Sutaupykite vonios įrangai, pasitarę su specialistais!

Neretai manoma, jog sutaupyti galima tik perkant pigius prietaisus, tačiau tik statybų procese, klientai pastebi, jog neapgalvotos detalės ir netinkamai parinkti daiktai kainuoja ir laiką ir pinigus, todėl siūlome gauti konsultaciją, kurios metu aptarsime Jūsų poreikius, biudžetą, sprendimus, o pabaigoje pateiksime pasiūlymą vonios ir virtuvės įrangai įsirengti.

Tokiu būdu užsitikrinsite optimalų daiktų pasirinkimą, konkurencingą kainą ir saugų užsakymo administravimą.

Mūsų komanda specializuojasi jau 10 metų padeda įsirengti vonios bei virtuvės įrangą

Turėdami ilgametę patirtį, mūsų specialistai patars ir padės išsirinkti tinkamiausius daiktus Jums. Bendradarbiaudami su patikimais gamintojais, visuomet galime pasiūlyti praktiškus sprendimus, patikimus daiktus, tad Jūs gausite ne tik aiškias instrukcijas kaip gaminį sumontuoti ir juo naudotis, tačiau taip pat užtikrintą garantinį ir pogarantinį servisą. Palaikomos ir aiškiai identifikuojamos atsarginės dalys, nekels rūpesčių ir ilgus metus naudojant gaminį.

Nesijauskite palikti, vos tik nusipirkę prekes. Mes visuomet padedame ne tik nusipirkti Jums tinkamus daiktus, tačiau naudodamiesi savo žiniomis, kontaktais ir duomenų bazėmis padedame spręsti montavimo, priežiūros ar garantinius klausimus.


Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį