Pagal poreikį galime paruošti rankšluosčių džiovintuvus jungimui į elektros lizdą. Į paslaugą įeina - rankšluosčių džiovintuvo šildymo skystis, aklės bei nuorinimo ir testavimo darbai. Mums atlikus šią paslaugą, Jums belieka pasikabinti rankšluosčių džiovintuvą savo namuose ir įjungti į elektros lizdą. Paslaugos kaina - 35,00€
Individuali konstultacija su santechnikos specialistu, kurios metu aptariame Jūsų konkrečius vandens įvadus, išvadus, jų pozicijas vonios kambaryje bei kokie gali sprendimai, dar prieš išsirenkant santechnikos įrenginius. Apžvelgiama bendra situacija, išrenkami prietaisai bei sudaroma vonios kambario įrenginių sąmata. Konsultacijos kaina - 50€/val.
Praktika rodo, jog aptarti visus momentus užtenka 2-3 valandų. Sumokėta pinigų suma už konsultaciją grąžinama, įsigijant santechnikos prietaisus Laikasnamams.lt parduotuvėje.
Ruošiame maišytuvams skirtas angas vonios bortelyje. Paslaugos kaina - 100€ Svarbu! Angų paruošimas galimas tik akrilo, akmens masės, Quaryl ar kompozitinės medžiagos (PAA silkstone, Balteco Xonyx) voniose. Atkreipiame dėmesį, jog ruošiant angas privalu turėti maišytuvą ir patikrinti, jog vonios bortelio pločio pakaks maišytuvo angoms, sumontavimui ir apdailoms.
Galime paruošti skyles, skirtas maišytuvui ir (ar) skysto muilo dozatoriui, akmens masės plautuvėje. Paslaugos kaina - 12,00€

Turite klausimų?

užsakymai@laikasnamams.lt

8 604 93329

Pasikalbėkime!

Visiems įsigytiems daiktams Laikasnamams.lt parduotuvėje galite užsakyti montavimo paslaugą!

Mūsų parduotuvė bendradarbiauja su Discontract platforma, per kurią galime patiekti santechnikus, elektrikus ir kitus patikrintus montuotojus visoje Lietuvoje. Visi užsakomi darbai yra padrausti 1,000,000€ draudimu. Naudojantis platforma visi darbai užsakomi saugiai, patogiai ir aiškiai.

Užsakant iš Laikasnanams.lt e-parduotuvės daiktus, montavimo įkainiai skaičiuojami valandiniu įkainiu:

- Santechnikos Montavimas – 37.50 Eur/ valanda
- Elektros instaliacijos darbai – 30.00 Eur/ valanda

Darbo laiko apskaitos stebėsena vyksta specialioje programėlėje. Darbų užbaigimą patvirtina klientas.

Prekių sumontavimo paslaugas, patogiai galite užsakyti paspaudę šią nuorodą - MONTAVIMO PASLAUGŲ UŽSAKYMAS

Užsakydami prekes Laikasnamams.lt parduotuvėje, prekės puslapyje Jūs taip pat turite galimybę pažymėti specialų laukelį, jog domina prekių montavimo paslauga ir mūsų specialistai Jums atsiųs visą reikiamą informaciją, kartu su Jūsų prekių užsakymo informacija.

Užsakymus taip pat priimame telefonu +37060493329 arba el.paštu uzsakymai@laikasnamams.lt

Kaip galiu sužinoti savo užduoties kainą?

Suprantame, jog kiekviena užduotis unikali, todėl paslaugų teikėjams reikės pagrindinės informacijos apie konkretų paslaugos pobūdį bei vietą ir laiką jos atlikimui. Specialisto valandinis įkainis nekinta. Pradėjus komunikuoti su paslaugų teikėju, galėsite pasitikslinti, kiek laiko prireiks užduočiai įvykdyti. Tačiau prisiminkite, kad tai – orientaciniai įvertinimai, o galutinis atsiskaitymas įvyks už faktiškai praleistą laiką pagal paslaugos teikėjo valandinį įkainį.


Kaip atsiskaityti su paslaugų teikėjų už su užduotimi susijusius pirkinius, pvz. reikalingas medžiagas ar kitas išlaidas?

Papildomomis medžiagomis bei kitomis išlaidomis pasirūpina paslaugos teikėjas. Papildomai daryti nieko nereikės, nes paslaugos teikėjui atlikus užduotį ir pateikus visus išlaidas įrodančius dokumentus bei kvitus, ši suma bus pridėta prie užduoties atlikimo kainos.

Kaip apskaičiuojamas užduoties atlikimo laikas?

Užduoties atlikimo laiką preliminariai įvertina tiek užsakantys paslaugas, tiek ją atliekantys. Tikslus užduoties laikas skaičiuojamas, nuo atvykimo sutartu adresu ir darbų pradžios iki tuomet kai užduotis yra atlikta.

Kada atsiskaitoma už paslaugas?

Atlikus užduotį, jos paslaugos įvykdymo kaina bus nuskaitoma nuo užsakymo metu patvirtinto mokėjimo pagal sąskaitą, kurią pateikė paslaugos teikėjas. Jokių papildomų mokėjimų ar veiksmų atlikti nereikia.

Kokie papildomi mokesčiai yra taikomi?

Jokie papildomi mokesčiai, nesusiję su paslaugų atlikimu, nėra taikomi. Bet kokios papildomos išlaidos bus nurodomos paslaugų teikėjo. Galutinė užduoties atlikimo kaina apskaičiuojama pagal iš anksto specialisto nurodytą valandinį įkainį ir realią užduoties trukmę bei papildomas su darbu susijusias išlaidas, jei tokių yra. Galutinė suma už atliktą paslaugą yra pervedama paslaugos teikėjui atskaičius Discontract tarpininkavimo mokestį.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį