdailine plokšte, su priekine bei šonine apdailos plokštėmis, ar montuoti į karkasą ir apklijuoti plytelėmis), įsigyjant šią vonią bus reikalingos šios dalys (perkamos papildomai)

- Būtinoji dalis (pajungimas į kanalizaciją) - Vonios sifonas Ravak 800.
- Būtinoji dalis (vonios atramos arba kitaip vadinamos kojomis) - Ravak universalios vonios atramos  800
- Pasirenkamoji dalis - Priekinė apdailos plokštė, universali 180cm
- Pasirenkamoji dalis - Priekinės apdailos plokštės tvirtinimai
- Pasirenkamoji dalis - Šoninė apdailos plokštė su tvirtinimais.

Visas išvardintas, papildomai įsigyjamas dalis, galima rasti prekės dešinėje pusėje, "Kartu rekomenduojame įsigyti" skiltyje.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį