PLAČIAU APIE APMOKĖJIMO BŪDUS MŪSŲ PARDUOTUVĖJE

Įsigydami prekes mūsų elektroninėje parduotuvėje, Jūs galite pasirinkti ir atsiskaityti šiais apmokėjimo būdais:

1. BANKINIU PAVEDIMU. Pasirinkus šį apmokėjimą, pirkėjas po užsakymo patvirtinimo, atskiru laišku gauna išankstinę sąskaitą apmokėjimui bei perveda pinigus į LN Trade, MB banko sąskaitą. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti laikasnamams.lt užsakymo numerį.

Duomenys bankiniams pavedimams:
AB SEB bankas
Banko kodas 70440
Bank swift code CBVI LT 2X
A/s LT63 7044 0600 0788 8847

2. PER ELEKTRONINĘ BANKININKYSTĘ– tai galimybė atsiskaityti tiesiogiai per Jūsų banką patvirtinus užsakymą. Tai atliekama pasirinkus Jūsų banko logotipą krepšelyje. Šiuo metu mūsų elektroninėje parduotuvėje galite atsiskaityti pasinaudoję šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: SEB, Swedbank, Luminor (DNB, Nordea), Šiaulių bankas, Danske Bank, Citadelė, Medicinos bankas, Paysera

Kaip tai veikia. Užpildę užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite savo banką. Laikasnamams.lt nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į mūsų elektroninę parduotuvę. 

3. APMOKĖJIMAS GRYNAISIAIS/KORTELE prekių pristatymo/atsiėmimo metu – Pirkėjas už prekes sumoka jų pristatymo/atsiėmimo (perdavimo – priėmimo) metu.  Tai galima atlikti grynaisiais bei banko kortele. Kadangi šis apmokėjimo būdas yra papildomai apmokestinamas kurjerių, todėl klientams ši paslauga papildomai kainuoja +1,99 eurus.  Ši paslauga galima tik sumoms iki 870 eurų.
SVARBU: Karantino metu kurjeriai nepriima grynųjų pinigų ir galima atsiskaityti tik kortele

Atkreipiame dėmesį, jog tais atvejais, kai užsakomos prekės nėra pardavėjo sandėlyje ir ji turi būti užsakoma iš gamintojo, yra prašomas išankstinis 50 procentų dydžio užsakymo apmokėjimas.

4. IŠSIMOKĖTINAI SU MOKILIZINGU .  Šis atsiskaitymo būdas naudojamas, norint už prekes atsiskaityti dalimis. Išperkamosios nuomos sutartis sudaroma elektroniniu būdu, po užsakymo patvirtinimo laikasnamams.lt elektroninėje parduotuvėje, nukreipiant pirkėją į mokilizingo savitarnos svetainę. 

Kaip tai veikia.
4.1. Pildydami krepšelio informaciją, pasirinkite mokėjimo būdą „Išsimokėtinai su MokiLizingas“.
4.2. Supildę visą reikiamą informaciją mūsų elektroninės parduotuvės krepšelyje ir patvirtinę užsakymą, būsite nukreipti į lizingo bendrovės apsipirkimo internetu savitarną.
4.3. Patvirtinkite savo duomenis, įvesdami asmens kodą ir pasirašykite asmens duomenų tvarkymo sutikimą, pervesdami 0,01 Eur iš savo banko sąskaitos.
4.4. Užpildykite papildomus duomenis, reikalingus Jūsų mokumui įvertinti. Jei Jūsų mokumas bus įvertintas teigiamai, Jums bus pateikti išsimokėjimo planų variantai, iš kurių galėsite pasirinkti Jums palankiausią.
4.5. Pasirinkę planą, pasirašykite sutartį dar kartą pervesdami 0,01 Eur iš savo banko sąskaitos.
4.6. Jei sėkmingai sudarėte sutartį, būsite nukreipti atgal į internetinę parduotuvę laikasnamams.lt, o Jūsų užsakymas bus pradėtas vykdyti. 

Jei sutarties sudarymo veiksmas netikėtai nutrūko arba Jūsų prašymas buvo atmestas, visuomet galite susisiekti su „Mokilizingo“ atstovais dėl platesnės informacijos mob. tel. 8 700 55 888 arba el. paštu pagalba@mokilizingas.lt.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį