Kyma Ieva akrilinė vonia 170cm

521,00 €
391,00 €
Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Vonios dydis
Kiekis

Meistro paslauga

150.00 €* - Naujos vonios sumontavimas, prijungimas, tarpų padengimas silikonu
180.00 €* - Vonios demontavimas ir naujos sumontavimas, prijungimas, tarpų padengimas silikonu
*kaina gali kisti nuo pasirinkto atvykimo adreso
Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Gaukite į namus už 20,99€Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas (išskyrus buitinę techniką)

Jums taip pat gali patikti

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

ieva170
Garantija (m)
10 metų
Ilgis mm
1700
Spalva
balta
Plotis mm
940
Gylis mm
455
Pagaminta iš
Akrilo
Svoris
26kg
Tūris litrais
245
Galimybė įmontuoti maišytuvą vonioje
Yra
Galimybė įmontuoti masažo sistemą
Yra
Aukštis su kojomis mm
620

Aprašymas

Vonia Kyma Ieva 170x94cm

Išskirtinio dizaino vonia, pagaminta iš akrilo. Komplektuojama su kojelėmis, tačiau esant poreikiui, papildomai reikia užsakyti apdailos plokštę bei vonios sifoną. Stačių kampų vonia turi apvalų vidų, kuriame itin patogu maudytis. Viduryje esančios persipylimo angos suteikia galimybę atremti nugarą tiek vienoje tiek kitoje vonios pusėje. 

Voniai gamintojas suteikia 10 metų garantiją. Į ją taip pat galima sumontuoti pasirinktą masažinę sistemą. Kyma gamintojas - nuo 1998 metų veikianti įmonė, gaminanti akrilines aukštos kokybės vonias ir masažines sistemas. Ilgametė gamybinė patirtis, naujos ir modernios technologijos. Gaminami šiuolaikinio dizaino gaminiai tik iš aukščiausios kokybės anglų kompanijos LUCITE lieto sanitarinio akrilo.

Kodėl verta rinktis akrilinę vonią? Tai itin šilta, lengvai valoma medžiaga. Šios medžiagos ypatybės leidžia lengvai formuoti stilingas ir įdomias formas, todėl už sąlyginai žemą kainą, galima įsigyti itin patraukliai atrodančias vonias. Medžiaga yra lengva, todėl labai patogi transportuoti į norimą vietą. Akrilinių vonių dažnai bijoma dėl braižymosi, tikintis, jog kitos medžiagos vonios nesibraižo. Visi be išimties paviršiai yra pažeidžiami, jei nesilaikoma naudojimosi ar priežiūros instrukcijų. Akrilas yra pakankamai minkšta medžiaga, lyginant su špižiumi ar akmens mase, tačiau tinkamai prižiūrint vonią, ji tarnaus ilgus naudojimo metus. Kaip ir bet kuriam kitam paviršiui prižiūrėti, vonios negalima šveisti dratiniais šepečiais, ar naudoti abrazyvinių dalelių turinčius chemikalus. Akrilinė vonia yra lygaus paviršiaus, todėl ją galima valyti švelnius paviršius turinčiomis kempinėmis.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį