Bette - vokiečių gamintojas, gaminantis vonias, dušo padus bei praustuvus iš plieno. Išskirtiniai, ilgaamžiai produktai apgalvoti iki smulkmenų. Gamintojas didelį dėmesį kreipia į dizainą, todėl gali pasiūlyti ne tik įvairių dydžių ar formų gaminius, tačiau ir bene plačiausią pasirinkimą iš spalvų. Taip pat, tai gamintojas kuriantis išskirtinius, techninius sprendimus, kurie palengvina montavimą ar produkto naudojimąsi.

Glazūruotas titano plienas yra viena populiariausių praustuvų, vonių ir dušo padėklų medžiagų. Ji ne tik labai universali, bet ir tvirta bei lengvai valoma. Ši medžiaga atitinka aukščiausius kokybės standartus, taikomus vonios kambariams. Glazūruotame titano pliene susijungia plieno formos laisvė su optinėmis ir higieninėmis stiklo savybėmis. Tai nemenkas privalumas – nešvarumai ir bakterijos negali prilipti prie kieto, porų neturinčio stiklinio paviršiaus, tad valant nereikia naudoti abrazyvinių, cheminių ir agresyvių priemonių.

Dar vienas šios medžiagos pliusas – po ilgo naudojimo nenublunkantis paviršius. Tai reiškia, kad net ir po daugelio metų iš titano plieno padaryti vonios kambario gaminiai bus tokie pat ryškūs ir blizgūs kaip ir pačią pirmąją dieną. Turbūt dažnas skubėdamas yra apvertęs nagų lako buteliuką ar išpylęs kokį kitą įprastus paviršius gadinantį cheminį junginį. Netyčia išlietų chemikalų dėmės – opi problema, todėl gera žinoti, kad joks cheminis preparatas negali pakenkti voniai ar praustuvui, pagamintam iš glazūruoto titano plieno. Nuvalius paviršių, neliks net plaukų dažų dėmių.

Lygus, porų neturintis glazūruoto titano plieno paviršius maloniai priglunda prie odos ir greitai prisitaiko prie vonios vandens temperatūros – net aplink šiaip vėsų vonios krašto plotą, esantį prie kaklo. Temperatūros svyravimai taip pat negali paveikti vonios formos, nes ji išdegama daugiau nei 800 °C temperatūroje. Tai irgi svarbu žinoti tiems, kas mėgsta išsidėlioti žvakes palei vonios kraštą.

  • SUTAUPOTE -1 306,00 €
  • SUTAUPOTE -671,00 €
  • SUTAUPOTE -1 449,00 €

  BETTE Starlet Silhouette I prie sienos glaudžiama, plieninė vonia 175x80cm

  Bazinė kaina 4 500,00 € Kaina 3 051,00 €
  3 051,00 € - 3 550,00 €
  Pasirinkite variantą: Greita peržiūra
  • SUTAUPOTE -1 449,00 €

  BETTE Starlet Silhouette IV kampinė, plieninė vonia 175x80cm

  Bazinė kaina 4 500,00 € Kaina 3 051,00 €
  3 051,00 € - 3 550,00 €
  Pasirinkite variantą: Greita peržiūra
  • SUTAUPOTE -1 449,00 €

  BETTE Starlet Silhouette V kampinė, plieninė vonia 175x80cm

  Bazinė kaina 4 500,00 € Kaina 3 051,00 €
  3 051,00 € - 3 550,00 €
  Pasirinkite variantą: Greita peržiūra
  • SUTAUPOTE -310,00 €

  BETTE Comodo plieninė vonia 170x75cm

  Bazinė kaina 980,00 € Kaina 670,00 €
  Pasirinkite variantą: Greita peržiūra
  • SUTAUPOTE -343,00 €

  BETTE Duett stačiakampė, plieninė vonia (pasirenkami dydžiai)

  Bazinė kaina 1 092,00 € Kaina 749,00 €
  Pasirinkite variantą: Greita peržiūra


Mes tikime kokybe, kuri trunka. Kita karta sako ačiū.
Kiekviena medžiaga turi savo istoriją. Dar 1952 metais Bette pasirinko natūralias medžiagas plieną ir stiklą, kuriuos deriname, kad pagamintume itin atsparų plieno emalį. Nes mes mėgstame tikrus elementus, tvarias vertybes. Mes tikime kokybe, kuri trunka. Rezultatas? Mūsų aukštos kokybės gaminiai iš glazūruoto titano plieno tarnauja ilgiau nei kitos medžiagos ir yra geriausias pasirinkimas vonios kambariui. Suteikiama 30 metų garantija. Už tai jums padėkos kita karta ir jūsų vaikai. • Higieniška
  Nešvarumai ir bakterijos negali prilipti prie glazūruoto ir be porų BetteGlaze® paviršiaus – geriausios sąlygos tobulai švarai vonios kambaryje.
 • Tvaru
  Bette vonios gaminiai yra itin tvirti ir išlieka išvaizdūs ilgai. Tai priklauso nuo nustatytų aukštų kokybės standartų. Nes jei kas nors trunka ilgai, tai daug geriau aplinkai.
 • Garantija
  Glazūruotas titano plienas su BetteGlaze® yra išskirtinai elastingas ir ilgaamžis, todėl gaminiams uteikiama 30 metų garantija.
 • Lengvas valymas
  Vandens lašeliai BetteGlaze® Plus slysta dar lengviau. Tai lemia mažiau porų paviršiuje. Viskas, ko jums reikia valymui, yra drėgna šluostė; nebėra stiprių valymo priemonių. Tai taupo laiką ir yra daug naudingesnė aplinkai.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį