Franke Fraceram keraminė plautuvė MTK 610-58

589,00 €
459,00 €

Montuojama iš viršaus, ("Mythos") plautuvė MTK 610-58 su automatiniu ventiliu komplekte. Plautuvės dugno vožtuvas užkemšamas/atkemšamas paspaudus apvalų nerūdijančio plieno mygtuką. Plautuvėje integruotas perpylimas su uždengimu. Plautuvė gali būti montuojama į įvairius stalviršius, tiek drėgmės neįgeriančius stalviršius (pavyzdžiui - akmuo, Compact HPL, marmuras ir pan.), tiek į drožlių plokštės ar laminuotus paviršius. Plautuvė montuojama į 60 cm pločio spintelę. Papildomai galima įsigyti vietą taupantį Franke sifoną. Esant poreikiui plautuvės ventilis pritaikytas atliekų smulkintuvui sumontuoti.

JEI PREKĖS NĖRA SANDĖLYJE PRISTATYMO TERMINAS TIKSLINAMAS UŽSAKYMO METU
Spalva
Kiekis
JEI PREKĖS NĖRA SANDĖLYJE PRISTATYMO TERMINAS TIKSLINAMAS UŽSAKYMO METU
Gaukite į namus už 14,99€Po užsakymo - atsiimkite nemokamai: Taikos pr. 141, Kaunas (išskyrus buitinę techniką)

Jums taip pat gali patikti

  • SUTAUPOTE -71,00 €

Franke Active L maišytuvas su ištraukiamu dušeliu, pasirenkama spalva

Bazinė kaina 323,00 € Kaina 252,00 €
252,00 € - 268,00 €
Pasirinkite variantą: Greita peržiūra
  • SUTAUPOTE -99,99 €
  • SUTAUPOTE -19,00 €
  • SUTAUPOTE -39,00 €
  • SUTAUPOTE -54,00 €
  • SUTAUPOTE -103,00 €
  • SUTAUPOTE -3,00 €

Turite klausimų?

Jei norite įsitikinti ar ši prekė yra Jums tinkama arba reikia patarimo, parašykite mums. Susisieksime per 1 darbo valandą!

Charakteristikos

124.0335.851
Garantija (m)
2 metai
Išgręžtos skylės
2 išgręžtos skylės (maišytuvui ir ekscentrinio ventilio mygtukui)
Ilgis mm
580 mm
Montavimo tipas
Montuojama iš viršaus
Plautuvė tinkama montuoti į spinteles nuo
60 cm
Plotis mm
510mm
Plautuvės serija
MYTHOS
Ventilis komplekte
ekscentrinis 3½” ventilis su paspaudžiama valdymo rankenėle
Dubuo (/Plotis/Ilgis/Gylis) mm
490 x 377 x 190
Papildomas plautuvės dubuo
Nėra
Nusausinimo plokštuma
Nėra
Stalviršio išpjova mm
560 x 490 mm
Ventilio valdymas
Apvalus paspaudžiamas mygtukas

Aprašymas

Franke Fraceram (124.0335.851) - tai keraminė plautuvė, montuojama iš viršaus į stalviršį. Fraceram - tai išskirtinės kokybės keramikos gaminiai, kuriems yra keliami itin aukšti higienos reikalavimai. Šios plautuvės priežiūra yra itin lengva, dėl paviršiaus lygumo. Naudojant mažiau agresyvių cheminių priemonių, sutaupysite nemažą dalį savo pajamų, taip pat saugosite gamtą nuo teršalų patekimo į ją.

Franke keraminių plautuvių komplektacijoje yra laikikliai (tvirtinti plautuvę prie stalviršio). Taip pat visos keraminės plautuvės turi ekscentrinį ventilį su naujuoju "Push-up" mygtuku. Paspaudus šį mygtuką atsidaro-užsidaro ventilis. Dėmesio! Plautuvės yra užsakomos iš gamyklos ir atvažiuoja užsakovui pagal užsakymą.

„Fraceram“ keramika - Tai ypatingo tvirtumo medžiaga, atspari karščiui, šalčiui ir tiesioginiams saulės spinduliams. Taip pat plautuvė yra kur kas atsparesnė braižymui bei smūgiams, lyginant su granitinėmis plautuvėmis. Dėl specialaus keramikos apdorojimo Franke keraminė plautuvė nepraranda savo higieninių savybių, taip pat neblunka ir nepraranda tvirtumo.

Mišinys keramikos gamybai ruošiamas iš natūralių medžiagų: molio, kaolino, kvarco ir lauko špato. Po to jis sumalamas, suformuojamas, padengiamas glazūra ir išdegamas.„Fraceram“ keramika stabilumą ir atsparumą įgauna dėl ypatingos receptūros ir išdegimo proceso esant 1200°C temperatūrai.

Keraminės plautuvės parduodamos be skylių maišytuvui bei ventilio valdymo mygtukui. Skylę plautuvei reikia mušti, kol plautuvė dar nėra pritvirtinta. Jeigu plautuvė jau yra įstatyta ir pritvirtinta prie stalviršio, skylės mušti negalima. Skylę mušti tik iš gerosios plautuvės pusės lipduku pažymėtoje vietoje arba galima pasirinkti, skylių gręžimo paslaugą.

Naujos paskyros kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Atkurti slaptažodį