Plautuvės

 • SUTAUPOTE -75,46 €

Franke BFG 651 granitinė plautuvė

Bazinė kaina 343,00 € Kaina 267,54 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra
 • SUTAUPOTE -19,00 €
 • SUTAUPOTE -7,00 €
 • SUTAUPOTE -7,00 €
 • SUTAUPOTE -11,00 €
 • SUTAUPOTE -12,00 €
 • SUTAUPOTE -19,00 €
 • SUTAUPOTE -12,00 €
 • SUTAUPOTE -11,00 €
 • SUTAUPOTE -30,00 €

Franke S2D 611-62 tectonite plautuvė, užkemšamas ventilis

Bazinė kaina 142,00 € Kaina 112,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra
 • SUTAUPOTE -35,00 €

Franke S2D 611-78 tectonite plautuvė

Bazinė kaina 160,00 € Kaina 125,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra
 • SUTAUPOTE -23,00 €

Tectonite apvali plautuvė Franke SINGLE 1

Bazinė kaina 107,00 € Kaina 84,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra
 • SUTAUPOTE -32,00 €

Franke SID 610 Tectonite plautuvė, užkemšamas ventilis

Bazinė kaina 150,00 € Kaina 118,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra
 • SUTAUPOTE -27,00 €

Franke SID 610-40 tectonite plautuvė, užkemšamas ventilis

Bazinė kaina 140,00 € Kaina 113,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra
 • SUTAUPOTE -42,46 €

Franke S2D 651 tectonite plautuvė, užkemšamas ventilis

Bazinė kaina 193,00 € Kaina 150,54 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra
 • SUTAUPOTE -35,86 €

Franke S2D 611-100 tectonite plautuvė, užkemšamas ventilis

Bazinė kaina 163,00 € Kaina 127,14 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra
 • SUTAUPOTE -34,54 €

Franke plautuvė S2D 611-78 XL

Bazinė kaina 157,00 € Kaina 122,46 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra
 • SUTAUPOTE -1,10 €
 • SUTAUPOTE -1,00 €
 • SUTAUPOTE -435,20 €

Villeroy&Boch Architectura 80 keraminė plautuvė

Bazinė kaina 1 088,00 € Kaina 652,80 €
652,80 € - 697,80 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra
 • SUTAUPOTE -311,30 €

Franke nerūdijančio plieno plautuvė BWX 220-54-27 A

Bazinė kaina 1 415,00 € Kaina 1 103,70 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra
 • SUTAUPOTE -328,75 €
 • SUTAUPOTE -426,75 €
 • SUTAUPOTE -191,75 €
 • SUTAUPOTE -298,25 €
 • SUTAUPOTE -261,75 €
 • SUTAUPOTE -143,00 €
 • SUTAUPOTE -341,90 €
 • SUTAUPOTE -251,50 €

Nekyla abejonių, kriauklė virtuvėje yra būtina ir nepakeičiama. Šiuolaikines virtuvines plautuves galima rinktis ne tik pagal dydį, reikiamą funkcionalumą, bet ir pagal plautuvės gamybai naudotas medžiagas, apdirbimo būdą ir dizainą bei spalvą. Juk sklandi visuma yra labai svarbi ne tik dėl patogaus virtuvės plautuvės naudojimo, bet ir dėl malonaus estetinio vaizdo. Geros kokybės virtuvinė plautuvė yra ne tik pastebima, bet ir juntama ją naudojant. Visi norime, kad virtuvėje praleistas laikas būtų malonus ir nekeltų rūpesčių, kurių įmanoma išvengti.

Kiekviena virtuvė yra skirtinga, todėl reikalingas platus asortimentas, kad būtų įmanoma išsirinkti pačią tinkamiausią plautuvę konkrečiai erdvei.

Plautuvę virtuvei lengviausia išsirinkti nustačius savo poreikius, bei įvertinus virtuvės ir stalviršio dydį.

Tinkamai išsirinkus virtuvės plautuvę, jos naudojimas teiks pasitenkinimą, bei leis atlikti darbus per greičiausią laiką. Taip pat reikia numatyti, kokiu būdu bus vykdomas virtuvės kriauklės montavimas. Dažniausiai šis procesas nekelia papildomų rūpesčių, bet darbų eiliškumo planavimas bei galimų problemų numatymas leidžia nesuklysti ir išvengti nenumatytų netikslumų. Visuomet gerai vadovautis planu, numatyti galimas problemas ir būti pasiruošus koreguoti planą, kad šie pakeitimai nesujauktų projekto ir būtų galimos korekcijos.

Virtuvinių kriauklių kainos skiriasi priklausomai nuo dydžio, medžiagos, apdirbimo būdo ir dizaino. Net pigios virtuvės kriauklės gali būti pakankamai funkcionalios ir patenkinti poreikius, keliamus patogiai virtuvės aplinkai. Plautuvės kaina, dažnu atveju, yra didesnė, kuomet jos gamybai yra sunaudojama daugiau medžiagų ir naudojamas sudėtingesnis gamybos procesas. Virtuvės kriauklės pigiau gali būti įsigyjamos internetu, nes sutaupomi kaštai, skirti prekių ekspozicijai ir pardavimo erdvių išlaikymui. Jei virtuvės kriauklės pasirinkimą įtakoja skiriama pinigų suma, tuomet galima nustatyti norimą sumą ir pagal ją ieškoti tinkamos plautuvės virtuvei. Kartais virtuvinė kriauklė gali būti niekuo neišsiskirianti, įsiliejusi į bendrą dizainą. Be abejo, norint galima išsirinkti virtuvinę plautuvę, kuri bus interjero akcentas ir neliks nepastebėta. Dėl šios priežasties naudinga apsvarstyti keletą galimų variantų atsižvelgiant į skiriamą pinigų sumą.

Ne visos kriauklės virtuvei montuojamos vienodai. Būtina įvertinti šį ypatumą ir rinktis tik tas kriaukles į virtuvę, kurios atitinka norimą montavimo būdą, kad plautuvės montavimas nesukeltų papildomų rūpesčių. Montavimo būdas skiriasi ne tik dėl skirtingo techninio kriauklės pritvirtinimo, bet ir suteikia skirtingą išvaizdą. Klasikinis montavimo būdas yra iš viršaus į stalviršį įdedamos plautuvės. Šiuo atveju reikia tik paruošti tinkamo dydžio ertmę stalviršyje bei atlikti kitus susijusius darbus. Norint išsiskirti ir išbandyti akį traukiančius gaminius, plautuves galima montuoti iš apačios ar lygiai su stalviršiu. Yra įmanomos ir dar įvairesnės, netradicinės montavimo variacijos.

Virtuvines kriaukles internetu įsigyti patogiau dėl daugelio priežasčių:

 1. Itin patogu palyginti skirtingas virtuvines kriaukles.
 2. Virtuvės kriaukles galima įsigyti pigiau.
 3. Yra galimybės šalia palyginti visą galimą spalvų gamą.
 4. Konkrečiai pateikti matmenys bei brėžiniai neleis suklysti renkantis.
 5. Prekes įsigijusių žmonių patirtis ir atsiliepimai.
 6. Profesionalų patarimai bei konsultacijos.

 

Medžiagos, iš kurių gaminamos plautuvės

Dauguma medžiagų virtuvinėms kriauklėms gaminti, naudojamos jau daugelį metų. Ta pati virtuvinė kriauklė įprastai yra naudojama nuo kelių iki kelių dešimčių metų, o laiko patikrintos medžiagos leidžia visą kriauklės naudojimo laikotarpį turėti išvaizdžią, bei ne mažiau funkcionalią virtuvės įrangą. Norėdami pasiūlyti atnaujinimų ne tik dizaino ir apdirbimo srityje, siūlome kriaukles į virtuvę, pagamintas iš naujai sukurtų ar neseniai pritaikytų medžiagų. Nors visos medžiagos yra daugiau nei pakankamai tinkamos plautuvėms gaminti, bet kai kurios pasižymi tam tikromis išskirtinėmis savybėmis bei akis traukiančia, unikalia išvaizda. Labai svarbu, kad medžiagos būtų derančios ne tik žvelgiant iš šono, bet ir malonios jas naudojant ir liečiant. Virtuvės aplinkoje neįmanoma išvengti purvo, nuosėdų ir kitų nemalonių reiškinių. Kokybiškos, bei specialiai tam pritaikytos medžiagos padeda užmaskuoti nešvarumus, leidžia lengvai juos nuplauti ir pasižymi antibakterine terpe.

Akmens masės plautuvės

Akmens masės plautuvės sukuria natūralų, gamtai artimą įspūdį. Be to, tai viena kiečiausių bei tvirčiausių sutinkamų medžiagų. Akmens masės tekstūra yra lengvai derinama su virtuvės baldais bei buitine technika. Nemanykite, kad akmens masė yra vienoda ir niūri, galima rinktis iš daugelio skirtingų atspalvių ir tekstūros paviršių. Dominuoja pastelinės spalvos ir natūralus matiškumas, bet galima rinktis ir iš ryškesnių spalvų, galinčių tapti interjero akcentu. Šiuolaikinė virtuvė gali tapti namų puošmena ir itin skoninga vieta namuose. Jei kyla abejonių renkantis kriauklę, pagamintą iš akmens masės ir kitų medžiagų, spendimui priimti gali turėti įtakos gyva apžiūra bei tokios plautuvės palietimas. Sunku apsakyti skirtumą tarp kitų tipų kriauklių, bet jį itin lengva pajusti ranka palietus ar bandomojo naudojimo metu.

Nerūdijančio plieno kriauklės virtuvei

Nerūdijančio plieno kriauklės yra pats populiariausias pasirinkimas tiek namuose, tiek komercinės paskirties virtuvėse. Iš nerūdijančio plieno kriauklės gaminamos jau ilgiau nei šimtmetį, o per daugelį metų technologinis gamybos procesas buvo ne kartą patobulintas. Naujausios technologijos leidžia gaminti plautuves pigiau ir greičiau, todėl galutinė kaina yra patraukli, o techniniai sprendimai ir charakteristikos ne kartą keistos, kol pasiektas šiuolaikinis, džiuginantis rezultatas. Skirtingi dizaino bei techniniai sprendimai įvairina pasirinkimą ir gali nustebinti net tuos, kurie nieko naujo iš nerūdijančio plieno jau nesitikėjo. Ši medžiaga yra gerai formuojama ir stabili, o kartu su maišytuvu bei santechnine technika kriauklė sukuria funkcinę visumą ir teikia malonumą naudoti. Nerūdijančio plieno paviršius gali būti įvairiai šlifuotas ir poliruotas, todėl jo išvaizda gali kisti nuo klasikinės iki modernios.

Tectonite (tektonito) plautuvės

Nenutrūkstamas tobulėjimo troškimas leido sugalvoti, o vėliau ir įgyvendinti idėją sukurti visiškai naują, specialiai plautuvėms pritaikytą medžiagą. Tektonitas gimė kaip medžiaga, išskirtinai naudojama kriauklių gamyboje. Iš pažiūros tektonitas gali priminti akmens masę, nes galima rasti panašios tekstūros ir paviršiaus virtuvės kriaukles. Skirtumas tas, kad ši dirbtiniu būdu sukurta medžiaga sveria kur kas mažiau, nei akmens masė, bet turi daugumą akmens masei būdingų privalumų. Tektonito paviršius yra itin atsparus fiziniam dėvėjimuisi bei ant savęs nekaupia apnašų, todėl lengvai valomas. Turėdami viziją, kokios savybės yra pačios svarbiausios patogiai ir išvaizdžiai plautuvei, technologai ir medžiagų inžinieriai stengėsi sujungti visas geriausias savybes ir panašu, kad jiems pavyko, o rezultatą galite išbandyti patys.

Keraminės plautuvės

Keramika taip pat pasižymi dideliu kietumu bei atsparumu dėvėjimuisi. Keraminės plautuvės iš kitų išsiskiria savo unikalia išvaizda. Gamybos metu vientisa keramika yra išformuojama, o tuomet veikiama aukšta temperatūra ir gaminio forma įgauna stabilų bei labai tvirtą pavidalą. Gaminiai padengiami spalvotu sluoksniu taip pat aukštoje temperatūroje, todėl paviršius tampa blizgus, galima rinktis ryškias arba klasikines gaminių spalvas. Blizgus ir spindintis paviršius nekaupia nešvarumų, o valymui nereikalingi valikliai su abrazyvu. Keramikos bei įvairių spalvų derinys yra itin mėgstamas ryškaus ir išskirtinio interjero mėgėjų. Keraminės plautuvės tuo pačiu yra ir funkcionalios. Kartu su jomis galima naudoti visą modernią santechniką bei techninius sprendimus, o plautuvės gali būti dvigubos ar su papildomomis funkcijomis. Keraminės plautuvės yra geriausias pavyzdys, kad klasika ir modernumas dera išvien.

Plautuvės dydis ir forma: kaip išsirinkti tinkamai

Nesvarbu, ar planuojate daug laiko praleisti virtuvėje ir nuolat naudoti praustuvę bei kitą įrangą, o gal tiesiog norite įrengti virtuvę, kuri gražiai atrodo ir nereikalauja priežiūros. Geriausios naudojimo savybės ir norima išvaizda puikiai suderinamos tarpusavyje, todėl nereikia aukoti išvaizdos vardan funkcionalumo arba atvirkščiai. Renkantis plautuvę reikia žinoti montavimo būdą bei virtuvės baldų matmenis. Įvertinus savo ar šeimos poreikius galima išsirinkti ir plautuvės dydį, jos tipą ir papildomą įrangą, palengvinančią naudojimą ir priežiūrą. Nebijokite išreikšti savo poreikių, greičiausiai, kad jiems patenkinti jau sukurta atitinkama plautuvė. Plautuvė gali turėti keletą atskirų erdvių, bei net kelis maišytuvus. Išsirinkus kelis galimus gaminius nevenkite jų palyginti tarpusavyje ir įsivaizduoti, kurios savybės yra svarbesnės bei teiks daugiau naudos ir pasitenkinimo. Virtuvės kriauklės matmenys būna labai skirtingi, surasime sprendimą kiekvienai virtuvei.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį