Sukomplektuoti vonios kambarį tinkamai yra tikras iššūkis naujakuriams. Kyla daug klausimų dėl prekių suderinamumo, funkcijų, išvaizdos. Taip pat svarbu ir kaina, kokybė, pristatymo greitis, montavimo klausimai. Dauguma didžiųjų ir gerai žinomų gamintojų, tokių kaip Villeroy&Boch, Ideal Standard, Hansgrohe ar Grohe turi prekių grupes, skirtas įvairiems biudžetams ir situacijoms. Tai leidžia greičiau ir patogiau sukomplektuoti norimą vonios kambario funkcionalumą. Žemiau šiame puslapyje rasite visas populiariausių prekių grupes, kad patogiai vienoje vietoje galėtumėte sukomplektuoti standartinį vonios kambarį.

Ką reiškia "standartinis vonios kambarys"?

Standartinis vonios kambarys yra praktiškas ir ekonomiškas variantas tiems, kurie nori funkcionalaus ir kokybiško vonios kambario, tačiau turi ribotą biudžetą. Dažniausiai gamintojų produktai šiomis ypatybėmis:
  • Žinomų gamintojų produkcija žemiausia kaina jų asortimente;
  • Masinės gamybos spalvos ir formos, pagal vyraujančias stiliaus tendencijas - mažiau individualumo - daiktai vyrauja su chromo blizgia bei balta spalvomis;
  • Daiktai, kurie gali turėti mažiau dydžių, modifikacijų ar funkcijų;
  • Dažniausiai sandėliuose palaikomi daiktai, todėl įsigyti ir sumontuoti galite čia ir dabar.
  • Ne pagrindinės daiktų komplektuojamosios dalys gali būti pigesnės (medžiagiškumai, funkcijos);
  • Išlaikyta gamybos ir kokybės kontrolė, atitinkanti visus reikalavimus ir standartus;

Standartinio vonios kambario sąmata su kokybiškais daiktais prasideda nuo ~1000€ be montavimo paslaugų. Kaip atrodo toks vonios kambarys? Detalės ir vizualizacijas galite pažiūrėti čia - nuoroda

Potinkiniai sprendimai - WC rėmai, dušo latakai ir trapai

Šiuolaikiškas stilius diktuoja, kad dažnesnis klozeto montavimo būdas - jį pakabinti. Tai suteikia nemažai estetinio grožio, nes visas mechanizmas paslėptas sienoje, spintoje ar kitokiame (Jūsų sugalvotame) sprendime. Valymas patogesnis, nėra neprieinamų vietų. Lyginant su pastatomais klozetais, įprastai pakabinamo klozeto sprendimai kainuoja šiek tiek brangiau. Tačiau šis sprendimas Jūsų vonios kambariui gali suteikti ne tik daugiau erdvės, bet ir stiliaus pojūčio.

Dušo zona taip pat populiaresnė išklijuojant ją plytelėmis. Tokiam sprendimui grindyse turi būti įrengtas trapas arba latakas. Šalia rasite populiariausius, kokybiškus, žinomų gamintojų modelius standartinėje prekių grupėje.

Klozetai

Šiuolaikiški, standartiniai klozetai turi švelniai nusileidžiantį dangtį, higieninį apvadą (atvirą ir glazūruotą vandens apiplovimo vietą. Technologijos gali vadintis skirtingai, tačiau visur sutiksite šį žodį- "Rimless"). Daugelis modelių jau turi ir paslėptus tvirtinimo varžtus. Formos būna įvairios, spalva - balta blizgi. Kokybiško, standartinio klozeto kaina svyruoja nuo ~230€ iki ~400€. Šiame kainų segmente yra nemažai modelių iš kurių galite pasirinkti labiausiai patikusį.

Šalia rasite mūsų komandos atrinktus ir klientų įvertintus modelius - lieka tik išsirinkti patinkančią formą!

Dušo kabina ar vonia?

Šis klausimas tikriausiai dažniausias ir teisingo atsakymo nėra. Vonia - universalesnis sprendimas, tačiau dušo kabiną mūsų klientai įvertina kaip patogesnį sprendimą. Kiekvienas pasirenka pagal savo poreikius. Standartiniame vonios kambaryje dažniausiai vyrauja stačiakampės ar pusapvalės formos vonios. Vonių apdailos būna tiek gamyklinės, tiek gali būti apdirbamos iš plytelių. Tuo tarpu dušo kabinos - 80-100 cm dydžio, chromo spalvos profiliais ir skaidriu 5-6 mm storio grūdintu stiklu. Šalia rasite populiariausius mūsų klientų pasirinkimus. Kaip paruošti vietą dušo kabinai, jog Jums tiktų standartinio dydžio? Trumpai galite paskaityti čia - nuoroda

Atkreipkite dėmesį, jog vonios dažniausiai parduodamos be apdailos ir kitų priedų, jog turėtumėte galimybę pasirinkti labiau patinkantį jos apdailinimą.

Kokybiškos, funcionalios dušo kabinos ir jų komplektai

Tuo tarpu dušo kabinos - 80-100 cm dydžio, chromo spalvos profiliais ir skaidriu 5-6 mm storio grūdintu stiklu. Šalia rasite populiariausius mūsų klientų pasirinkimus. Kaip paruošti vietą dušo kabinai, jog Jums tiktų standartinio dydžio? Trumpai galite paskaityti čia - nuoroda

Čia rasite standartinių dydžių dušo kabinas ir jų komplektus, patikimų gamintojų - Ravak, Radaway, Brasta Glass. Taip pat rasite pasiūlymus ir dušo padėklams įsigyti.

Praustuvas ir vonios baldai

Įprastas sprendimas, nereikalaujantis daugiau biudžeto - pakabinamas ant sienos praustuvas. Tokiu atveju rekomenduojame praustuvą rinktis su pasidėjimu praustuvo šonuose arba gale. Standartiniai, keraminiai praustuvai būna tokių dydžių: 60,80,100,120cm.

Žinoma, vonios reikmenų yra tikrai nemažai, tad juos reikia kur nors sutalpinti. Pakabinamos vonios spintelės išsprendžia šį klausimą. Standartinės grupės spintelės turi kelis dydžių pasirinkimus - 60,80,100,120cm. Dažniausiai spintelių spalvos apsiriboja balta blizgia, pilka ar medžio imitacijos raštais. Spintelių stalčiai atidaromi rankenėlių pagalba. Spintelių ir praustuvų komplektų kainos svyruoja nuo ~250€.

Maišytuvai ir dušo sistemos

Standartiniame vonios kambaryje dažniausiai pasirenkama montuoti virštinkinius sprendimus. Ką tai reiškia? Tai maišytuvų sprendimai, kuomet vonios kambaryje išvedami (arba jau būna išvesti Jūsų statytojo) vantentiekio vamzdžiai ir visas maišytuvas bus išorėje. Standartinė maišytuvų spalva dažniausiai būna chromo blizgi, tačiau yra nebrangių ir juodos matinės spalvos sprendimų. Juoda spalva vonios kambaryje suteikia daugiau solidumo ir stiliaus, todėl tai jau nebėra tik trumpalaikė mada. Juoda spalva įsitvirtino šiuolaikiniame dizaine ir artimiausiu metu nesitrauks.

Šalia rasite TOP modelius, kuriuos įvertino mūsų klientai, dėl gero kainos ir kokybės santykio.

Praustuvo maišytuvai

Praustuvo maišytuvas standartiniame vonios kamabryje montuojamas dažniausiai iš paties praustuvo. Jų prijungimo žarnelės ir dydžiai, kad tilptų į keraminį gaminį yra standartizuoti Europos sąjungos direktyvomis, todėl techniškai sumontuoti maišytuvą prie praustuvo galėsite pasirinkdami bet kurio gamintojo produkciją. Labiausiai reikėtų atkreipti dėmesį į maišytuvo komplektaciją (t.y. ar jis turi dugno vožtuvą praustuvui, ar turi žarneles prijungimui prie vandentiekio). Atskirai šių dalių pirkimas gali sudaryti nemažą papildomų išlaidų sumą. 

Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į maišytuvo dydį ir praustuvą ant kurio jį montuosite. Proporcijos turi atitikti, nes kitu atveju bus nepraktiška nusiplauti rankas.

Rankšluosčių džiovintuvai

Rankšluosčių džiovintuvai turi keletą labai svarbių pasirinkimo aspektų. Techninė dalis yra bene svarbiausia - reikia žinoti (ar nuspręsti), kokio tipo yra, arba planuojamas džiovinimo tipas. Jis gali būti elektrinis, vandeninis arba šildyti abiem būdais (kombinuotas). Vandeninis papildomai išskiriamas į uždarą (namo šildymo sistema) ir atvirą (karšto vandens recirkuliacijos sistemos) tipus. Paprasčiausias sprendimas - elektrinis, nes reikalauja mažiausiai komplektuojamų dalių ir mažiau meistrų darbo. Daugiausiai iššūkių reikalaujantis - kombinuotas, nes reikia surinkti ne tik elektrinę dalį, tačiau ir vandens prijungimui skirtus termostatinius reguliatorius, atitinkančius Jūsų namuose išvestus vamzdžius. Mažiausiai pasirinkimų turintis - atviros sistemos džiovintuvai. Šios sistemos (dažniausiai senos statybos daugiabučiuose) reikalauja džiovintuvų pagamintų iš vario, todėl modelių pasirinkimas dažnai yra ribotas.

Atkreipiame dėmesį, kad paprasto plieno ir nerūdijančio plieno kopėtėlių negalima jungti į atvirą karšto vandens recirkuliacinę sistemą.

Šalia rasite mūsų klientų populiariausius įvairių šildymo tipų sprendimus, tačiau rekomenduojame pasitarti ir su mūsų komanda, kokių papildomų dalių reikia, norint sukomplektuoti džiovintuvą bei, ar išsirinktas modelis Jums tinkamas.

Santechnikos priedai

Įvairūs sifonai, praustuvų dugno vožtuvai, silikonas - neatsiejami daiktai, norint sumontuoti ir naudotis keramikos gaminiais ar maišytuvais. Dažniausiai mūsų klientai linkę šias dalis patikėti savo santechnikui, todėl galimai už jas permoka. Mūsų pasiūlymas - jei nepasitikite savo jėgomis, patikėti komplektavimą galite mūsų komandai.

Vonios kambario aksesuarai

Vonios kambario funkcionalumas neįsivaizduojamas be aksesuarų - kabliukai rankšluosčiams ar drabužiams pasikabinti, WC popieriaus laikikliai, šepečių komplektai. Čia rasite mūsų komandos atrinktus, standartinių formų ir spalvų modelius. Dauguma aksesuarų yra tvirtinami varžtais.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį