MB „LN Trade“ teikia dušo kabinų bei sienelių montavimo paslaugas. Mūsų specialistai padės Jums išsirinkti tinkamiausią variantą, patars priimant sprendimus, padės atlikti pirkimą, atveš ir sumontuos dušo kabiną ar sienelę Kauno m. bei Kauno rajone. Paslaugą galima užsisakyti, perkant dušo kabiną mūsų el. parduotuvėje, nurodant papildomoje sekcijoje, jog reikia montavimo paslaugos. Užsakyti taip pat galima el.paštu (užsakymai@laikasnamams.lt).
Kokios montavimo kainos?
Dušo kabinos (be padėklo ir papildomų sienelių ar sienelės į nišą) montavimas Kauno mieste bei Kauno rajone –130 EUR. Stacionarios dušo ar vonios sienelės montavimas – 110 EUR. Dušo padėklo montavimas – 60 EUR. Medžiagos dušo padėklo pajungimui (vamzdžių, žarnų ir panašiai), papildomai – 15 EUR. Už kiekvieną papildomą dušo kabinos sienelę (jei kabina yra trijų ar keturių sienelių) – po 20 EUR. Montavimo įkainiai taikomi darbams, atliekamiems darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. Montavimą atlieka du asmenys. Montuojant dvi ir daugiau dušo kabinų ar sienelių vienoje vietoje, taikomos nuolaidos. Montavimo paslauga užsakoma kartu su gaminiu, terminai derinami atskirai.
Kaip užsakyti montavimo paslaugą?
Dušo kabinos (arba sienelės) montavimo paslaugą galima užsakyti, gaminio pirkimo metu, prekės krepšelyje pasirinkus paslaugą „Dušo kabinų montavimas“ arba „Dušo sienelių montavimas“. Taip pat susisiekus telefonu (8 604 93329), elektroniniu paštu (užsakymai@laikasnamams.lt). Tai galima padaryti ir jau įsigijus dušo kabiną – tiesiog reikėtų pranešti mums kaip įmanoma greičiau, jog galėtume Jums užrezervuoti laiką montavimui.
Kur atliekame montavimo paslaugą?
Dušo kabinos / dušo sienelės montavimo darbus šiuo metu atliekame Kauno mieste ir Kauno rajone. Jei montavimo paslaugos reikia kituose Lietuvos miestuose, tai gali atlikti mūsų partneriai arba kolegos. Kiekvienu atveju, komunikuojame su Jumis atskirai.
Pagal poreikį galime paruošti rankšluosčių džiovintuvus jungimui į elektros lizdą. Į paslaugą įeina - rankšluosčių džiovintuvo šildymo skystis, aklės bei nuorinimo ir testavimo darbai. Mums atlikus šią paslaugą, Jums belieka pasikabinti rankšluosčių džiovintuvą savo namuose ir įjungti į elektros lizdą. Paslaugos kaina - 19,99€
Mes suprantame, jog įsigyti santechniką ir nepadaryti klaidų yra itin sunku, tad visuomet suteikiame visapusišką informaciją apie prekių suderinamumą tarpusavyje, jų technines savybes ir tinkamumą Jums. Kalbant apie individualią konsultaciją, susijusią su Jūsų esamos situacijos vertinimu, kelių opcijų parinkimu, detalios sąmatos pateikimu - paslauga yra mokama. Daugiau apie šią paslaugą galite pasikalbėti su mumis telefonu- 8 604 93329 arba elektroniu paštu – užsakymai@laikasnamams.lt.
Gaminame tiek klijuojamus tarp plytelių, tiek kabinamus veidrodžius, pagal Jūsų matmenis. Kauno mieste ir rajone teikiame matavimo ir klijavimo paslaugas (mokamas). Tai naudinga, veidrodį klijuojant tarp plytelių. Tokiu būdu gali būti tikri, jog pagamintas gaminys Jums tiks.

Veidrodžių su apšvietimu gamyba ir pardavimas.


Gaminame individualius sprendimus veidrodžiams pagal Jūsų matmenis. Ypatingą dėmesį kreipiame į Jūsų vonios kambarį, tad galime pasiūlyti veidrodžius su šildomu kilimėliu (apsauga nuo rasojimo). Taip pat veidrodžiai su foniniu arba pagrindiniu LED apšvietimais.

Dekoratyvius sprendimus su veidrodžiais.


Galime pasiūlyti įvairių spalvų arba efektų veidrodžius Jūsų baldams ar namų erdvėms. Veidrodžiai gali būti su specialiais kraštų apdirbimais (facetavimas, šlifavimas);Veidrodžių panaudojimas Jūsų namų erdvėse gali būti labai platus, o įsivaizduoti rezultatą gana sunku, tad galime pasiūlyti patikimus partnerius – architektus ir dizainerius, kurie padės sudėlioti ne tik veidrodžius, tačiau ir kitus funkcinius sprendimus.

Turite klausimų?

užsakymai@laikasnamams.lt

8 604 93329

Pasikalbėkime!

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį