Išsirinkti ir sukomplektuoti vonios įrangą - sudėtinga užduotis

Dėl savo kompleksiškumo, išsirinkti ir sudėlioti tinkamai santechnikos prekes - gana kėbli užduotis. Ypač, jei tai tenka daryti vos pirmąjį ar antrąjį kartą. Mūsų komanda, tai puikiai supranta, todėl siūlome Jums pagalbą.

Užsiregistruokite konsultacijai su ekspertais ir aptarkite savo poreikius. Mes užtikrinsime, jog visos dalys būtų surinktos teisingai, o estetika būtų suderinta su patogumu.

Mūsų komanda specializuojasi jau 10 metų padeda įsirengti vonios bei virtuvės įrangą

Turėdami ilgametę patirtį, mūsų specialistai patars ir padės išsirinkti tinkamiausius daiktus Jums. Bendradarbiaudami su patikimais gamintojais, visuomet galime pasiūlyti praktiškus sprendimus, patikimus daiktus, tad Jūs gausite ne tik aiškias instrukcijas kaip gaminį sumontuoti ir juo naudotis, tačiau taip pat užtikrintą garantinį ir pogarantinį servisą. Palaikomos ir aiškiai identifikuojamos atsarginės dalys, nekels rūpesčių ir ilgus metus naudojant gaminį.

Nesijauskite palikti, vos tik nusipirkę prekes. Mes visuomet padedame ne tik nusipirkti Jums tinkamus daiktus, tačiau naudodamiesi savo žiniomis, kontaktais ir duomenų bazėmis padedame spręsti montavimo, priežiūros ar garantinius klausimus.


Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį