PAA Akmens masės vonia Vario M 1600x750

950,00 €
760,00 €
692,80 € - 961,60 €

PAA Vario M akmens masės vonia su kojelėmis komplekte. Vonios išorinė dalis - lygi, todėl nereikalaujanti papildomų apdailų. Vonia puikiai tinkama montuoti į daugelį vonios kambarių Nedidelė, tačiau aukšta vonia su galimybe trumpinti stačiakampę vonią iki 1500mm (kainuoja papildomai) arba pasirinkti apvalinimo kampus (kainuoja papildomai) suteikia lankstumo įvairaus dydžio vonios kambariuose. Renkantis apvalinimo kampą, atkreipkite dėmesį į nuotraukose esančius brėžinius ir kintančius vonios matmenis - juose nurodyti apvalinimo kampai ir kaip statysis vonia prie sienų. Vonios medžiaga ilgaamžė ir tvirta, todėl nebijo aštresnių daiktų ar augintinių nagų. Žemiau pasirinkite voniai tinkantį (pažemintą) sifoną.

Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
PAA vonios kampų apvalinimas
Kiekis
Užsakoma iš gamyklos. Pristatymo terminas 3-5 savaitės, tačiau tiksliname užsakymo metu
Gaukite į namus už 14,99€ Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas

Jums taip pat gali patikti

  • SUTAUPOTE -12,00 €
  • SUTAUPOTE -79,30 €
  • SUTAUPOTE -147,13 €
  • SUTAUPOTE -86,27 €

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

VAVARMB/00
Garantija (m)
10 metų
Spalva
balta
Plotis mm
750
Gylis mm
440
Pagaminta iš
Akmens masės
Svoris
Vonios svoris - 91kg Vonios pakavimas - 15kg
Tūris litrais
200
Galimybė įmontuoti maišytuvą vonioje
Nėra
Galimybė įmontuoti masažo sistemą
Yra
Aukštis su kojomis mm
565

Aprašymas

Akmens masės gaminiai

PAA gamina akmens masės dušo padėklus, praustuvus ir vonias. Akmens liejinys arba kitaip tariant akmens masė gamybos proceso metu išliejama į iš anksto paruoštą gaminio formą. Akmens masės gaminiams PAA naudoja ekstruderį GISCO Inc. (JAV) Akmens masė - tai kompozitinė medžiaga, susidedanti iš poliesterinių dervų, kvarco ir karbonatinio užpildo. Poliesterinis dažų sluoksnis (gelcoat) suteikia būdingą medžiagai atspalvį ir spindesį . PAA naudoja gamintojų REICHHOLD ir ASHLAND poliesterines dervas ir dekoratyvinius dažus (gelcoat). Akmens masės medžiaga yra panaši ir gali būti naudojama vietoj natūralaus akmens. Tiegiama, kad akmens masės patvarumas , gali viršyti būdingą natūraliam akmeniui.

Akmens masės gaminių privalumai:

Nepaprastai patrauklūs – akmens masės produktai atrodo ypač dailiai. Technologijos dėka galima sukurti naujas formas taip atrandant naujas vonių dizaino kryptis . Produktai gali būti daugybės spalvų įskaitant perlų ir granito atspalvius. Malonūs liesti – šilta, lygi ir vienalytė medžiaga . Tartum šilkas! Ilgai tanaujantys – patvarūs, stabilūs ir masyvūs. Nelinksta ir nejuda. Atsparūs- rūgštims ir kitoms cheminėms medžiagoms, vandeniui nelaidūs, atsparūs UV spinduliams ir korozijai . Higieniški- neporėtas akmens masės paviršius nesugeria nešvarumų. Patikimi – lengvai poliruojami, atnaujinami ir prižiūrimi. Ilgai tarnaujantys.

PAA garantija

PAA suteikia garantiją, kad jos gaminiai – vonios, dušo padėklai ir praustuvai (toliau – gaminiai) yra visiškai funkcionalūs, išlaiko formą ir spalvą, jų danga nenusilupa, ant jų neatsiranda įtrūkimų ir pūslių (toliau – defektai): a. 10 metų nuo įsigijimo datos, neatsižvelgiant į įrengimo datą, jei gaminys naudojamas namų ūkio sąlygomis; b. 2 metus nuo įsigijimo datos, jei gaminys naudojamas komerciniame ar visuomeninės paskirties objekte (pvz.: restoranuose, biuruose, švietimo įstaigose, viešbučiuose, apartamentų arba sporto kompleksuose ir kt.).

PAA garantija negalioja: a. natūraliam gaminio nusidėvėjimui (pvz.: paviršiaus dangos nusidėvėjimui, įbrėžimams, įspaudimams, spalvos pasikeitimui dėl UV spindulių, nusidėvėjusioms tarpinėms, vonios pagalvėms ir kt.); b. nedideliems gaminio paviršiaus pasikeitimams, būdingiems natūraliam akmeniui ir nedarantiems įtakos jo struktūriniam vientisumui; c. nelygumams, kurie nėra matomi ir nedaro įtakos gaminio naudojimui, apatinėje gaminio pusėje.

PAA turi teisę nežymiai keisti gaminio išvaizdą ir konstrukciją. Leidžiamas ilgio ir pločio nuokrypis yra +/–5 mm iki 1 m ir +5/–10 mm daugiau nei 1 m gaminio kraštinei.

Jei gaminio pažeidimą padarė trečioji šalis arba savininkas transportavimo, įrengimo, priežiūros teikimo ar remonto metu (išskyrus atvejus, kai įrengimo, priežiūros ar remonto paslaugas teikė PAA įgaliotas asmuo); b. jei gaminio pažeidimą sąmoningai ar nesąmoningai padarė savininkas dėl netinkamo saugojimo ar naudojimo (pvz.: dėl gamtos sąlygų, intensyvios UV spinduliuotės, terminio šoko, atsirandančio į šaltą vonią įpylus karštesnio nei 60°C vandens, cheminių ar mechaninių pažeidimų ir kt.); c. jei gaminys yra savavališkai bet kokiu būdu modifikuotas; c. jei savininkas nepaisė įrengimo ir naudojimo instrukcijų nurodymų; d. jei defektų atsirado dėl išorinių veiksnių, nepriklausančių nuo PAA kontrolės (pvz.: elektros tiekimo sutrikimų, prastos vandens kokybės, termostato vožtuvo gedimų, žaibo, gaisro, potvynio ir kt.).

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį