Esame specializuota santechnikos bei buitinės technikos parduotuvė. Per beveik 10 metų, LaikasNamams.lt komanda prisidėjo prie daugiau kaip 11,000 namų įrengimo. Tiek skirtingų patirčių leido (ir toliau leidžia) mums auginti kompetenciją, kurios dėka padedame įsigyti vonios bei virtuvės įrangą.

Nuo plautuvių, kurias internetu pradėjo pardavinėti vienas žmogus, užaugome iki visos komandos, optimalaus ofiso-salono Kaune bei  internetinės parduotuvės, kurioje galite rasti santechniką, buitinę techniką, virtuvės įrangą, šildymo sistemos dalis.

Mūsų privalumai


Galite būti tikri, jog į parduotuvę sukeliame tik kokybiškus, patikimų gamintojų produktus. Ką tai reiškia? – Įsigijus bet kurį daiktą Jūs gausite ne tik aiškias instrukcijas kaip gaminį sumontuoti ir juo naudotis, tačiau taip pat užtikrintą garantinį ir pogarantinį servisą. Palaikomos ir aiškiai identifikuojamos atsarginės dalys, nekels rūpesčių ir ilgus metus naudojant gaminį.
Galime šiek tiek pasigirti, jog esame teigiamai įvertinami mūsų klientų ir partnerių. Mūsų požiūris į darbą leidžia turėti tokius klientus kaip „SEB“ ofiso pastatas (Technopolio "Nova" projektas Vilniuje), "Maestro" Grožio studija Kaune ar „Ergolain projektai“. Bendradarbiaudami su architektais bei dizaineriais, prisidėjome prie
Mūsų darbuotojai, ne pirmus metus dirbantys savo darbą, tad puikiai išmano kuruojamą sritį. Sukaupta patirtis ir žinios leidžia ne bėgti nuo Jums kylančių iššūkių, o ieškoti ir rasti sprendimus.
Kiekvienas klientas yra unikalus ir turintis savus iššūkius statybose ar remonto darbuose. Mes tai puikiai suprantame, todėl nepaliekame nei vieno su neatsakytais klausimais ar sprendiniais.
Per 10 metų sukaupėme platų ir patikimą partnerių ratą, tad drąsiai galime rekomenduoti Jums specialistą, kuomet reikia kitų, su būstų susijusių sprendimų. Nuo NT brokerio, siekiant rasti sklypą ar būstą bei architektų-dizainerių, baldininkų, elektrikų bei grindų ar plytelių tiekėjų iki namų valymo paslaugas teikiančių įmonių.
Mūsų žinios ir kompetencija leidžia suteikti Jums detalią ir personalizuotą konsultaciją, kurios metu Jūs gaunate ne tik informaciją apie produktą, tačiau kartu gaunate Jūsų situacijai pritaikytus sprendimus, išsamų ir techniškai suderintą prekių sąrašą, pagal Jūsų galimybes ir estetinius norus. Detali sąmata su tiksliais prekių kodais taip pat pateikiama. Tokios konsultacijos taupo Jūsų laiką, nes po jos Jūs turite visus atsakymus, kaip ir kokius produktus naudoti, įrengiant vonios kambarį.
Nesijauskite palikti, vos tik nusipirkę prekes. Mes visuomet padedame ne tik nusipirkti Jums tinkamus daiktus, tačiau naudodamiesi savo žiniomis, kontaktais ir duomenų bazėmis padedame spręsti montavimo, priežiūros ar garantinius klausimus.
Esame ne tik elektroninė parduotuvė. Mus gali aplankyti visi norintys! Savo darbo vietą vadiname labiau ofisu, tačiau tikrai turime ką parodyti. Galime parodyti medžiagas, konstrukcijas, spalvas, pavyzdukus bei po keletą skirtingų gaminių.Tikrai nesame prekybos centras, kuriame rasite visus įmanomus modelius, tačiau esame tikri, jog atvykę gausite atsakymus, į rūpimus klausimus apie produktus. Tikime, jog tai kur kas vertingiau, nei matyti daugybę modelių, tačiau nežinoti kuris Jums tinkamesnis.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį